What's new

Zeptejte se na cokoliv, - konopné i nekonopné otázky

Mightyka

Active member
Veteran
Tak, aby to byla otázka :D:
Kdo se přidá? Zejtra večer jdeme tady s pár lidma na "lehčí pivko" :). Pha
PM pro info. Samozřejmě uvítáme hojnou účast! :)

Prosim členy s pár příspvky at nepíšou, neni to o tom, že bychom si mysleli, že byste neměli čím přispět do naší kulturní diskuse, ale jde o to, že si krejeme vlastní zadky... To jen aby nedošlo k nějakýmu nedorozumění, děkuju za pochopení!
 
G

grizly

:laughing:

jinak jaký máte zkušenosti s poruchovostí těch přepínatelnejch předřadníků?
docela nad tim přemejšlim (můj elekromagnetickej je už letitej a rezavej :D ), ale zmámej z growshopu mi řikal, že to přepínaní výkonu jde docela rychle do hajzlu... a zrovna ten přepínací by se mi líbil


Neznám nikoho komu by se vysral (lumatek,luciux)
Využívám všechny stupně výkonu léta a v pohodě...
 
D

Dogon

Kdybyste někdo věděl kde jsou ještě volný ThaDocta nebo kdy uvolní novou várku budu vděčnej,prodejci v odkazech jsou Out of stock.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Kdybyste někdo věděl kde jsou ještě volný ThaDocta nebo kdy uvolní novou várku budu vděčnej,prodejci v odkazech jsou Out of stock.

Ted jsem mluvil s chlapci z cannacol. a budou mít ted brzo nějak. Dlužej mi Valley girl a Face off bx2 ještě z leta... Jinak seedman má ještě pár zajmavostí, třeba Casper OG, včera byl ještě i Face OG bx2, ale dnes už je po něm, jde to fakt rychle do pryč!
 
D

Dogon

Ted jsem mluvil s chlapci z cannacol. a budou mít ted brzo nějak. Dlužej mi Valley girl a Face off bx2 ještě z leta... Jinak seedman má ještě pár zajmavostí, třeba Casper OG, včera byl ještě i Face OG bx2, ale dnes už je po něm, jde to fakt rychle do pryč!
dík snad se mi podaří uchvátit Casper OG :biggrin:
Face off bx2 za samce bych dal první poslední :tiphat:
 

Mightyka

Active member
Veteran
Rychlá odpověď dík :biggrin:
ps.Casper už je Out Of Stock.
Hele ted na to koukám a já mám Caspra furt funkčního u seedsmana. Nad nim jsme taky uvažoval, Ghost s face off bx by mohl bejt hodně zajmavej :).

dík snad se mi podaří uchvátit Casper OG :biggrin:
Face off bx2 za samce bych dal první poslední :tiphat:
Jestli se na mě zase nevyserou a konečně se to uráčej poslat, tak samce určitě zabíjet nebudu bez "odkvetení", tak se pak klído podělim.
 
D

Dogon

tak se podařilo už aby to bylo doma hned se mi bude líp spát :biggrin:
všem zučastněným ještě jednou dík za rychlou reakci.
 

mishacz

New member
Zdravím, mám takovou otázku na zkušenější. Přemýšlím o mapitu ale ještě jsem nikdy nezkusil zavlažování náplavou zespoda jako například tady https://www.youtube.com/watch?v=GKkJFBp0wCI&list=UU4iRqSoCvN1nKQQ4qGwiwVQ&feature=c4-overview nevíte někdo jak vysoko musí minimálně být vysoko? Jak je to se savostí mapita? Přijde mi že na tak málo kytek docela hodně vody a mám obavu aby se nekazila... Jak často se zavlažuje u mapita,obdobně jako kokos/hlína? Je nějaký poměr velikosti nádrž na vodu/nádrž pro kytky? PS: Sorry nevěděl jsem kam to dát a na tyto otázky jsem zatím nenašel odpověď.https://www.youtube.com/watch?v=GKkJFBp0wCI&list=UU4iRqSoCvN1nKQQ4qGwiwVQ&feature=c4-overview
 

Phuuu Ad

Active member
Zdravím, mám takovou otázku na zkušenější. Přemýšlím o mapitu ale ještě jsem nikdy nezkusil zavlažování náplavou zespoda jako například tady https://www.youtube.com/watch?v=GKkJFBp0wCI&list=UU4iRqSoCvN1nKQQ4qGwiwVQ&feature=c4-overview nevíte někdo jak vysoko musí minimálně být vysoko? Jak je to se savostí mapita? Přijde mi že na tak málo kytek docela hodně vody a mám obavu aby se nekazila... Jak často se zavlažuje u mapita,obdobně jako kokos/hlína? Je nějaký poměr velikosti nádrž na vodu/nádrž pro kytky? PS: Sorry nevěděl jsem kam to dát a na tyto otázky jsem zatím nenašel odpověď.

pokud umis anglicky tak tady mas komplet (text plus foto) navod na pestovani v mapitu i se zavlahou
funkcni, jednoduche a lety overene
https://www.opengrow.com/topic/44421-how-to-grow-hydro-flooding-style/
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Našel jsem dost starý semínka , který jsem si označil Chemhaze/SC. Nenapada nekoho, co by mohlo byt to SC? Je to od borce z G, ale nemam na nej kontakt. Nevite, co to muze byt za cross.
 

Latest posts

Latest posts

Top