What's new

Ziel-Zielone klimaty

Status
Not open for further replies.

Wyrolowany

Active member
ten topko-liść miażdży! niesamowity mutant, nigdy czegoś podobnego nie widziałem :D a ten liść w liściu pojawił się i u mnie w tym roku na gwsie ;D

cheese- widać, że ręka fachowca : )
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
dziekuje wszystkim za mile slowa :D

a tutaj listek w listku obiecany wczesniej ;)
picture.php



picture.php

pozdro all
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam

Musimy byc gotowi jak rycerze , na wszytko co nam matka natura przyniesie , a jak tyle lisci i pytanie co bedzie next :D to pokarze ...

wiecej lisci ;)
picture.php


pozdro
 

Hera

Member
Hm to w lecie bedą bambusy na 10 metrow chyba :D :laughing:
HeHe tez lubie bydlaki posadzic w szafie fajnie mozna je naginac i kontrolowac no i paly rosna nieziemnskie :p
 

Big Top

Member
pały jak pały, jak dasz serce to ci nawet marchewka wyrośnie, najfajniejsze pomidory spotykałem na schodach w dużych donicach i w pełnym słońcu - zainspirowały mnie i tego lata będą warzywa ogrodowe w donicach, heheheh :)
 

klint

Active member
Veteran
Z-z patrzac na Twoją Armie Malych Wojownikow Aż sie Serducho Raduje. I Wiem Ze W Przyszlym Roku Nie Jedne Nożyczki Sie Połamią :) Pozdro Bracie :wave:
 
Z

zieloxx

Bo Z-z ma wlasne sloneczko w domu. Lecisz pieknie. Tylko jak ty to pomiescisz ?! eh zreszta sam mialem passiona indor i nie bylo tragedii. Powodzenia :wave:
 

flpflp

Member
Veteran
a mnie sie wydaje ze te geny zazielenia cala polske woutowym sezonie 2011...chyba ze sie myle..

:tiphat:pozdrawiam bruca lee:tiphat:
 

Hera

Member
e, ja tam niewiem nasz gospodarz tematu jest bardzo bardzo tajemniczy :p niczym tajemnice sztuk walk Bruc'a Lee ;D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam
Hehehe milo sie zrobilo :D a moze zielony pojebal patyczki z podpisami ;) obiecuje ze na wszystkie pytania odpowiem w odpowiednim momencie , jak to w moim zyciu bywa rosliny mi pomoga ;) zadowolic Wasze wyszukane gusta , co pomine opisac to roslina na fotce pokarze :)
Roslinki wykielkowaly 3 11 2010 , dzisiaj trafily do wiekszych doniczek :)

picture.php


picture.php


picture.php


beda ciecia , nagiecia - ogolna gimnastyka , czekamy na wielkie liscie :D

dziekuje za mile slowa i zycze wszystkim duzo zdrowia i milosci spokoju ducha oraz dzikiej radosci :D

pozdro
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top