What's new

Złe wieści na temat nowelizacji do ustawy antynarkotykowej...

Status
Not open for further replies.

rberciol

Member
3) Po art. 54 dodaje się art. 54a w następującym brzmieniu:
„Art. 54a. Kto wyrabia, posiada, przechowuje, zbywa lub nabywa nasiona środków odurzających,jeżeli z okoliczności wynika, że służą one lub są przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, uprawy środków odurzających lub substancji psychotropowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” - z tego i tak wynika, że nasiona można posiadać, chodzi mi o właśnie o to zdanie : "jeżeli z okoliczności wynika, że służą one lub są przeznaczone do niedozwolonego wytwarzania, uprawy środków odurzających lub substancji psychotropowych" Tak na dobrą sprawę to nie jest jasno napisane, że nie wolno nam posiadać nasion. Tak jak mama jakiegoś uzytkwnika, chyba gelowasa, może sadzić datury, bo nie używa do wytwarzania środków odurzających? Jak wy to rozumiecie?
 

Tonny

Member
ja mam kanarka co mu bede jesc dawał???
jakies nasionka musze miec :nanana: pozatym trudno nie jest nasionka schowac,
wkoncu pies nie wyczuje :wink:
 
Last edited:

Lewar

Member
najbardziej zal mi seed.pl i cannais.fr.pl jesli ta ustawa wejdzie w zycie....
pozniej to juz tylko modlic sie zeby przez granice przeszly :(
 

bogusik2

Member
Lewar masz racje.. wszystkie sklepy, które ciezko pracowały na renome teraz musza sie pakować :( niesprawiedliwe i to bardzo...
Nasionka i tak ktoś będe propagował ;)

"Art. 3
Ustawa wchodzi w życie w ciągu 14 dni od dnia ogłoszenia."

Nie wie ktoś kiedy to będzie? Od tego terminu odliczamy 2 tygodnie i już nie będzie można kupić nasion na out na seed.pl np/ nie? ehh jevb** polityka &%(^%&^%$) pzdr
 

Burek

Member
niech ktos napisze kiedy ustawa wejdzie na dobre w zycie i nie bedzie już mozna legalnie kupowac sionek . chce wiedzieć po prostu ile czasu zostało na kupno sionek.
 
TO JEST PRO-JEKT

TO IDZIE TAK :

NAPIERW TRZEBA ZEBRAC ODP. ILOSC POSłóW ABY PROJEKZ ZLOZYC, POTEM IDZIE DO MARSZALKA SEJMU - ON PRZESYLA TO DALEJ (CZASAMY PROJEKTY LEZA U NIEGO I PONAD ROK)

POTEM MAMY PIERWSZE CZYTANIE, KOMISJE, DRUGIE CZYTANIE, KOMISJE, TRZECIE, SENAT, PREZYDENTA.

jezeli niej est to cos dla pisiorów (ew.narodwo-socjalistycznej koalicji) istotnego (jak nowelizacja ordynacji wyborczej, albo ustawy warszawskiej, które przepchnieto w ciagu tygodnia) to od momentu jak wielce szanowany i wielmozny marek jurek nada tok ustawie, mija przecietnie ok. 6-7 MIESIĘCY
 
G

Guest

Witam, mam do was pytanie chlopaki. pytam z czystej ciekawosci, nie wiem czy thread odpowiedni, czy jezeli mnie palka zlapie i np bedzie chcial mi zobaczyc zdjecia jakies w komorce albo na aparacie cyfrowym i czy ja musze mu je pokazywac ( zalozmy ze mialbym tam zdjecia krzaczorow ) ? pozdrawiam :wave:
 
policja ma prawo do wylegitymowania cie jezeli maja uzasadnione podejzenia i przeszukania. to sprawdzania zawartosci pamieci telefonów itd. niemaja prawa imho (ale z praktyka to roznie bywa) - podeprzyj sie rozpozadzeniem rady ministrów bodajze z sierpnia 2005 o wykonywaniu czynnosci operacyjnych przez funkcjonariuszy policji.

a stricte aparatu to tez bym sie powolywal odrazu na tajemnice korespondencji itp.
 
Last edited:

franzPL

Member
Giertych sobie nagrzebał W UE wiec moze to dla nas dobrze :) mozew teraz kazdy oleje LPR aby nie byc kojarzony z tymi cwokami :)
 

xy1

Member
1) W art. 20 ust. 1 otrzymuje następujące brzmienie:
„1. Zabrania się reklamy i promocji substancji psychotropowych lub środków odurzających, a w szczególności produkcji oraz rozpowszechniania materiałów promujących ich wizerunek.”
Moim zdaniem to jest zwykłe ograniczanie swobody wypowiedzi i poglądów do których mamy prawo, a zresztą wydaje mi się że jest to tak ogólne zdanie że ma wiele interpretacji.

Z tymi nasionkami będzie podobnie, jak widzicie nawet wśród nas są różne interpretacje. Tylko wrazie rozpraw sądowych wszystko będzie zależeć od tego którą interpretacje ustawy wybierze sąd.

Zresztą myślę że możemy się jeszcze wstrzymać z komentarzami całej sprawy do zatwierdzenia(albo i nie) ustawy. Po co dawać im pomysły, a kto wie czy tu WIELKIE OKO GIERTYCHA NIE ZAGLĄDA tak mu po nim :bat:
 
Last edited:

sioolyoo

Member
jhyy narazie chlopaki z lpru wstrzymali sie z ujawnianiem swoich poprawek .. cos mi sie wydaje ze sszumu narobili i sie zmyli ... niedlugo bedziemy swietowac zwyciestwo !!! KANABA RULES
 

sioolyoo

Member
witajcie

jendak do zwyciestwa nam jeszcze daleko..:)) ale wcale nie az tak...

dzisiaj jak zapewne wiecie nastapi czytanie w sejmie porjektu LPR..gdzie rowniez bedzie mowa o ziarnie .. to co oni tam powypisywali to jest paranoja.. w liscie od zwizaku pracodwacow polskich zostali strasznie skarceni .. udowodniono iz w tej nowelizacji sa punkty ktore tak naprawde maja charakter przestepczy i niemozliwe sa do wporwadzniea.. wiele jest tam niejasnosci oraz prawie nic nie zgadza sie z konstytucja!

Dzisiaj udzielilismy wywiadu dla TVN, ktory pokaza w malych wiadomosciach o godzinie 16:00 . Jak znajdziemy chwile czasu to podejdziemy pod sejm i zrobimy rowneiz mala pikiete

Zapraszam do ogladania wywiadu oraz do trzymnia reki na pulsie.
Niedlugo rowniez organizujemy wysluchanie publiczne na ktore rowniez goraco zapraszamy.
Jezeli macie mozliwosc nagrania wywiadu to bardzo prosze o przeslanie do mnie materialu

pzoxro siou
 
Last edited:

LDV

Active member
na TVN czy na TVN24?

Oglądamy PANOWIE !!!

i zaraz telefony do TVN'u z poparciem że są obiektywni itd.
Dzwoncie do nich, będą zachęceni całą akcją!!!!

Tutaj macie kontakt:
http://www.tvn.pl/kontakt.html

Piszcie do nich maile, że popieracie kanabe itd żeby ich zachecic i zmienic podejscie mediow do trawy. Niby nic a jednak przemysla sprawe jak dostana pareset maili.

Pozdro
 
Last edited:
G

Guest

dopisuje sie do pytania:
sioolyoo TVN24 czy TVN???
tez bede galy wlepial albo w tv albo w koma :D
pozdr
 

ss_argus

Member
divinorum said:
dopisuje sie do pytania:
TVN24 czy TVN???

@LDV
@divinorum

Z e-maila jaki dostałem z Wolnych konopii wynika, że wywiad o godz.16 ma być na TVN, ale ma być także emitowany na TVN24 (może o późniejszej porze ?)

Pozdr.
ss_argus
 

LDV

Active member
już wiem.

Wiadomości są na TVN o godzinie 16:00
pewnie tam bedzie to...

BTW: nie czarujmy sie i nie wciskajmy ze bedzie to wywiad, pewnie ze 2-3 wypowiedzi padną, jedny pytanie i tyle...
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top