What's new

Co w ogrodzie rośnie Ci??? 2009 - Polska Rulezz!!!

orangefreak

Member
heja, no to jedziemy z Outem :) VooDoo. Nie wiem czy ktoś miał, a jak nie, to się dowiemy czy dochodzi u nas pod tym pięknym Polskim słoneczkiem :)





A tu wspomnienia z kochanki BBxWW:



pozdrawiam wszystkich pasjonatów :wave:

kurcze pytanko, nazwa programiku co robi proste, czarne ramki do zdjęć. nieumiem takiego znaleść.
 
G

Guest1012

@orangefreak photoshopa nie masz ? Obrazek >> Wielkość obszaru roboczego, albo poczciwy paint. Otwierasz fote >> Obraz >> Atrybuty >> do szerokości i wysokości w pikselach dodajesz powiecmy 20 >> Zaznacz wszystko >> Przesuń obrazek na środek a to co biale wypełnij sobie na czarno.

Ale roi się w tym roku od kleszczy. Już 6 z siebie wyjąłem, chyba trzeba będzie coś na nie kupić bo prawie każdy wyjazd na spota się tym kończy.

Jutro wrzucę jakąś fote co by trochę pokolorować.
 

weedsmoker

Active member
siema
a mnie miedzy innymi:


missisipi mid x mazar af dzisiaj ponaginana


nigerian x mazar



rodzinka lr`kow


c99 x (bluberry x buddah sister) x schrom


c99


sativa selasie,


pp/red erd x bubs dc/eroc/dp



tutaj cos sie dzieje z lisciami za niskie ph, jak myslicie?, niby przekopawalem ziemie z dolomitem na spocie. Podlalem je wczoraj woda z dolomitem i dawka plagron terra vega. Zauwazylem to na dwoch roslinkach rosnacych blisko siebie, na innych jest spokoj jaK narazie




a tutaj jakies kurewstwo wpierdala mi roslinki od samej gory, co to moze byc?




pozdro i zajebiscie dajecie jak co roku

edit
@rafix tak zrobilem dla zabawy, bo mi sie nudzilo :D do technik uprawy raczej nie zaliczyl bym tego
 

orangefreak

Member
@Mr. Ctrl: tak mam fotoszopa, ciężko mi go ogarnać, kiedys w nim robiłem właśnie rameczki ale zapomniełem gdzie ta opcja si podziewa, a zabawa w paincie mi sie nie widzi na kilkunastu zdjęciach. Obcykam tego fotoszopa jeszcze raz. Co do kleszczy, no roi sie tego pełno, ja narazie po wczorajszej wycieczce tylko jednego znalazłem. Bede starać chodzic się na spoty jak najmniej, boje sie tych pajęczaków fee :yoinks:
 

wojek

Member
Chłopaki co do kleszczy to radził bym się zaszczepić bo potem skutki ukąszenia mogą być poważne np:(zapalenie opon mózgowych) oczywiście jeżeli kleszcz był chory.
Pozdro green rodzinko.
 
P

PolishBoyfriend

Ja jeszcze dodam, że jak kleszcz już ugryzł to należy go po prostu złapać i wykręcić przy skórze, wszelkie ludowe sposoby, jak smarowanie masłem mogą zrobić więcej szkody, niż pożytku. Jak smaruje się masłem, kleszcz zamiast wyjść po prostu się dusi, a przed śmiercią wyżyguje treść żołądka, co zwiększa ryzyko zakażenia.

A co do roślin, to zajebiście dajecie. Kurwa, czuję się taki blady przy was ;). Pozdro!

@orangefreak
też jestem bardzo ciekawy voodoo, ze względu na ofertę Dutch Passion składającą się z 6ciu nasion femi (2xHH, 2xDP, 2xVoodoo), dla mnie super sprawa (o ile te mixy będą za rok w sprzedaży) - jako ze preferuje male, intensywne rolnictwo zamiast wysadzania dziesiątek krzaków (co ja bym potem z tym robił? ;))... osobiście czekam na reporty
 

Silas

Member
Veteran
s6300013.jpg


Szczerze...jak bym go nawet kupił jak bym swojego pentagrama nie miał :)
 

quakemind

Member
odnosnie kleszczy to jest ich plaga. ja spryskuje sie brossem, dlugie spodnie i bluza. Na szczescie nic nie znalazlem jeszcze na sobie.
Pytalem o szczepionke na zapalenie opon, koszt dla doroslego 90-100 pln. Mysle ze warto. Na bolerioze niestety nie ma szczepionki.
 

Feel Fine

Member
żaden środek na kleczcze nie daje 100 % pewnosci ze sie go nie przyniesie do domu , podstawa kapiel po spocie i szuaknie gnoja , nie zlicze ile tak sie uchroniłem przed kleszczem kiedy ten szukał spota na moim ciele
image1a2c4.jpg
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
wizyta dzisiaj...dopieszczanie co by mialy coraz wiecej swiatla. narazie nie znalazlem kleszcza ale jednego juz mialem :p ogolnie jestem zadowolony
purpe peace/ red erdbeer x bubs indica deep chunk/ e rockets/danish passion
jest przy takiej 2 litry butelce 3 cytryny :D nie chce mi sie tego ustawiac :)




a tu takie cos zapomnialem wrzucic zdjecia :p ciekawe czy mi cos dojdzie na parapecie trzeba by ja przesadzic chyba?
 

orangefreak

Member
ja w spodenkach chodze na spoty. Kleszcze wtedy widać jak spacerują po nodze, to wtedy zrzucam je.

ładnie, już widze tą Polską jesien na ICmagu :D wszyscy widze ładnie jadą z outem. Jak ktoś miał voodoo niech pm walnie, ciekaw jestem czy dojdzie to u nas.



VooDoo i jedne regular NL z HQS.


a tutaj, box sie powoli zieleni:



pozdrawiam, OF
 

Tomu

Well-known member
Veteran
odnosnie kleszczy to jest ich plaga. ja spryskuje sie brossem, dlugie spodnie i bluza. Na szczescie nic nie znalazlem jeszcze na sobie.
Pytalem o szczepionke na zapalenie opon, koszt dla doroslego 90-100 pln. Mysle ze warto. Na bolerioze niestety nie ma szczepionki.

Taką szczepionkę trzeba przyjąć trzy razy w odpowiednich odstępach o takiej szczepiące myśli się zimą żeby zaczęła działać w 100%
 

Trybik

Member
Trzeba wyjść z cienia i pokazać co w ogrodzie rośnie mi :p narazie wrzucam jedną fotkę ze spota gdzie rośnie pięć roślin.

1.http://icmag.com/ic/album.php?albumid=5286&pictureid=79545

A oto zdjęcie mojego planta z zeszłego roku ;)

2.http://icmag.com/ic/album.php?albumid=5286&pictureid=79546

A tu chciałem zaprezentować co odwaliłem na spocie żeby roślina miała lepszy dostęp do światła (też z zeszłego roku) Stolik własnej roboty %-) Nie ma to jak trochę pomajsterkować.

3.http://icmag.com/ic/album.php?albumid=5286&pictureid=79547

Niedługo wrzucę fotki z innych spotów,oraz tego co rośnie w boxach.Co do kleszczy to ja zawsze zabieram ze sobą parę dresowych spodni na przebranie,ubieram je przed samym wejściem na spota.Po zakończonej wizycie ściągam spodnie i dokładnie oglądam się czy nie zabrałem jakiegoś pasażera na gapę.Pozdrawiam.
@ Mr.Ctrl już wszystko gra :p
 
G

Guest1012

Oto co się zostało z 7 roślin:

picture.php


picture.php


Jeb#$% ćpuny leśne. W sumie sam się o to prosiłem bo nie zastosowałem nic co by je odstraszało.

@Trybik coś nie trybi z tymi Twoimi fotami :D

pzdr,
 

iKnowYou

New member
Ctrl przykra sprawa. Ja tez nie mialem szczescia do outdoora. 2 albo 3 lata temu roslinki zniknely z korzeniami po paru dniach od wysadzenia w terenie.za to w tym roku mialem strasznie stare pestki mimo ze skorupki ladnie pekly jakis miesiac temu nic z nich nie wzeszlo. a chcialem wrocic do klimatu. Szafy juz nie zaplodnie bo przypal byl): Teraz czekam az kolega ktory sie zobowiazal cos mi przysle. Raczej nie bede robil nic duzego. pewnie caly grow ograniczy sie do kilku plantow w ogrudku. Pozdrawiam

Orangefreak. Kup do boxa koce ratunkowe w aptece i wyloz nimi sciany wtedy lepiej wykorzystasz swiatlo
 
Top