What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
dziekuje za mile slowa :D
zapaleniec - rozpisales sie ale puente utraciles:D

Czas nam leci lat przybywa , kolejna zima wiosnie ustepuje :D
i tak to tez nadzedl czas na wysadzanie nasion na polko/polanke:D
picture.php


picture.php


to jak by juz 2 rzut , ,pierszy to byl ten z tym PRECELKI|em i cala reszta :D

matka alpha diesel x chem dog
picture.php



picture.php


cos ze suszu , :D
picture.php


picture.php


psychosis(klon ) x the pure
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Prace nad outdoor2011 trwaja pelna para :D narazie wszystko opiera sie o znalezienie odpowiednich spotow . Ktos moze pomyslec ze to malo prawdopodobne by cos znalesc fajnego ale probowac trzeba :D coby na jesien nie zalowac , i tak oto kiedys nie pisalem bo nie mialem fotek zrobionych to po co pisac , ale dzisiaj wziolem aparat i dawaj od rana wycieczka w jedno upatrzone miejsce . Miejsce bardzo obiecujace ....

picture.php


sadzilem z koniami to i owcami wysadze :D

picture.php

ujecie jak maly figlarnie wyskakuje :D

Spacerujac dalej w poszukiwaniu kawalka ziemi wpadam na cos takiego :D

picture.php


picture.php


picture.php


osobiscie mnie to nie interesuje co sie tam dzieje/dzialo , wiem ile ktos wysilku w to wsadzil , to tez moje dzisiajesze poszukiwania zakonczyly sie fiaskiem , miejsce jest oddalone o ladne mile a i cos jak by tloczno tam jest - nie dla mnie takie zawody :(

jak widac nie jest latwo znalesc spota

picture.php


a roslina trza by za tydzien gdzies wysadzic :D
picture.php

^^precelek , ktory byl na flo 8 dni i potem znowu na veg .
pozdro ZZ
picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

NG :respect: widac ze czekolada przypadla Tobie do gustu .

chemdog DD x sensi star

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Psychosis x the Pure , nie podcinana .
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

Pozdro ZZ
picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Czas plynie bardzo szybko , widac to najlepiej po dzieciach , jak i po roslinach , kulki zaczely sie formowac w tym samym czasie jak klony puscily piekne korzenie , slonko zaszlo za chmure na kilka dni to bylo wiecej czasu na rosliny pod zarowa ;)

LR2
picture.php


picture.php


picture.php


Psychosis x the pure
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tutaj bedzie kilka kulek SPG x c99 x SOUR JACK -fem. ;)
picture.php


picture.php


Zycze powodzenia
picture.php
 

DocLeaf

procreationist
ICMag Donor
Veteran
Peace n love brother,,, Psychosis looking good :D

(note: remove the dead leafs from the base to reduce the risk of mold)

Speak soon... dLeaf :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
ehhh pogoda dopisala na swiateczne spodkania w domowym zaciszu ;)co ma wisiec nie utonie hehe pogoda Nam dopisala , grila przygotowalem i czekalem z chlebem i sola bo gosc w domu to Bog w domu :D naprawde mila niedziele spedzilem w doborowym gronie , dziekuje raz jeszcze i do zobaczyska bracie ;)( dane przepadly ale komp uratowany:D)

mokry ten poniedzialek ale to dobrze bo slonce swieci jak oszalale a prognoza zapowiada caly tydzien takie upaly , no ladnie ladnie tylko kto bedzie podlewal

Cichy ogrodnik - witaj na forum;)
cos z szafeczki
big bud af
picture.php


picture.php


sweet ping grape x c99
picture.php


picture.php


picture.php


chemdog DD x sensi star-kuleczki
picture.php


picture.php


picture.php


jakas czesc juz wysadzona ale ciagle sie dosadza , czas tez cos do wody wrzucic coby bylo co wysadzac :D

picture.php


wszystko zrobione teraz mam jakis czas dla siebie , moge sie rozkoszowac chwila , za ktora dziekuje;)
http://www.youtube.com/watch?v=Yfr-Ejje9TU

zasiadamy w wygodnym fotelku na ta wspaniala chwile jaka jest krecenie :D
picture.php


picture.php


picture.php


co nas nie zabije to nas wzmocni
picture.php


picture.php


ok lece na ogrod , czynic powinnosc
picture.php


pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
esbe - THX greetings from Poland :D
lapre - no staram sie jak moge , jak nie moge to przez noge i dalej moge :D ales sie wymalowal hehe

jakies foteczki
Big Bud af
picture.php


picture.php


lr#2
picture.php


picture.php


picture.php


white moscow af
picture.php


picture.php


picture.php


psychosis x the pure
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


psychosis x the pure inna roslina
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


3 w jednym na lisciu , maly listek , banan , nasiono :D
picture.php


powodzenia zycze:D
 

Wyrolowany

Active member
niesamowite po prostu! a ten potrójnie satysfakcjonujący liść to jakas miazga hehe, jak widac natura potrafi zaskakiwać :)

nie wiem jak Ty to robisz, że ta White Moscow (nie tylko ten automat z resztą), która jest rośliną z AF, jest tak rozłożysta, tak piękna i tak ah no co by nie mówić- spora, no cudo, pogratulować talentu :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Wyrolowany - faktycznie jak dlugo zyje a zyje juz dlugo :D to sie okazuje ze malo widzialem , a juz napewno 1 raz jestem w posiadaniu automata ktory ma dokladnie 92cm , a z doniczka siega mi do moich miesni brzusznych , na zdjeciu minal im 7 tydzien od wykielkowania , pod 400hps w mieszance coco/ziemia pol na pol bat guano i czysta woda :D
Lr#2 - tez porosly olbrzymy , jeden wyjadkowy posiada topy jak butelki po jabcokach i olbrzymia iloscia zywicy , nastepnym razem cykne foteczke tej tlustej roslince , z tego co widac o roslinach to jakies 10 dni i beda 1 ciecia ,
sweet ping grape x c99 - daje mi najwiecej radosci :D patrzac na nia dostaje zachwytu , dotykajac tych twardych topow nie moge sie od niej odklic , wachajac ten WINOGRONOWY zapach zabiera mnie na moment na wicieczke zmyslow :D za jakis czas bedzie juz dane nam jej sprobowac ;)
SPG x C99 x ( sour jack ) - fem
picture.php

cos dla milosnikow i fanatycznych fanatykow ;)

Sprawa z roslinami na oucie zaczyna sie powoli komplikowac , duza odleglosc jednego spota od 2 oraz lejacy sie zar z nieba zmusza mnie na dzialanie na najwyzszych obrotach , obecnie 3 spoty po okolo 20-30 roslin na jednym .Na cale szczescie jest woda w poblizu , ponad ziemie wczoraj wystawilo glowki kolejne 60 sztuk ktore za jakies 3 tygodnie poleca na spoty do wiaderek zastepczych , a poczadkiem czerwca w wykopane dolki , z dolkami tez sie zrobil fajny curwa kyrk , tam gdzie ziemie miekka i zyzna to dolki pokopane na 80l ziemi a tam gdzie jalowa ziemia i sucha trawa kopac tak latwo sie juz nie da i dolki sa po 20l hehe dobra strona tej jalowej miescowki taka ze nie ma tam zadnej zywej duszyczki , slimak tam juz nie dojdzie a zajac nie ma co tam robic , a czlowiekowi jest w niesmak przec przez bagna :D zabiore zorke 5 i cykne kilka zdjec - nastepnym razem , tym czasem pokaze moje pociechy ktore ciesza moje oko codzien przy paleniu :D
picture.php


zycze milego dnia
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

sweet ping grape x c99
picture.php


picture.php


inne pheno
picture.php


picture.php


tutaj cos z serii male cieszy najbardziej :D
picture.php


NCCPP = nepal x congo x congo x pakistan x pakistan
za co dziekuje bardzo:thank you:
picture.php

pozdro ZZ
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top