What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

mam jednu konopnou otazku :)
kdo z vas jel PPP a JockaHorrora od Nirvany ? premyslim o regularech dikec !
a kdyz uz jsme u tech origo semen .. to je kolikrat des co prodavaji za mrdky ! nektere jsou dvakrat mensi nez moje/nase/vase ja bych se to stydel nekomu dat :)
 

tomas2pet

Member
mam jednu konopnou otazku :)
kdo z vas jel PPP a JockaHorrora od Nirvany ? premyslim o regularech dikec !
a kdyz uz jsme u tech origo semen .. to je kolikrat des co prodavaji za mrdky ! nektere jsou dvakrat mensi nez moje/nase/vase ja bych se to stydel nekomu dat :)

Já už sem něco vypěstoval, a i něco selektoval.
Ale nakonec zjistíš, že lidi který to selektujou, jsou nadšenci.
Vzít 30 seed od každého, a práce tak 6 měsíců minimálně.
Ale proč né..
Nelze brát nějakou selekci ze semen, a dnes s toho něco vyvozovat.
Pokud teda někdo nemá doma matku.
T25.
 
no pokud ses dival , jel jsem tedak pres sedesat semen , s tim nemam problem . spis mi de o to estli uz to nekdo mel a jake mel vysledky a co na to rika .. a pul roku neni zase tak dlouho .. na dobre veci je treba si pockat .. na Thunka sem cekal celkem 150 dni(a to nepocitam suseni a curing) a jako to byla dobrota ! Jen me zajima , jestli je to podobne Jackovi .. nebo jestli je to uplne neco jineho .. kdyztak bych vzal origo , ale jenom deset no :) cena je desna
 

praxer

Member
ZhulenýJakPytel:
ahoj, nevim jestli ti to k cemu bude... Mel jsem docela dlouho mamku PPP z rizku.
PPP je velmi energicke, dobrá nalada, vhodné do společnosti. Co si pamatuju, tak to bylo dost daleko chuti i stavem od JH (vic se mi libil PPP).
Hodne se vetvil sam od sebe.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Nemáte někdo, nebo nevite prosim, kde stáhnout knihu Cannabis breeders bible v pdfku?
Našel jsem od stejnýho autora knihu Cannabis grow bible, ale jak se moc lidí amaterskym šlechtěnim nezabejvá, tak se to hrozně blbě shání...
Díky
 
M

Miris

zdravím panstvo :wave:
chci si objednat širokospektrální zářivku (má být nejvíc podobná slunci z těch na trhu)
...
ale nevím jakou mám vybrat patici - ty jejich mají G13 nebo G5...a já mám na zářivky že do toho jdou "normální", "klasický" .... určitě rozumíte, kdyžtak vyfotim

jinak to že maj bejt nejvíc podobný Slunci má výhody i pro člověka :ying:

:thank you:
 

praxer

Member
čau když si pořídim mikroskop se zvětšenim 100-900X(pro děti),nebude to moc,vim že 30X stačí..

Ne, je to vklidu docela zabava za par korun... Zkus obejit bazary, daji se tam sehnat lepsi detske mikroskopy s kovovym telem a to je pak hned vetsi poteseni ˇˇ
 

newhousegreen

-.-
Veteran
@zjp

na aukru jsem našel i levnější,s krapet menšim zvětšenim no

@praxer

tak to nejdřív až polevěj trochu vedra.


dík hoši
 

dokktor

Member
@zjp

na aukru jsem našel i levnější,s krapet menšim zvětšenim no

no čéče já sem ho nedávno koupil, ten aukro plastový 100x400x900x a teda rozhodně shit nejvěčí. jako na poznání esi sklidit to jakž takž stačí, ale znova bych ho nekoupil ani nikemu keho nemám rád. je to z plastu, celé se to hýbe, je to lehké a nepostojí na místě, má to fakt příšernou plastovou optiku a tím šroubem se to absolutně nedá zaostřit.

mordino: žeby plíseń? ta fotka je fakt super ;)
 

Kronnie

New member
ahoj setkali jste se někdy s tímto?

https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=20687&pictureid=431278

album.php

album.php
https://www.icmag.com/ic/album.php?albumid=20687&pictureid=431279
album.php

album.php

album.php

album.php
 
O

opravdovýHrdina

mě to dělá taky jedna kytí..nedělal bych si z toho hlavu
prostě mutace jak říká malypiko
 

Mordino

Member
no čéče já sem ho nedávno koupil, ten aukro plastový 100x400x900x a teda rozhodně shit nejvěčí. jako na poznání esi sklidit to jakž takž stačí, ale znova bych ho nekoupil ani nikemu keho nemám rád. je to z plastu, celé se to hýbe, je to lehké a nepostojí na místě, má to fakt příšernou plastovou optiku a tím šroubem se to absolutně nedá zaostřit.

mordino: žeby plíseń? ta fotka je fakt super ;)

jo jo na fotky jsem expert :( - fotak mi foti opravdu kvalitne :mad:
Nicmene diky za radu:thank you:, pri peclive prohlidce tech listu bylo zasazenych vice nez jsem cekal, tak jsem orval co se dalo a strikl to kuprikolem...
Zapnul odtah a klipsnak na maximum a ted se budu modlit at se to zastavi... ty hice co jsou ted tomu zda se moc nesvedci...
 
muzou vysoke teploty jake tedka panuji za mutaci kytky ? a pokud jo , muze mit mutant vetsi nachylnost na hermeni ? je lepsi takoveho mutanta vyradit ? dik :)
 

Jestedman

New member
?
out z řízků, množství škůdců v normě, hnojeno GH, objevuje se to na zcela zdravých listech, zejména v nižších patrech, po chvilce list zežloutne, kdyby to byla plíseň, rozšiřovala by se imho rychleji, objevilo se to na kytkách rostoucích jak v květináčích, tak v záhoně 1m od nich. s chemkou kromě hnojek se tam nijak neoperovalo.
 

Attachments

  • IMG_4608.jpg
    IMG_4608.jpg
    52.6 KB · Views: 39

newhousegreen

-.-
Veteran
?
out z řízků, množství škůdců v normě, hnojeno GH, objevuje se to na zcela zdravých listech, zejména v nižších patrech, po chvilce list zežloutne, kdyby to byla plíseň, rozšiřovala by se imho rychleji, objevilo se to na kytkách rostoucích jak v květináčích, tak v záhoně 1m od nich. s chemkou kromě hnojek se tam nijak neoperovalo.

tipuju housenka,:dance013::bump::wave:
 

Attachments

  • Green_caterpillar_on_basil.jpg
    Green_caterpillar_on_basil.jpg
    36.7 KB · Views: 41
  • cloop1.jpg
    cloop1.jpg
    17.3 KB · Views: 40
  • housenka.JPG
    housenka.JPG
    14.7 KB · Views: 37
  • 51BKFMV91SL._SL500_AA300_.jpg
    51BKFMV91SL._SL500_AA300_.jpg
    16 KB · Views: 42

berrea

Member
souhlas s nhg, takovýhle díry vykousávaj třeba bělásci, ale i ostatní housnice... postříkej to tabákovym vývarem a ani se jich nedotknou
 

Latest posts

Latest posts

Top