What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam :thank you:

Sprawa sadzenia takich typowych outowych odmian jak passion , maroc , shaman , e.sativa , p.maroc , itd w domowym zaciszu nie jest nowoscia :artist: sadzilem wczesniej a i wielu z Was widac tez sie bawilo w takie obrzadki :tiphat:
Rosliny rosna dobrze , maja swoj wigor i swoje kaprysy ,
dzien 12 to bylo 2 dni temu , rosliny dostaly pol zalecanej dawki canna VEG , rosna pod MH w 7 litrowych doniczkach
picture.php


mutant :artist:
picture.php


picture.php

p.maroc
picture.php

tutaj mamy O.B. f3 dziekuje hodowcy i ..... za serdeczne dary , niestety calego outa Nam zajebali i nie bylo Nam dane rozkoszowac sie smakiem i rolkami tej rosliny :thank you: to tez polecialy w rece matki natury :plant grow:
picture.php


w tym co piszecie jest cala prawda , zawsze mowilem ze co robimy to robimy dla WAS :gday:

14 dzien zycia , latwo zauwazyc jak nawoz zaczyna sie po calej roslinie rozchodzic , liscie to nasz wskaznik :artist:
picture.php


Mamy zamiar fim-owac rosliny co sie laczy z dluzszym vegiem :artist:

picture.php


takie kolejne wyzwanie , bo czlowiek sie uczy cale zycie :ying: po azocie i potasie :D

picture.php


:thank you:
Zycze duzo zdrowka smacznej kolacji oraz rozkosznego sex z ukochana parterka-partnerem , ponetnych calusow oraz truskawek w smietanie:dancer:

P.S.
edit by ziel-zielona
^^^ a z tym nie mam nic wspolnego , nie zdazylem nawet przeczytac co Hera napisala a tutaj jakis klin:scripture:
 

Rolnik

Member
Witam

Z chęcią zobaczę jak zachowają się typowo outowe odmianki w szafie hehe, pozdrawiam i życzę jak największych pał

a tutaj easy sativka z outa spod foliaka

picture.php


pozdrawiam :wave:
 

DocLeaf

procreationist
ICMag Donor
Veteran
Nice clones buddy,,,, the yellowing ones like some alga-c / seaweed extract,, this helps restore energy.. :D

Edit: also check pH of water run-off perhaps slightly too acidic.

One love :friends:
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hello my brother from another mother:D

Very pleased to visit me here

I transplanted my plants few days ago , to the bigest pot , and better soil .

picture.php


Ihad never applied ALGA-C in my crops , and also coco , bat guano .I wanted to buy ATAMI alga-C but it wasn't in the shop (this same coco ;) ) so I bought alga from Plagron and soil plagron BAT GUANO MIX .

picture.php


For the next time I am going to buy coco , soil and bat guano .
I will try DocLeaf TEA...

DocLeaf's Tea

1 gallon of water
1 spoon of sea bird guano
3 spoons of bat guano
3 spoons of sugar (or 1 spoon of honey)

picture.php

Thank for help and see you soon :D

one love:joint:
 
B

BioPart

Hey, na batguano plagrona już się rzucam jakiś czas he he, jestem ciekaw Twoich prac z jego użyciem. Najbardziej martwi mnie PH bo kiedyś gdzieś, coś wyczytałem że je podnosi, a u mnie to zmora!

Wodociągi nie mają litości. Pamiętam też, że Hot zawsze używał batguana. Powodzenia bracie niech roślinki dochodzą do siebie i puchną słodko!
Przed nami nowe wyzwania..
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Hey, na batguano plagrona już się rzucam jakiś czas he he, jestem ciekaw Twoich prac z jego użyciem. Najbardziej martwi mnie PH bo kiedyś gdzieś, coś wyczytałem że je podnosi, a u mnie to zmora!

Wodociągi nie mają litości. Pamiętam też, że Hot zawsze używał batguana. Powodzenia bracie niech roślinki dochodzą do siebie i puchną słodko!
Przed nami nowe wyzwania..



dziekuje bro :D
dodam jeszcze ze najlepsza jest deszczowka ona ma stale PH a nie zalezne od wodociagow , warto zwracac uwage na takie szczegoly - aby zbudowac gore zaczac trzeba od malych kamyczkow :D

pozdro for all:D
 

klint

Active member
Veteran
Z-z dobre "suplementy diety" co widac zreszta na malenstwach :) i oczywiscie LST Panie Trenerze :joint: Bardzo ladnie rozkrzaczone ! Pozdro Brachu :wave:
 

hodowca

Active member
Veteran
Zielu bracie tak jak DocLeaf Ci mowi masz zbyt kwaśną glebe.Jak ci sie te obrzeża listków do góry wywijają i robią sie żółtawe to masz niedobór Mg. Ten niedobór zrobił Ci sie przez te algi z plagrona bo bardzo zakwaszają podłoze(sprawdzałem phmetrem do cieczy).
dodaj dolomit i powinno być OK.dopiero jak sie poprawi wtedy dodawaj nawozy . pozdro
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam :D
23 - Dzien zycia ,nadal na vegu

ironCELL - ladnie sie rozrosly , slicznie zieloniutkie ehh jak ten czas szybko leci ;)

Roslinki rosna przepieknie , jeszcze kilka dni i dajemy na Flo :D

picture.php


picture.php


picture.php


rosliny sa fim-owane na roznych pietrach , zazwyczaj po wyrzej 5 pietra , sa takie co po 7 pietrze dopiero sa przyciete .
picture.php


picture.php


picture.php


dziekuje za mile slowa i zycze Wam duzo zdrowia oraz pogody ducha :D

p.s.
tutaj niby nic wielkiego mala doniczka 3 rozne odmiany , 1 padla na poczadku , 2 stanela w miejscu w okolo 10 dniu zycia i postanowilem wrzucic jeszcze jedno sionko i zobaczyc jak bedzie roslo ;)

picture.php



edite :D hodowca algi zakupilem by rosliny szybko wrocily do zdrowia bez potrzeby przesadzania , jedne przesadzilem do nowej ziemi a inne polalem algami i wszystkie teraz tak wygladaja :D pozdrowienia bracie i dziekuje za to ze zagladasz tutaj ;)
 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

Wybralem sie dzisiaj w takiej sniezycy ze swiety mikolaj by mial problemy saniami :D nie obeszlo sie bez emocji heheh ale cel ponoc uswieca srodki , ehh wpadam do sklepu i okazuje sie nie ma na stanie zadnej cooltuby 250w :snap out of it: z braku lampy kupilem sobie KUPE hehe dobra kupa nie jest zla :D i postanowilem w koncu sie sprobowac z coco-sem , zakupilem ziemie i coco kolejny wsad bedzie na mixie , tylko se korwa lampe zakupie na wczraj :rolleyes:

picture.php


milego weckendu :wave:
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Bat guano dobra rzecz :), co raz lepiej to wygląda bracie :blowbubbles:
3mamy kciuki :tiphat:
Dzisiaj wieczorem odwiedza mnie ziel-zielona wróżka z garnuszka hehe :friends:


:clover:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

ula-la Finger masz lyzeczke to wrozka ci napewno pieknie zatanczy , jak dla mnie to jeden z najlepszych trunkow na ziemi :D ( tak chyba maja ludzie ktorzy w dziecinstwie jedli duzo cukierkow anyzowych , potem czlowiek sobie cale zycie slodzi ;) )

dzisiaj dzien 25 , we wtorek cykamy na flo :)

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


:thank you:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam:greenstars:

Hehehe gemba sie mi cieszy jak malemu dziecku z resoraka , dla tych co pamietaja niebieska doniczke pelna euforii mam dobra wiadomosc :D szafka przywrocona do lask :jump: wlasnie odebralem cooltube i juz swieci , miejsca coraz mniej na nowe szafy itd :D ale zona jakos dziwnie usmiechnieta i wesola :dance013: cos czuje ze tam bedzie roslo samo szczescie :ying:



picture.php


picture.php


caly uklad jest chlodzony wiatrakami i co najwarzniejsze nic a nic nie brzeczy ( co w niektorych ukladach jest norma )

picture.php


po bokach od coltuby zostaje mi jakies 13cm musze sie pomiescic z 2 kolankami aluflexu i jakos filtr tam wpakowac :D ale to juz male piwo :jump:

picture.php


temperatura bez wentyla to 35^C :jump:

powodzenia Wam zycze :D

p.s. .... podlaczasz i BOOOOM --Jesus will give you more light-- hehehe:wave:


edite --- bardzo dawno temu , za gorami za lasami ....

27510DSC03425.JPG


27510DSC03425.JPG


27510DSC03396.JPG
 
Last edited:

frag

New member
wreszcie Cie mam :D hehe pamietam ta euforie z exportem mam nawet jeszcze fotke na ktorej widać twoją brzydką buźke :laughing:
to 2007 rok , kiedy to było :dance013:
fajnie sobie tak przypomniec czasami biorac pod uwage to , że czesto nie pamietam co robiłem przedwczoraj :jump:

zaczne tu zaglądac powoli i zapakuje fotki za pare dni wiec zacznij kręcić wieksze lolki :D

pzdr. dla wszystkich


i takich szybkich planów zycze :plant grow: :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam :yay:
http://www.youtube.com/watch?v=g6A6pMO_WKM

Kogo to meje 4 oczeta widza:friends: hehe Gora nie przyszla do Machometa to Machomet przyszedl do gory :smoke out: gora z gora sie nie zejdzie , ale czlowiek z czlowiekiem zawsze :greenstars: hehe przyslowia madroscia narodu ;) hehe gdzies ty byl jak cie nie bylo ? widzial bys ze na zdjeciu jest ktos inny z IC hehe ja farbuje wlosy , ale nigdy na RUDO :D ci co widzieli wiedza ile siwych wlosow musze maskowac :D ciesze sie ze jestes tutaj z nami , ogarniesz sie szybciej jak bedziesz spedzal 25 godzin 8 dni w tygodniu z nami :D u nas jest bardzo goscinnie przy milej muzyce( czego sluchacie ) zawsze cos zapalimy ( co w ogrodzie rosnie ci )a potem sie nasycimy lakociami ( domowe wypieki i sporzycie ziola ) a to wszystko w doborowym towarzystwie :joint: hehe witaj Fragg


http://www.youtube.com/watch?v=18rZVVTIpFY
Jeszcze tak nie bylo zimno jak pamietam , to co siedzieje w calej angli to betka w porownaniu z tym co my tutaj na koncu swiata mamy sodoma i gomora ,psom dupy zamarzly . Sniegu nasypalo , wszystko zamarzlo a do tego wichury ze ludzi porywa hehehe

dnia 1-12-2010 czyli wczoraj kwiatki poszly na flo , z tego co mi wiadomo to mase ludzi poszlo na flo w tym dniu ;) sprawa morze byc powarzna za jakies kilka tygodni rosliny moga sie bardzo rozrosnac _ nie dm im _ cala tajemnica polega na tym by poswiecic kwiatka odrobine czasu codzien oraz cale serce i troche muzyki ( kwiatki lubia muzyke http://www.youtube.com/watch?v=ItxRJH_hTeY ) ;) hehe jedni lataja po Birmingham z roslinami w doniczka zapakowane w walizki turystyczne :D inni jak zwinne lasiczkie meidzy blokami z klonami ;) to jak mi przerosna boxa to tez pojada na spacer hehe tak ze nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo

foto z przed kilku chwil , zaraz jak poszly spac ....
picture.php


picture.php


picture.php


:thank you:

zycze milego oraz cieplego dnia :D
 

Wyrolowany

Active member
hehe, przyda sie "ciepłego dnia", bo pogoda że hohooo brrr :p

przecudne duże liściochy ma ta indiczka z tyłu po środku : )

pozdrrrawiam, lecisz genialnie, szacunek :tiphat:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

Wyrolowany :D a teraz to mamy syberie:skiiing: okrotnie mocny wiatr poteguje siarczysty mroz tego sie nie da opisac , pizdzi jak w Kieleckim na dworcu ;) co za tym idzie temperatura w pokojach spada 17^C to taka srednia w nocy jak spia ukochane bo juz spia 6 dni , ale to na wlaczonych grzejnikach i farelkach , co innego jak HPS zaswieci bo w tedy juz wskoczy do 27^C w momencie wietrzenia pomieszczen trzeba byc bardzo ostroznym farelki na maxa i to nie dluzej jak 30 min i okna trza zamykac :freezing:

6 dzien flo - 37 dzien zycia :dance013:
picture.php


picture.php


:plant grow: planty rosna z dnia na dzien , wieczorem ponaginam i obcinam a z rana widac jak szybko sie ustawily spowrotem w strone slonca :clover: zawsze kochalem mocno naginac rosliny a juz napewno takie co byly ponad 1 miesiac na vegu , a w tym przypadku mamy do czynienia z typowymi odmianami na out i woel miec pelna kontrole nad roslinami niz potem sie nie milo zaskoczyc :ying:

picture.php


picture.php


pozdrowienia :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
hehehe :D

http://www.youtube.com/watch?v=QGJhFhJFEcU&feature=related
nie potrzebnie w polowie -pracy zrobilem upload fotek bo na koniec okazalo sie cos czego jeszcze nie mialem ;) w 6 dniu roslina pokazala jajeczka O.B.f3 by Hodowca , na vegu byla 24/0 szkoda ze ni mam miejsca na tak szybkiego pana ,
picture.php


picture.php


widac ze i tak marzna od korzeni
picture.php


picture.php


mikolaj z tego mrozu sie opozni ale nie mam mu za zle hehe bedzie mi dane zakosztowac czegos z No Mercy , za tydzien juz bede mogl spokojnie spojrzec na swiat , K-2 x Mexican Haze x Victorie :D = jedno z marzen bedzie spelnione :D


picture.php

pozdro:D
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top