What's new

~~~Zelené údolie Polného Maršála aka FMS Collective~~~

Status
Not open for further replies.

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Vítam v mém novém vláknu všechny český i slovenský pěstitele !!!

:groupwave: :groupwave: :groupwave: :groupwave:

Rád bych v tomhle vláknu prezentoval moji práci , za čias dobrých aj zlých.
Ako viete pracujem na svojich krosech a momentálně klíči první testovací semena.
Z předchozích selekcích mám v matkárně pár zajímavých kříženců, které jsou momentálně na květu a maj za sebou pomalu tři týdny na květu. Prcky byli zasazeny nejdřív do 3 dcl kelímku kde za 5-6 dní překorenili a následně šli do konečných 6,5 lit. květníku, kde byl pripravenej mix hlíny a kokosu od Canna, v poměru 50/50.
O výživu se starájí hnojiva BiooBizz Fishmix a Bloom, Canna PK13/14, a Hesi Supervit.
V růstový fázy byli celkem 3 týdny a jsou raz zastřhnuty.
Jsou tam slečny NLA, SSH, Pollen Chuck, Casey Jones, 98 Bubba Kush x Molokai Frost (2 phena), Cali.O.Ae77 x Deep Chunk (mám 2 phena, ale druhý po přesazení chcíplo), Anaberry (můj kříženec viz. https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=153738 )

V další malý pěstírničke, nádherně kvete samec ChemDogD/C99, který půjde na jednou z dvou Anaberry co jsou teď na květu.
Pak bude následovat testování semen.
V matkarni se ted udělalo dostatek místa na nový selekce, kedže matky se presunuli do další matkárně.
Klíčit jsem dal - :biggrin: :biggrin: :biggrin:
*Jack O Nesia* ( Karma Genetics)
*ECSD x SFV OG Kush Bx1* (MeltingPot)
*Heavy Duty Haze* (Anandagroud)
*SSH x NLA* (FMS -project High Flying Haze)
*AcaKush* (FMS - AfganSkunk/Herijuana x SFV OG Kush/C99)
*HazeKush* (FMS - SSH x SFV OG Kush/C99)
*LadyBerryKush* (FMS - Anaberry[True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana] x SFV OG Kush/C99)

Zatim je to asi vše co jsem chtěl napsat a uvidíme se zítra když jsem postu pár fotek jak to všechno vypadá.
Takže je se na co těšit a vítam všechny připomínky, postřehy atd.:whistling:

Zatím se mějte :smokeit: :smokeit: :smokeit:

:wave:
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
*Jack O Nesia* ( Karma Genetics)
*ECSD x SFV OG Kush Bx1* (MeltingPot)
*Heavy Duty Haze* (Anandagroud)
*SSH x NLA* (FMS -project High Flying Haze)
*AcaKush* (FMS - AfganSkunk/Herijuana x SFV OG Kush/C99)
*HazeKush* (FMS - SSH x SFV OG Kush/C99)
*LadyBerryKush* (FMS - Anaberry[True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana] x SFV OG Kush/C99)

 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar všem :wave::friends:
Jak jsem pasl mam tady pár fotek z květu, přesněji z 16 a 18 dne na květu. Dnes dostanou pořádnou zálivku s hnojkami s Ec 1,8 a Ph 6,2.
Poslední zálivka byla čistá voda, aby se to trochu propláchlo.
Dnes ráno jsem taky nazrel na semínka co jsem dal klíčit a většina už má pěkný klíčky, takže půjdou do kelímku.
Fotky taky přidám ale až někdy k večeru nebo zítra, dnes je jiný práce dost.
Budu dělat konečně obaly na semínka co budu posílat na darování, jako freebie, a taky na testování.
Taky musím zasadit kolem 40-50semen do země a to taky zabere trocha času...... :biggrin::biggrin::biggrin:

No dost bylo keců tady pár záběru na rostliny, které povědí víc než 1000 keců.... :muahaha: :whistling::whistling:
Group shot

SSH

SSH

Casey Jones

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana

Anaberry

Anaberry

Anaberry

98Bubba Kush x Molokai Frost #4

98Bubba Kush x Molokai Frost #4

Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

Pollen Chuck

Pollen Chuck
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Anaberry na kterou půjde pyl ChemDogD/C99

98 Bubba kush x Molokai Frost #1

98 Bubba kush x Molokai Frost #1

NLA

NLA
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
pekne si jedes radvancan,fialove rapiky sou od nedostatku prvku,nebo chladnejsim spankem ?ten pollen chuck ti jen zavidim.kdyz delas krizeni z uz vykrizenych rostlin pocitas si je za sve krosy ? dik:dunno:

Na některých je to normální, na některých je to i trochu chladem, kedze musim poradne vetrat aby v pokoji nebyla plisen. No snazim se to drzet co nejvic pri 26-29. Ze by jim chyběl nějaký prvek, jsi nemyslím, takhle zdravý rostliny jsem dlouho neměl. :D:D:D
Můj zatím jediný kříženec je Anaberry (True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana).
Můj kříženec to logicky nazvu když ho udělám ja..že jsi vyberu nějakýho samce z matkárně, nějakou samici a opelym. Následně vyselektuji. Napr. Anaberry je jedna rostlina z 20 zasazenych semen. Všechno ostatní silný mutace.
Pracuji na dalších krosech jako ChemBerry (Anaberry[True Blueberry x AfganSkunk/Herijuana] x ChemDogD/C99
Tenhle rok by jsem se chtěl pustit do selektování i pár ladrance genetik z Kambodže, Laosu a Africi.
 

simor

Member
Veteran
Zdar Radvi..

Jsem rád,že nám ukazuješ své počínání... :bravo:

Podle fotek se ti daří,kytičky zdravé,nádherně zelené i ve třetím týdnu květu.
Co to stínítko?Spoko?Nebo ho máš prvně?Já ho teď pověsil nad čtyřkouli,zatím spokojenost.

pečuj dál,postuj dál ať je nač koukat

hoja

romis
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Zdar Radvi..

Jsem rád,že nám ukazuješ své počínání... :bravo:

Podle fotek se ti daří,kytičky zdravé,nádherně zelené i ve třetím týdnu květu.
Co to stínítko?Spoko?Nebo ho máš prvně?Já ho teď pověsil nad čtyřkouli,zatím spokojenost.

pečuj dál,postuj dál ať je nač koukat

hoja

romis

Ahoj :wave:
ze stínitekm sem spokojený už više roku, je to napodobenina A-Wing, Stucco.
Jo budu postovat co to pujde :D:D:D:whistling::whistling:

Vrátim se ku klíčení, první dva dni byli semínka v moc chladný místosti, takže se to rozběhlo až v neděli večer.
Zatim to vypadá nadějně,
Heavy Duty Haze - 7/7 naklíčeno
ECSD x SFV OG Kush Bx1 - 6/6 naklíčeno
Jack O´Nesia - 6/6 naklíčeno
SSH x NLA - 4/8 naklíčeno
AcaKush - 2/6 naklíčeno
HazeKush - 2/6 naklíčeno
LadyBerryKush - 2/6 naklíčeno
 
Last edited:
1

1000ARMSofKALI

moc se těším na všechny tyto šílené křížence...zeléné šílenství polního maršála...rozjeď tu maršálskou mašinérii! radvo!:biggrin: hehe

vždycky se rád dívám ty tvoje "podvyživené holky" hihi:biggrin:, hlavně jsem zvědavý na ECSDOGKbx v tvém podání....

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

ať se ti zelení, radvo:wave:
 

sensi23

Active member
Veteran
no pekna prace pekne pekne polny marsal jede...brutalni crossy brutalni kytky tesim se na dalsi fotky jak vyhul na dalsi davku :D
 

osoba

New member
Radvo,moc pěkná práce.tohle téma si nenechám ujít :) tak to má být,pěstovat s Láskou.moc zajímavé crossy ....
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj ahoj :wave::friends:
Moc jsi vážim vašich slov :respect:
Člověku to dáva ještě víc síl do práce, když cíti tu podporu !!!
Taky se sváma těším na nové zelené šílenství !!!
Brzy se dočkáme dalších záběru, jen radva musí být sám doma nech může kytky roztahat po celým bytě :muahaha::muahaha:
Celý víkend bude času dost, takže něco nafotím !!! :D:D:D:D

Takže zatím se mějte a dobře se smějte :smokeit::smokeit:
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ahoj ahoj :wave::friends:
Moc jsi vážim vašich slov :respect:
Člověku to dáva ještě víc síl do práce, když cíti tu podporu !!!
Taky se sváma těším na nové zelené šílenství !!!
Brzy se dočkáme dalších záběru, jen radva musí být sám doma nech může kytky roztahat po celým bytě :muahaha::muahaha:
Celý víkend bude času dost, takže něco nafotím !!! :D:D:D:D

Takže zatím se mějte a dobře se smějte :smokeit::smokeit:

:respect::rasta::bandit:

jeď ..jeď..ať nestihnem prach zametat.D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
pekne si jedes radvancan,fialove rapiky sou od nedostatku prvku,nebo chladnejsim spankem ?ten pollen chuck ti jen zavidim.kdyz delas krizeni z uz vykrizenych rostlin pocitas si je za sve krosy ? dik:dunno:
takhle to prece dneska dela kazda druha seedbanka
jde prece o to vyselektit vhodne rodice a nakrizit v sobe vhodne geny
 

niky

New member
Ahoj Radvi mas to moc pekne,

ale chtela sem se zeptat.
nevis nahodou jakym fontem delas popisky freebi co mas na fundraiser? teda asi to vis ale prozradis mi to? aji pripadne kde ho stahnu?

Diky moc
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj všem :tiphat:
Konečně po dlouhem času jsem mel více času a tak sem něco nafotil.
V matkárně už rostou prcky nových selekcí.
Tenhle krát jsem měl smolu na klíčivost, když v prvni kole nenaklíčilo asi 10 semen.
V druhý kole to bylo o něco lepší.
Všechny mé křížence klíči oproti jiným o něco déle, nevím proč ale je to tak :D
Trochu mě sklamala Jack O´Nesia, z naklíčených semen vyšli jenom 3 rostliny a dvě jsou trocha mutantní.
Nejlépe jsou na tom Heavy Duty Haze, AcaKush.
Přidal jsem i dvě semínka Casesy Jones x SFV OG Kush/C99.
Vyklíčili i vyšli ze země obě.
Mezi všemi je dost rostlin s lehčí nebo težkou mutací, takže uvidím jak se budou růst dal.
Tak za měsíc a půl se hádam už budou dát udělat první řezy na test pohlaví.
V další miniboxu plánuji dělat další křížence. AfganSkunk/Herijuana x Cali.O.Ae77 x Deep Chunk, Cali.O.Ae77 x Deep Chunk x Chunky Cheese, Cali.O.Ae x Deep Chunk f2.
Ale o tom příště.......:dance013:
řezy už koření a samci už začínají nakvítat.
Samce Chunky Cheese jsem nedávno zkosil a včera sem sebral pyl a uložil.
Takže ještě pár záběrů na malé prcky..doufam že něco zajímavé z toho všeho vyleze.
Jack´O Nesia

ECSD x SFV OG Kush Bx1

ECSD x SFV OG Kush Bx1

Heavy Duty Haze

Heavy Duty Haze

SSH x NLA

SSH x NLA

HazeKush

HazeKush

AcaKush

LadyBerryKush

LadyBerryKush

Casey Jones x SFV OG Kush/C99
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
5-12/12

5-12/12

Ahoj :tiphat:
A můžem pokračovat :blowbubbles:
V další části jsou už páty týden na květu slečny z předchozích selekcí a zatím to vypadá nadejně.
Kousek žloutnu listy i když nevím proč, protože stále přidávam růst složku a taky Ph- na růst.
Ale kedže už do konce nezbýva vela tak je to v pohodě.
Opelení Anaberry s ChemDogD/C99 proběhlo úspešně a semen bude víc jak dost. Taky se trochu pylu dostalo i na dlší paličky ale jen v minimální míre. Na jednu stranu jsem rád za semínka a na druhou stranu mě to trocha mrzí, nakolik jsem se snažil udělat vše proto aby se opelila jenom jedna rostlina. Anaberry byla 5 dnů mimo skřín a poslední den měla pořádny déšt.
To bylo poslední krát co dělám semena v hlavní místnosti. Všechny tyhle aktivity přesunu do malýho boxu.
Teploty se drží pořád v normě a EC jde na max 1,8. Ph se senažím držet v rozmezí 6,0-6,5.
To je asi vše co jsem chtěl psát, ak by vás něco zajímalo tak se ptejte :thank you:

Tady pár záběrůjak se holkám daří, nedaří. :yes:

Super Silver Haze

AfganSkunk/Herijuana

AfganSkunk/Herijuana

Casey Jones

Casey Jones

Molokai Kush #4

Molokai Kush #4

Seedling "ChemBerry" [Anaberry x ChemDogD/C99]

Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

Cali.O.Ae77 x Deep Chunk #3

Pollen Chuck

Pollen Chuck

Anaberry

Anaberry

NLA

NLA
 
Last edited:
čauky pane;)AfganSkunk/Herijuana x Cali.O.Ae77 x Deep Chunk - tento kros je s kterým fenotyepm anesthesie?vypadá na pěkný kros na out.:)
 
Status
Not open for further replies.
Top