What's new

~~~Zelené údolie Polného Maršála aka FMS Collective~~~

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
A nakonec pár různých záběrů :D :D :D

Coastal Collision ( new selection female )
picture.php


Coastal Collision ( New selection male [ECSD] )
picture.php


ChemCaliChunk [Cali Chunk x ChemDogD/C99] (New selection female)
picture.php


ChemCaliChunk [Cali Chunk x ChemDogD/C99] (New selection female)
picture.php


SSH x NLA (New selection male)

picture.php


Matkárna :ying:
picture.php


Květovna
picture.php


Květovna
picture.php
 
R

Reskátor

Komu se nelení tomu sa zelení,jsem rád že Radva nabral druhý dech.
mám pár otázek jsem ve třicátým dnu kvetení,Pollen Chuck,C99,Casarella,SD,Coastal Collision,Casey Jones,(SD,CC )znám z minula novikou jsou promě PC,C99,CJ,CR,a tady mám pár dotazu Casarella jak si psal v přispěvku #152 že je výnosově slabší tak mě to rozhodně nepřipadá mám aš 25 vrcholovek na rostlinu třikrá střižený v rustu a vkvětu zalamovaná, tvuj novej dokvět CR moje slova potvrzuje jeto nad pruměrná rostlina, otazka myslíš že snese 80 dnu spolu CC,SD,CJ,rád bych jí měl vplné chuti tak se ptám na tvuj názor.
dál se chci zeptat na strukturu květu u Pollen Chuck a C99 jaký kompaktnosti dosahují při plném dokvětu.
Ať se daří Ra2.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Komu se nelení tomu sa zelení,jsem rád že Radva nabral druhý dech.
mám pár otázek jsem ve třicátým dnu kvetení,Pollen Chuck,C99,Casarella,SD,Coastal Collision,Casey Jones,(SD,CC )znám z minula novikou jsou promě PC,C99,CJ,CR,a tady mám pár dotazu Casarella jak si psal v přispěvku #152 že je výnosově slabší tak mě to rozhodně nepřipadá mám aš 25 vrcholovek na rostlinu třikrá střižený v rustu a vkvětu zalamovaná, tvuj novej dokvět CR moje slova potvrzuje jeto nad pruměrná rostlina, otazka myslíš že snese 80 dnu spolu CC,SD,CJ,rád bych jí měl vplné chuti tak se ptám na tvuj názor.
dál se chci zeptat na strukturu květu u Pollen Chuck a C99 jaký kompaktnosti dosahují při plném dokvětu.
Ať se daří Ra2.

Ahoj :wave: :tiphat:
Zacinam si myslet ze jsem nabral i treti dech. Po tom co jsem videl fotky mych krizencu SSH x NLA a KushyHaze u clena SuperSizeMe me dalo zas dalsi motivaci k praci. To co on dokazal vypestovat me dostalo do uzasu.
A ted k otazkam. :joint:
Casarella je fiflena uz podle nazvu :D Takze je potrebne se sni hrat a dobre ji navetvit. V rustu klidne jak pises zastrihnout i tri krat a na zacatku kvetu jeste jednou. Vtedy jen ty nejvyssi vetve, aby je ti nizsi dorostli. Vtedy uz muze mit kytka nadprumerny vynos. Tohle se mi podarilo dosahnout az ted. Neni jednoduche ji dobre vypestovat. Kvete priblizne 60-65 dnu a konec je opravdu rychli. Tak pozor na ni. Kvet ma dobrou strukturu s vybornim pomerem kvet/list. Dalsi je PC aneb Pollen Chuck. Nizka indikoidni stavba rostliny, dobre vetveni a po prepnuti na kvet se temer nevytahne. Struktura květu je v celku kompaktni ale taka nadychana. C99 ma kompaktni strukturu a dela fakt pekný tvrdy palice, plne pryskyrice.

Behem dvou tydnu klonecen poradne rozbehnu projekt High Flying haze a bude se opravdu na co tesit.

Toz zatim vse a zitra pridam par zaberu na susinu BubbleGum a Kusharella.
Zitra bude Anaberry oprcana SFv Og Kush/C99 samcem, takze v kvetnu by meli byt dispozici fazole LadyBerryKush. Taky se budu delat seminka Sour Diesel x CC (ECSD x SFV OG Kush Bx1)
Taky sezbiram pyl z SSH x NLA.

Prace je ted hodne a tesi me to, tak se zatim mejte hezky a cekujte tohle vlakno.

FMS Collective jedeee !!!!

:wave:

:smokeout:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem
Tak dnes jsem udělal pár záběrú suchou Kushraellu, kterú momentálně potahuji z brka :joint:

Taky jsem nafotil Samce Kusharelly, ktery dnes dostal svou slečnu Anaberry, takže na jaro budou fazole LBK.

A tady ty zabery...

Kusharella
picture.php


Kusharella
picture.php


Anaberry
picture.php


Kusharella male
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar přátelé
Všechno jde jak má, takže moc se rozepisovat nemá moc zmysel. Jen tolik, fazole LBK uz jsou v dobry fazy.
Vypada to tak ze se podaril i Sour Diesel x Coastal Collision.
Samica nove CC vypada luxusne, tak jako ChemCaliChunk.
Sour Diesel na skoro prerost pre hlavu.
Ze selekce ostalo z kazdy po dve samice (opeat a zase)
Opet se zda ze se mezi nas vratila Jack O Nesia a pribudol ECSD

Tady pár záběr§..fakt iba pár...ale co už.....

Seminka LBK..komplet cela kytka...
picture.php


Sour Diesel
picture.php


Sour Diesel
picture.php


new Coastal Collision (ECSD x SFV OG Kush Bx1)
picture.php


new Coastal Collision (ECSD x SFV OG Kush Bx1)
picture.php
 

šunka-maslo

Duv' conoisseur^^
ICMag Donor
Veteran
Ahoj bro':)

Respect na ten LBK yeah!!! A SD x CC budou taky dobry fazolky wow:biggrin:

Miluju CC:)

Keep it up poto!!
 
F

Fluffy Clouds

bonžúúúúúúúúúúúúúúr :tiphat:

nová cc je bomba... a ta sd je mosntrum:trampoline:


:rasta:
 

Mumínek

New member
čau ra2ncane..budiž je tohle vlákno inspirací všem stejně zapálenejm jako já co ale bohužel nemaj k dispozici prostory, je opravdu úžasný co předvádíš ale chtěl sem se zeptat..zatim tomu dáváš kotel ve vnitř(ale field marshall teritory bylo super k pokoukání až se sliny sbíhaly)tak myslíš že budou nějaký věci vhodný i na ven??tady mám sice jenom pár příspěvků spíš čtu,sázim, sbírám inspiraci a učim se ale rád bych se někdy dostal k další nový super genetice a bohužel nejsou peníze abych si koupil pakl originálů hodil je ven a čekal kdo je zkosí za mě nebo jestli dokvete jenom jedno pheno...směj se a napiš sem kdyžtak smáznu..bohužel pm mi nefunguje ještě..:D f.e
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
čau ra2ncane..budiž je tohle vlákno inspirací všem stejně zapálenejm jako já co ale bohužel nemaj k dispozici prostory, je opravdu úžasný co předvádíš ale chtěl sem se zeptat..zatim tomu dáváš kotel ve vnitř(ale field marshall teritory bylo super k pokoukání až se sliny sbíhaly)tak myslíš že budou nějaký věci vhodný i na ven??tady mám sice jenom pár příspěvků spíš čtu,sázim, sbírám inspiraci a učim se ale rád bych se někdy dostal k další nový super genetice a bohužel nejsou peníze abych si koupil pakl originálů hodil je ven a čekal kdo je zkosí za mě nebo jestli dokvete jenom jedno pheno...směj se a napiš sem kdyžtak smáznu..bohužel pm mi nefunguje ještě..:D f.e

Ahoj :wave:
MOc dekuji za pekne radky, vazim jsi toho. Kdyz dobre pohledas tady v cz sekci i v inych sekcich, zjistis, ze nektere modely odemne uz lidi venku pestovali. Sam budu tenhle rok neco davat venku. Konecne po par letech.
Venku by mohli byt v pohode Pollen Chuck, Kusharella, Anaberry, LadyberryKush (delam prave fazole), za dobrych podminek na podzim i SSH, Jack O Nesia. Dalsi me nenapadaji zatim.....
Urcite se chci venovat i modelum na venek a verim ze casem, udelame neco co bude stat za to venku.
 
Last edited:

newhousegreen

-.-
Veteran
Lbk venku byla u mě loni na těsnačku.Když na začátku přitemníš,pak to pujde krasne.Plisen skoro vubec a to byla na konci v brutalnich podminkach venku.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Lbk venku byla u mě loni na těsnačku.Když na začátku přitemníš,pak to pujde krasne.Plisen skoro vubec a to byla na konci v brutalnich podminkach venku.

Uvidime jake pheno sa najde ted kdyz se bude testovat...
ALe ta posledni byla v celku odolni...
Vevnitr po dokveteni mela vsechno co ma mit, Fakte palice tvrdy jak skala, pryskyrice bylo vic jak dost a i vune a chut byli silne a pronikave. A ucinek taky hodne silnej. Jsem na ni hodne zvedavy...

A tady par zaberu co a jakto fici....

Matkaren
picture.php


Kvet
picture.php


Seminka LadyBerryKush
picture.php


ChemCaliChhunk
picture.php


New Coastal Collision
picture.php
 
F

Fluffy Clouds

nová cc se mě zdá jako víc diesel napohled co? vypadá to hustě..

edit: musim potvrdit LBK velmi rezistentní proti plísním, až jsem čuměl, že z tak tvrdých šišek bylo ani né 5% od plísně :D


picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
nová cc se mě zdá jako víc diesel napohled co? vypadá to hustě..

edit: musim potvrdit LBK velmi rezistentní proti plísním, až jsem čuměl, že z tak tvrdých šišek bylo ani né 5% od plísně :D


View Image

JJ vypada tak zatim, uvidime co ukaze zaver....
MOc , moc hezka LBK? doufam ze se podari znova najit podobny pheno.
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Kdyz nikdo nic, tak aspon ja...
Zdar vsem...
Seminka LadyberryKush uz pomalu dozravaji.
LadyBerryKush.jpg

Dalsi seminka Sour Diesel x Coastal Collisison se taky podarili, takze zapocne jeden zajimavy projekt.
Seminka Kushy´Haze se prave vyrabeji. Zitra budu sklizet posledni Casarellu, a tim se sni na cas loucim.
POmalu dozravaji tri bubblegumy, na kvet se ted dali ř coastal collision a udelam par F2 semen. Vsechno roste a kvete jak ma, coz mi dela radost. Tak tady nejaky zabery....

BubbleGum
picture.php


BubbleGum
picture.php


BubbleGum
picture.php


BubbleGum
picture.php
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99]
picture.php


Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99]
picture.php


Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99]
picture.php


Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99]
picture.php


Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99]
picture.php
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
CMYK?! :D

nadhera, casarellu bych si dokazal predstavit jako dekoracku v truhlicich nekde v italii :) "And what is this plant?", Casarella radvancanus :smokeit:
 
Status
Not open for further replies.
Top