What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

DrSmoke

Member
Veteran
Super klasa z-z!
ten HTC deep chunk x skunk1 x (sour jack ) wygląda oszołamiająco.
taka piącha wielka, która w pewnością nokautuje powerhighem.
zapach też musi być konkretny sądząc po genach, hehe

chemdog x sensi star wyglada jak dobrze odżywiona outdoorówka
mająca się oprzeć niejednej burzy i silnym wichrom. czym je karmisz,
a raczej cuż to za soilmix taki bogaty?

Rozbrajają mnie te fotki, które dołączasz do swoich postów.
K +++
 

Leptosoma

sɔıʇǝuǝ⅁ ʞuoW
ICMag Donor
Veteran
Witam szanownego kolegę, kopę lat :tiphat:
Pięknie dajesz bro, super grow & art :artist:

Pierwszy raz robisz cheese z oryginalnego klona? jestem bardzo ciekaw efektów, wiele razy paliłem "rzekome" cheese'y ale nie sądzę by któryś miał coś wspólnego z oryginałem. Czytałem że to killer nawet dla codziennego palacza, koniecznie daj znać jak wyjdzie.
powodzenia i pozdrowienia :wave:
peace
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Faktycznie 3 chemdogi mam i 3 sa takie same , sam sie dziwie ta masywnoscia tej rosliny , one sa pol na pol coco/ziemia (bez bat guano!) i tylko raz dostaly algi morskie jak juz listki wolaly o pokarm , zreszta co bede bladzil po omacku , oprocz tych chemdogow x sensi star rosnie wiele innych roslin ale zadna nie nabrala takiej masy w tak krodkim czasie , sa juz na flo i lada dzien pokaza plec , pobierzemy klony bo naprawde pieknie wyglada , zrobimy z 2-3 razy flo i zobaczymy czy sie hermi , jak sie nie shermi to ........
HTC deep chunk x skunk#1 x ( IBL sour diesel x jack herer ) swoim wygladem tez bardzi cieszy nasze oko , topy sa bardzi zbite nie ma mowy o odchyleniu topow od lodygi :D zapach jest mdly , przypominajacy 10 dniowe mokre skarpety wsadzone w spocone buty i odstawione na kilka dni :D Najbardziej przypada mi dogustu Alpha diesel x chemdog x ( IBL sour diesel x jack herer ) zapachem mnie oniesmiela pachnie jak stary antykwariat a oszroniona jest jak panna mloda , ehhhh smakolyk , mam klona z tej rosliny na 3 flo jak na chwile obecna nie widac bananow , za kilka dni klon pojdzie znowu na veg i jak sie nie shermi to bedzie cos smakowitego dla wszystkich :D

Leptosoma - dobrze cie widziec :D po krodce przedstawie ci sprawe tego krosa . Jest to oryginal UK cheese by Exodus , tych klonow jest tutaj do okola bardzo duzo , klony te posiada moj serdeczny przyjaciel , breeder , artysta byly moderator ICmaga itd ..... to on zrobil krosa cheese x strawberry couch , sionka sa do wychaczenia na seedbuy.com , zapach tego KLONA cheesa jest bardzo specyficzny ostry zgnity , bardzo intensywny , kiedys bylem nastawiony na te klony mocno ale wyjasnili mi ze sa wielkie problemy z uzyskaniem S1 i tak sobie odpuscilem z braku czasu , miejsca itd , ale w tym roku biore te klony na warsztat bo kolo wrzesnia bedzie wolna chwila na jakies experymenta .
Palilem duzo cheesow ale zaden z nich nie dorasta do polowy tego UK cut Cheese by Exodus , podobna historia sie ma do psychosis x the pure , tylko ze w tym przypadku ponoc !? da sie uzyskac S1 wszystko sie okaze w tym lub nastepnym roku :D

powodzenia zycze:D
 

Wyrolowany

Active member
ja sie pytam: skąd te Twoje planty mają tyle wigoru?! chemdog x sensi star po prostu nim tryska, taka gruba łodyga, takie bogate odrosty, CUDO! zdradź no nam w czym one sobie tak rosną bo to przepis na sukces ^^


edit: dzięki, widze że już napisałeś, jak pisałem akurat posta hehe
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Wyrolowany - ja na coco dopiero zaczynam sadzic nigdy nie sadzilem wczesniej ;) stosowalem mix wlasnej roboty ziemia do pomidorow , ziemia do warzyw i ziemia do kwiatow , tak mi sie utarlo ze taki mix pasowal roslina idealnie + nawozy z canna lub plagronu ( w razie potrzeby) teraz stosuje ziemie oraz coco z canny + algi morskie ( w razie potrzeby )
picture.php

pozdro ZZ
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
pokolorujemy :D

chemdog x sensi star
picture.php


picture.php


chesse (exodus cut) x strawberry couch
picture.php


SPG x C99
picture.php


picture.php


maroc x GWS ( precelek :D)
picture.php


picture.php


Psychosis( exodus cut) x the pure
picture.php


picture.php


picture.php


Double Strawberry Diesel x LA confindental x sour jack( IBL sour diesel x jack herer)
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


pozdro ZZ
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
ciag dalszy...
picture.php


HTC DC x Skunk#1
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


DSD x LA conf x sour jack ( IBL sour diesel x jack herer)
picture.php


picture.php


picture.php


AF wykielkowaly 11 03 2011
picture.php


picture.php


picture.php


pozdro ZZ

picture.php
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Sloneczna pogoda dopisuje juz dosc dlugo , dzisiaj 1 dzien wiosny , szkoda by bylo nic nie wysadzic , pomimo licznych niepowodzen planuje zaczac szukac jakis spotow ;) pan samochodzik powraca .

AF
picture.php


picture.php


picture.php


Psychosis x The pure
picture.php


picture.php


ogolne info
picture.php


picture.php


powodzenia zycze
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
zieloxx - bardzo sie ciesze ze postanowiles pokazac co tam Tobie rosnie ;) pieknie to wszystko ci wyszlo , sam sie od ciebie sie tez duzo naucze , bo tak to juz jest bracie mamy przyjemnosc zajmowac sie najbardziej fascynujacym hobby jakie morze nam sie wysnic a mianowicie ROSLINY a one zawsze nas czyms zaskocza , zadziwia , nie raz rozczaruja ehhh kocham to , to jak by wcielanie sie w matke nature :D zycze ci powodzenia.

Zachodze by sie pochwalic ze jak co roku juz od .... lat nie poddajac sie przeciwienstwom losu nie zalamujac sie tym co bylo , myslac o tym co moze byc , a w koncu by w pazdzierniku NIE ZALOWAC postanowilem znowu wysiac outdoora
picture.php

Wszystko sie zlozylo w nie najlepszym czasie chorubsko mnie wzielo za dupsko i tak juz jeZZdem 6 dni smarkaty i pociagajacy pomimo to zwloklem sie z wyra i objechalem co sie dalo zwiedzilem gdzie sie dalo , i MAM wspaniale miejsce by cos wysiac :jump:i tak oto rusza kolejna przygoda Pana Samochodzika na wykopkach :
picture.php


picture.php

polowa pierwszej parti zatopiona w H2O , ile sie da to potrzymam pod lampami i dawaj na spota , i rychle kolejny rzut , a w czerwcu jakies AF ...

ehhh z tymi paczkami i ta poczta to dziwne czary-mary , z czech paczki dochodza najszybciej i nie naruszone
picture.php

ja osobiscie tak to widze :D

picture.php

jak ja kocham prezenty
picture.php
http://www.icmag.com/modules/ICStrainguide/index.php?eop=showstrain&id=538

pozdro ZZ
picture.php

picture.php
 
Last edited:

Mundek

Member
życzę Ci ziel-zielony udanego outa i żeby wszyscy okoliczni złodzieje byli czymś bardzo mocno zajęci , najlepiej odsiadką:).
pozdr.
 

wik-wik

Member
@up wiekszosc af to to samo ;/ zdarzaja sie perełki ale 90% to ak47x wr raz scrossowane z np ww, czy innym "komerchem":dance013:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
hehe tak jak pisalem Big Bud AF wykielkowal 11-03-2011 czyli wczoraj minal 14 dzien i tak dla jasnosci ( chociaz nie rozumie jak inaczej sie liczy dni zycia ) tak licze dni od momentu wykielkowania rosliny NIE OD MOMENTU WLOZENIE NASIONKA DO ZIEMI ! 46 strona tego pokoju napisane i pokazane ze wykielkowaly 11 marca ;)

Big Bud AF wykielkowal 11-03-2011
picture.php


match - nie nie mialem przyjemnosci sadzic tej odmiany , a co cos ciekawego to jest ?

Fanta-k...wa-stycznie ,
picture.php

klony chemdog
picture.php


alpha dog 2 reveg
picture.php


psychosis x the pure
picture.php


picture.php


picture.php


SPG x C99
picture.php


picture.php


HTC Deep Chunk x skunk1 x ( IBL sour diesel x jack herer )
picture.php

picture.php


Pozdro ZZ
picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
big bud af wykielkowal 11-03-2011 obecnie dzien 18 zycia.
picture.php


wczoraj bylo widac piersze kwiatuszki ,dzisiaj juz widac dokladnie:D
picture.php


picture.php


White Moscow af dzien wykielkowania to 10-03-2011
picture.php


wiecej big bud AF
picture.php


SPG x c99
picture.php


psychosis x the pure
picture.php


wiecej femeczek do szafeczek
picture.php


pozdro ZZ
picture.php
 

zed6

New member
no pięknie to wygląda. Bigbud AF idzie pod linijką z tymi rozgałęzieniami.No ja też widzę te braterstwo z wszystkimi hodowcami-pasja do natury.czasem ludzie nie rozumieją mnie co widzę w tym hodowaniu, ale tu staje na nogi i wyrywa mnie do przodu z nowymi pomysłami.pozdro dla wszystkich zamiłowanych w cannabis.Lubię tu do Ciebie zaglądać ZZ powodzenia
 

tuptus

New member
O kurde... Jak tak sobie poprzedlądałem to aż błogo na sercu sie robi ze ludzie tak dbają o te cudeńka ;]
Dość kolorowo jest w tym Twoim ogródku, powiedz z jakim arsenałem sie wybierasz na oUta?
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top