What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

z brlohu az na net

Phuuu Ad

Active member
tak to jsou asi posledni fotky bo se mi jich vic nevleze do galerie.
Pardon

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


to byl zacatek 8eho tydne...od ted jen enzymy a jednou tydne melasa s bloombasticem

Oo
 

Phuuu Ad

Active member
Svinuchy jsou tam porad ale diky nizkym teplotam je to uz tolik nebavi hehe.
jeste ze je venku taka kosa.
Kvety se lehce nafoukly ale jen lehce.
Presne tak...14 dni bych rad proplachoval. Sice grep by chtel vic jak 9 tydnu tak uvidime jak a co.

No zjistil sem ze potrebuju 50 postu abych mel vice mista. Tak posleze postnu vice fotek.

oO
 
G

grizly

Zdravim:wave:
Na to ze ti to okupovali svilusky je to paradni rekl bych:D
Mas tam nekde toho Eda,nebo se do finale nedostal?:)
 

Phuuu Ad

Active member
Ed, Jack tam na 100% je ...... nekde lol .... nemiva nahodou cele palice porad bile ? bo tam mam 2 co maji porad vsechny rasnice bile
Do finale se nedostal NL a Will ti pujdou ted na radu.

sak pockej jen co dodelam tech 50 postu hned tu nahodim dalsi obrazky tak snad ho aspon ty poznas. ale necekej zazraky preci jenom se tam mackal s dalsima 27 holkama :)

Oo
 

Phuuu Ad

Active member
Tak dalsi nasup .... vecer sem se snazil hehe
par fotek sem udelal s bleskem bez vyvazeni bile at vidite ze vazne kvetu pod HPS lol
No zadne zazraky co... pokud nekoho zajima co je co melo by to byt popsane v galerii

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


tak zas za chvili

oO
 
cus ,mas to pekne , zase neves hlavu !
uvidime za 14 dni , mozna se oplati pockat este dyl .. to vis treba dozenou to co ztratily ze zacatku :)
kazdopane to zase takova hruza jak si myslis neni !
 

Phuuu Ad

Active member
fota z rana, fotil sem to narychlo s bleskem obcas mi to zaostrilo listek misto kvetu tak pardon.
Snad se budou libit i tak

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


Oo
 

morrus

New member
Zdar, mas to fajne...
Takovou folii, co tam mas(s tema ctvereckama), jsem v jednom nejmenovanym shopu koupil taky (do matkarny). Asi za pul roku me napadlo prosvitit ji baterkou, a svete div se, folie prosvitala. Ne moc, ale prosvitala, takze odraz 95 az 98 procent (tak nejak mela mit) nemela. Shop i po takove dobe nabidl kompenzaci v podobe vyraznejsi slevy na zbozi. Snad mas nejakou jinou, vysledky jsou pekne...
 

aero1

Member
morrus: tak tech diamantovych folii jsou myslim 4druhy u nas k dostání ... ja prodávám tu nejkvalitnějsi za 2Kila a neprosviti ani chuj :) tu co pišeš odpovida te folii za 120korun m2.
 
morrus: tak tech diamantovych folii jsou myslim 4druhy u nas k dostání ... ja prodávám tu nejkvalitnějsi za 2Kila a neprosviti ani chuj :) tu co pišeš odpovida te folii za 120korun m2.


jj Aeracek ma pravdu ! mam ji v drevenem boxu ktery uz je stary snad 8 let a stale drzi , je pevna a opravdu funguje .. ale musi se udrzovat cista a nesmis ju met jak prase , bo pak de odraz do kela :)

Phuuuu : kua no vidis , bambule se bambuli ! kurnik za tyden to bude teprva palba :) a treba pravitko pro primeru by nebylo ? :) se navymyslam co ? :D
 

Phuuu Ad

Active member
morrus: je to folie co sem si kupoval kdysi davno za 230/bm...od te doby sem ji parkrat zmuchlal, prelozil a necistil. Je tam jen pro potechu oka.

aero1: dik za vysvetleni u nas jsou k mani pouze 2 druhy...ta vyse zminovana a Easygrow (150/bm)

ZJP: no moc od toho necekam. to byly fota jen tech nejhezcich... priste budu pamatovat na pravitko ale mam jen 60cm lol
Anesthesia.... v tomhle kole nedostala vubec sanci. a vypada spis jako Herijuana
Kush1... ani nevim co to do nej vjelo ale vypada uplne jinak nez predchozi growy.
CM... toho sem pro zmenu zapomel dole
???.... nevim co to je vuni pripomina sage ci nejaky takovy haze ta nejak nedala vubec moje zachazeni

no a takhle by se dalo pokracovat .... lol

holky to maji se mnou tezke

oO
 
neves hlavu :) bude lip :)
muj kamarad uz ma z toho takove stresy ze by nejradsi prestal pestavoat :) bud padli , nebo svilusky a nebo tedka mu to proste zloutne :) a nevi proc :) teda nevedel , ted uz vi :D
ale ja bych se zase nebal , ze to bude takova pohroma :) mohlo to byt mnohem horsi !
 

Phuuu Ad

Active member
tak par fotecek pred sklizni

Zastinena Anesthesia
album.php

picture.php

picture.php


zastineny CM
picture.php

picture.php


ERSB
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Vadne pheno Grapefruit (nejhorsi co sem mel tu cest poznat)
picture.php

picture.php

picture.php


Jack Herrer
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Mountain Jam
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

.....
 

Phuuu Ad

Active member
....pokracovani

KQBK2
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


KQBK4
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


KQBK5
picture.php

picture.php

picture.php


Kush1 rip (matka odesla neznamo proc ale znamo kam)
picture.php

picture.php

picture.php


Kush K - zastineny a nezastineny
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


Tot vse vic sem tam toho nemel, snad se budou libit a mozna u dalsi rundy nashle
Oo
 
ahoj , zase takovy podel to neni , neco je pekne neco je horsi , neco ty svilusky hodne vycucly , ale zase takovy horor to neni ! .. tesim se co nam zase predvedes priste :)
ahoj :wave:
 
G

grizly

Zdravim:wave:
Jak rika ZJP je to v pohode....Myslim ze si i tak posmaknes...
Delal si nejakej proplach nebo ses na to vykaslal?:D
 

newhousegreen

-.-
Veteran
me se to zda moc krasny,je to hutne,barevne a zdrave. ..a jinak to zle pheno grapefruitu je zajimave,zda se ze sativni na delsi cas.
 
Top