What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

metracek

Active member
Veteran
V plne vybavene laboratori (chormatograf,kolona atd.) Takhle v domacich podmínkách je to, pokud vim, nezmeritelne:)
 

metracek

Active member
Veteran
Pak by si se mohl chlubit spoluveznum jake si mel bomby:biggrin:

Ted sem tak zapremyslel jestli se aspoň da krevnim testem zjistit množství aktivnich latek v krvi, jako u alkoholu. Nebo jestli jen zjisti pritomnost tech latek? Třeba ma někdo tu zkušenost :biggrin:
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
Pak by si se mohl chlubit spoluveznum jake si mel bomby:biggrin:

Ted sem tak zapremyslel jestli se aspoň da krevnim testem zjistit množství aktivnich latek v krvi, jako u alkoholu. Nebo jestli jen zjisti pritomnost tech latek? Třeba ma někdo tu zkušenost :biggrin:

Nejde o mě, spíš mě zajímá jak to určujou seedsbanky...
A ty odběry, zjistěj pozitivitu a víc je nezajíma...
 

d-k

Active member
To je nějaká novinka? Mně kdysi dělali test, byl positivní, tak krev a tam se prokázalo, že jsem v sobě neměl aktivní složky THC, takže nic z toho nebylo a ŘP nebyl odebrán.
 

BURN

Member
Veteran
Nejde o mě, spíš mě zajímá jak to určujou seedsbanky...
A ty odběry, zjistěj pozitivitu a víc je nezajíma...


Prodávají se testkity,není to levná záležitost,ale zas tak moc drahé to taky není :D

160doláčů sada na 20 testů,nevím jak moc je to přesné,ale stačit by ti to mohlo,určitě by to zajímalo více lidí

http://www.youtube.com/watch?v=X0d36ORIr1c#t=13

Ještě tuším v Amstru funguje agentura kam by mělo stačit zaslat vzorek a zaplatit si analýzu,zkusím se ti ještě poptat kolegy co s tím má zkušenost,za kolik jak atd.. jen pro info
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
To je nějaká novinka? Mně kdysi dělali test, byl positivní, tak krev a tam se prokázalo, že jsem v sobě neměl aktivní složky THC, takže nic z toho nebylo a ŘP nebyl odebrán.
To šlo spíš o vadnej ten lízací test ne?Jako že si před tim nehulil třeba tejden a krev to prokázala..?
 

d-k

Active member
To šlo spíš o vadnej ten lízací test ne?Jako že si před tim nehulil třeba tejden a krev to prokázala..?

Jo, jeden lízací test byl vadný, ale vocasové si na mne tak brousili zuby, že zavolali další hlídku... Ten už byl positivní, takže na krev a moč do nemocnice + zabavení ŘP + zápis a čekalo se na výsledky. Ty přišly negativní, takže po měsíci navrácen ŘP.

Největší haluzí bylo, že jsem den předtím hodně zhulil, každopádně existuje presumpce neviny, takže by řešení s PČR mělo probíhat dle mé zkušenosti.
 

metracek

Active member
Veteran
Zdravim ve spolek....chtěl sem se zeptat jak resite odvlhcovani v kvetu? Do boxu beru vzduch s 50-60% vlhkosti, takze odtahem to nevyresim. Ceresit atp. je asi spis pro srandu ze? Ceny odvlhcovacu co sem nasel nejsou vuuubec priznive....:)
 

d-k

Active member
Jediná odvlhčovačka co má smysl je elektronická s výkonem alespoň 10L den, ale nebál bych se výkonějších, sám mám 20l/den a bral bych ji zas. Má hydrostat, takže nemusí běžet stále na full výkon, navíc UVC světlo a topení.
 

spachal

Well-known member
Veteran
Potvrzuji, ja musim odvlhcovat celou mistnost s boxem (jinak hrozi plisen na stenach), tech 10L na den je pouzitelne minimum, nic slabsiho do boxu nema smysl (takove ty tabletove nebo 0,25L za den jsou skoda penez ..).
 

PES

New member
čau, poradíte někdo, čím nejlíp přidělat do skříně rockwool na odhlučnění? nemůžu se rozhodnout... díky
 

Latest posts

Latest posts

Top