What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

z brlohu az na net

Phuuu Ad

Active member
Tak slibil sem tu jednomu ze budu postovat growreport tak tady ho ma.

nic moc zajimaveho, 15O/4OOW svetla, 25-28ks rostlinstva, mix hliny kokosu vermikompostu symbivitu a trichodermy, hnojim tim co je po ruce
a co bych jeste dodal

Zatim to nevypada, stale to roste jeste sem musel nadelat z nich vic kousku bo jich bylo malo.

Genetika:
Ed's superbud, Jack Herrer, Wiliams Wonder, Mountain Jam, Critical Mass, White Widow, Kush 1, Anesthesia, KillaQueen/BlueKronik (3 mozna podobne phena), Grapefruit a snad sem na nic nezapomel
Popsane je nemam neco oznacene je ale svoje geny poznam takze tak
jo jo je to gulash ale ja mam rad ruznorodost.
Cast uz je narostla jak si muzete vsimnout a druha cast pujde SOG stylem.

no a dalsi casem
 

Attachments

  • DSCN5992.jpg
    DSCN5992.jpg
    93.4 KB · Views: 50
  • DSCN5994.jpg
    DSCN5994.jpg
    121.2 KB · Views: 45

Phuuu Ad

Active member
tak sem tady zas....neco to porostlo vic nez do vysky to slo spis do sirky .... taky dobre.

pH .... popravde nevim
°C .... nevim urcite
vlhkost .... tak to uz vubec nevim ale rosim je nepravidelne
krmivo ... kvalitni super premiove tekute (fishmix, vermesfluid, supervit)

ale ted uz sem toho prozradil moc ....
 

Attachments

  • DSCN6153.jpg
    DSCN6153.jpg
    70.4 KB · Views: 48
  • ww03
    ww03
    137.4 KB · Views: 61
  • DSCN6151.jpg
    DSCN6151.jpg
    88.5 KB · Views: 49
  • DSCN6150.jpg
    DSCN6150.jpg
    99.3 KB · Views: 49
  • DSCN6149.jpg
    DSCN6149.jpg
    113.6 KB · Views: 44
  • DSCN6148.jpg
    DSCN6148.jpg
    135.9 KB · Views: 47
  • DSCN6147.jpg
    DSCN6147.jpg
    102.6 KB · Views: 47

Lump

Member
tak sem tady zas....neco to porostlo vic nez do vysky to slo spis do sirky .... taky dobre.

pH .... popravde nevim
°C .... nevim urcite
vlhkost .... tak to uz vubec nevim ale rosim je nepravidelne
krmivo ... kvalitni super premiove tekute (fishmix, vermesfluid, supervit)

ale ted uz sem toho prozradil moc ....

Zdar kamaráde ,tak tomu říkám ukázkový grow :dance013:

Klobouk dolů ,dobře jsi to vychytal kdo nic neví nemůže kritizovat :D

Good luck man:wave:
 
G

grizly

Zdravim a vitej:wave:
Vypada to moc pekne zdrave zelene a koukam hlavne ruznorode...:)

Jak to u tebe vubec dopadlo s tema sviluchama uz je od nich pokoj?
 

Phuuu Ad

Active member
Cussss, drzim se prislovi "mnoho slov zajicova smrt" a ke kritice rad si ji poslechnu ale nic to nezmeni..........tyrat je budu dal
Sak vis jak vypadaly po mesici u me ty kousky co sem ti prechovaval :D

Ruznorodost je podminka.......ale ne nutnost
ne ne sviluchy porad okupujou bo maji idealni podminky hnedka vedle na kvetu (viz obrazek).
ale ten pujde uz brzo pod nuz/nuzky/klestenaplech
na rustu je od nich vcelku klid bo tam maji noc co noc vlhko.
 

Attachments

  • DSCN6133.jpg
    DSCN6133.jpg
    119.3 KB · Views: 53

Phuuu Ad

Active member
pardon trocha sem mel problemy a uplne na to zapomel.

tohle by mel byt 3ti tyden kvetu.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


co je co vam zatim nereknu. bo to sam nevim na 100%
hehe
 

Phuuu Ad

Active member
Hej tak takhle to vypada po tydnu.
sorry za kvalitu fotek ale strasne se mi klepaly ruky a ne a ne to uklidnit. no a pak mi chciply baterky lol
ne vazne
Svilucham se u nas strasne libi a rozhodly se tu usporadat mejdan. Vase svilusky jsou zvany.

fota prozradi vice.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


ted si nejsem jisty jestli je to konec 4teho tydne ... fakt nevim
aspon to tak bude zajimavejsi ne ?

Oo
 
per to tam ! ja to daval cca 3 tydny do konce ! na chuti to nebylo znat , akorat mi zahnily sisule , ale lepsi nez by me to sviluchy sezraly ..
BAC PV+ !
 

d-k

Active member
Potvrzuji kladnou zkušenost s BAC, jako jediný dostupný přípravek stojí za to. Při velké míře napadení taky funguje, ale je to na déle jak dva-tři postřiky.

To třeba predátory bych vůbec nedoporučil, jsou to chcípáci, 3x jsem je měl, z toho 2x na svilušky, a nepomohli.
 
G

grizly

Potvrzuji kladnou zkušenost s BAC, jako jediný dostupný přípravek stojí za to. Při velké míře napadení taky funguje, ale je to na déle jak dva-tři postřiky.

To třeba predátory bych vůbec nedoporučil, jsou to chcípáci, 3x jsem je měl, z toho 2x na svilušky, a nepomohli.


Me predatori pomohli snad vzdy...Ale aby chalovali tak jak maj musis jim drzet prostredi presne ktere potrebuji jinak nezerou a netvorej kolonie...
Nikdy te vsak nezbavej sviluch uplne...Kdyz jsou sviluchy na pokraji vyhubeni roztoci si je udrzujou aby meli co zrat pozdeji...

kombinace BAC+predatori je jista smrt pro svilusky...:)
 

Phuuu Ad

Active member
Chlapy BAC funguje to vim ale ne kdyz tam maji floridu s drinky gratis ( 28°C a 40%Rh ) to je pak kratke uplne vsechno. Minule kolo sem mel sviluchy az do konce a jen diky BACu sem je drzel na uzde a temer vubec se neprojevily ... teda az na sativach ty jim jely.

Aspon ti roztoci premysli .... sviluchy to sezerou a pak asi chcipnou hlady blbky jedny.
Jinak mi predatori moc nepomohli bo sem neudrzel jejich klima. holt mit vlhko na kvetu se nevyplaci.
Add roztoci ted prez zimu je neposilaji bo je to pry " sezonni zbozi " aspon mi to psali kdyz sem je chtel kdysi .... bez toho sezonniho zbozi to je jen me prirovnani
Ponauceni pro priste ... nebrat nakazene klony i kdyby se jednalo o zachranu modelu ... a nebo karantena ale na to sem nemel misto.

Oo
 

d-k

Active member
No jo, jenže roztoči potřebuji 18/6, jinak se zazimují. Pomůžou zredukovat, ale nevyhubí. Změní se podmínky, a zase vše při starém.
 
Chlapy BAC funguje to vim ale ne kdyz tam maji floridu s drinky gratis ( 28°C a 40%Rh ) to je pak kratke uplne vsechno. Minule kolo sem mel sviluchy az do konce a jen diky BACu sem je drzel na uzde a temer vubec se neprojevily ... teda az na sativach ty jim jely.

Aspon ti roztoci premysli .... sviluchy to sezerou a pak asi chcipnou hlady blbky jedny.
Jinak mi predatori moc nepomohli bo sem neudrzel jejich klima. holt mit vlhko na kvetu se nevyplaci.
Add roztoci ted prez zimu je neposilaji bo je to pry " sezonni zbozi " aspon mi to psali kdyz sem je chtel kdysi .... bez toho sezonniho zbozi to je jen me prirovnani
Ponauceni pro priste ... nebrat nakazene klony i kdyby se jednalo o zachranu modelu ... a nebo karantena ale na to sem nemel misto.

Oo

nesmysl , ja jsem je mel napadene jako krava ! uplne kolonie ! vzal jsem kytky , otocil kvetnikem nahoru a postrikal ze spoda , trikrat jsem to aplikoval , nechal neredeny roztok na talirkach v pestirne a do 14 dni byly ko jako kdyz by jim nalozil Mike Tyson :D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
nesmysl , ja jsem je mel napadene jako krava ! uplne kolonie ! vzal jsem kytky , otocil kvetnikem nahoru a postrikal ze spoda , trikrat jsem to aplikoval , nechal neredeny roztok na talirkach v pestirne a do 14 dni byly ko jako kdyz by jim nalozil Mike Tyson :D

Taky se mi nechce verit ze by BAC neucinkoval.
U kolegu sme meli problem se slivuskami temer dva roky a ne a ne se jich zbavit.
Az sme poridili spominanej BAC a behem dvou tydnu je cela pestirna bezjedine slivusky.
Prvni dva postriky byli dukladne od spodu listu. pak byl jednou za tyden postrik na povrch rostlin, aby to tam bylo cejtit.
ted uz je pestirna bez problemu.
 

Phuuu Ad

Active member
Blaze zapomnětlivým, neboť ti se vyrovnají i se svými hloupostmi.
Friedrich Wilhelm Nietzsche

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


To byl konec 5teho tydne zjeveni.

:comfort:
 
M

Miris

pěkný
palice asi nebudou tak jako by mohly být (záleží taky na genech některý dají palice i přes svilušky)...hlavně si říkám že jedeš květ pod MH a ne HPS

good luck
 

Lump

Member
Zdar pane, no kukám kukám že fakt svítíš MH :D :D čím to? určitě nás osilníš jednoduchým vysvětlením na které jsem zvědavý,jinak holčiny vypadají slušně ,Svilušky dojeb ale to je věčný boj přecejen je třeba udělat radikální ŘEZ a dát jim sbohem :D :D přeju hodně ulepených nuget a pěstu zdar :)
 

Phuuu Ad

Active member
Trpělivost je nejlepší prostředek proti všem potížím
Titus Maccius Plautus

Vysvetleni je ... kvetu pod HPS presneji GIB Xtreme. A to ze to na fotkach vypada jako MH je tim ze na fotaku si nastavim vyvazeni bile.......
.........je to jednoduche vysvetleni ne ?
Fota ze dne 28.12 .... lehce na zacatku 7ho tydne.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


oO
 

Latest posts

Latest posts

Top