What's new

Храна за нашите растения

bahura

Member
Billy Bones смешко ама ти наистина си вярваш! Незма от каде тази злоба към търговците, че тъка да правиш анти реклама на всеки продукт, но явно си има причина!!

Знаеш ли какво ...? с всеки изминал пост хората разбират колко си елементарен и некомпетентен що се отнася за отглеждане на :plant grow:

Вземи се усъзнаи малко и престани да плюеш всеки един продукт :stfu:
 

Billy Bones

Active member
Напротив, с всеки един мой пост хората разбират колко са елементарни и некомпетентни хора като теб и компания. Злоба нямам към никого, просто обяснявам по нормален и лесно разбираем начин защо голяма част от продуктите в т.нар. гроу шопове са там за да ти обират парите. И това, че си ограничен не е мой проблем. Ако можеше да асимилираш и 50 % от това което съм написал щеше да ми благодариш, вместо да лаеш като пале под постовете ми, без дори да можеш да обясниш защо. Хайде, говори, слушам, къде съм дал ГРЕШНА или ПОДВЕЖДАЩА информация в постовете си ?
 

bahura

Member
Напротив, с всеки един мой пост хората разбират колко са елементарни и некомпетентни хора като теб и компания. Злоба нямам към никого, просто обяснявам по нормален и лесно разбираем начин защо голяма част от продуктите в т.нар. гроу шопове са там за да ти обират парите. И това, че си ограничен не е мой проблем. Ако можеше да асимилираш и 50 % от това което съм написал щеше да ми благодариш, вместо да лаеш като пале под постовете ми, без дори да можеш да обясниш защо. Хайде, говори, слушам, къде съм дал ГРЕШНА или ПОДВЕЖДАЩА информация в постовете си ?

Слушаи какво аз не съм по приказките много много а по делата! Нищо няма да споря с тяб, ти си пълен аматйор.... копи пеисчо изолирал се в неговия си свят в които явно се мислиш за всевишен!

Начи ти тъка го чувстваш, че аз трябва да съм ти благодарен кадето си ме светнал за нещата ... хахахах :laughing: хвалипръцко за голяма работа се имаш .. ма си един балон пълен с въздух .... явно от много четене се углопява:blowbubbles:

п.с. В началото те мислих за някои по в час с тези работи, но съм грешил.

От мен толкова.... спор с теб няма да водя преди да ми покажиш троя реколта!
 

Billy Bones

Active member
Слушаи какво аз не съм по приказките много много а по делата! Нищо няма да споря с тяб, ти си пълен аматйор.... копи пеисчо изолирал се в неговия си свят в които явно се мислиш за всевишен!

Начи ти тъка го чувстваш, че аз трябва да съм ти благодарен кадето си ме светнал за нещата ... хахахах :laughing: хвалипръцко за голяма работа се имаш .. ма си един балон пълен с въздух .... явно от много четене се углопява:blowbubbles:

п.с. В началото те мислих за някои по в час с тези работи, но съм грешил.

От мен толкова.... спор с теб няма да водя преди да ми покажиш троя реколта!

Ок, явно си прекалено тъп за да осъзнаеш, че нещата които пиша не са копи-пейст, но проблемът си е изцяло твой. Това, че си позволяваш да лаеш на топло зад монитора също ще го пропусна. В реалния живот щях да ти резна поне половин ушенце за да се научиш да внимаваш кога и какво плещиш пред непознати.

Споменах, че съм стартирал бокс с ИЗЦЯЛО CFL осветление, в който възнамерявам да гледам ИЗЦЯЛО с органични торове. След всички изписани постове и информация обаче, точно такива неграмотници ме отказват да пиша и споделям каквото и да е било повече. За сега изчезвам, на който съм бил полезен, полезен. Ако някой се чуди защо излизам във ваканция, да благодари директно на хора като пишлемето отгоре и компания!
 
E

EverLast

Тея таблетки са пълен майтап ако ги разтваряш във вода и поливаш с нея корените! Доказано е!
Бахурче дръж се малко на положение...тука не е фермата! Там имаш фенове тук не!Ок!
Няма за кво да обиждаш момчето така и да злобееш излишно! Нямаш необходимите знания да се месиш в спора стой на страна и спри да се изживяваш като верният питбул на growmarket.....който е получил някоя друга мостричка и само парадира с това пред хората да покаже колко е гъст с профитата и в знак на благодарност ще лае срещу всеки ,който каже нещо срещу тях. Капиш!
 

FireBlade

Member
твърдо заставам зад думите на billy за МО и тяхното развитие и това го казвам на базата на 10 години опит и експерименти в областа а за това какво има по шишенцата нямам си на идея не ползвам защото не ми е известно колегите да ги ползват
 
Хайде стига вече простотии. Разбрахме се че в гроушоповете продават боклуци които не работят и целят да ограбят хората. Край. Дайте да си говорим по темите че стана адски тъпо в този форум.
@Billy
колега, ще ми е интересно ако споделиш темата си с нас за органиката, ще я следя с интерес
 

bahura

Member
Тея таблетки са пълен майтап ако ги разтваряш във вода и поливаш с нея корените! Доказано е!
Бахурче дръж се малко на положение...тука не е фермата! Там имаш фенове тук не!Ок!
Няма за кво да обиждаш момчето така и да злобееш излишно! Нямаш необходимите знания да се месиш в спора стой на страна и спри да се изживяваш като верният питбул на growmarket.....който е получил някоя друга мостричка и само парадира с това пред хората да покаже колко е гъст с профитата и в знак на благодарност ще лае срещу всеки ,който каже нещо срещу тях. Капиш!

Моляте недей да ми философстваш и да ме изкарваш какъв ли не!
Всичко го правя от любов към растенията а не за пари!! Аз искам най-доброто за тях а не да ги гледам как умират от скръп!! А това, че са ми дали да пробвам един стимулатор означава ли, че трябва да получавам лични с обиди, че съм бил продажник, путка и, че ще правя свирки за едно шишенце!!! Това може да го кажи само един гаден завистник!!! (той си знае кои е)

Това, че не съм завършил више с химия незначи, че немога да отглеждам много добри растения!
 
Това става, но още по-добре е да започнеш с почва, в която вече има полезни МО.
И пак, компоста е цар.При усилената дейност на микроорганизмите температурата на компоста в дълбочина достига 60-70 градуса, което с течение на времето унищожава патогенните МО + яйца на паразити, насекоми и др.По-добре е да работиш с МО отколкото срещу тях.:tiphat:
...отглеждал ли си с компост до сега ?
 

FireBlade

Member
...отглеждал ли си с компост до сега ?
За съжаления нямам голям опит с растения гледал съм всичко на всичко 3 пъти и в втория не ползвах компост.Какво те интересува?А ти гледал ли си- не се заяждам питам информативно с цел обмяна на опит..:)
 
E

EverLast

...отглеждал ли си с компост до сега ?

Да аз имам 1 реколта изцяло само в компост...мога да ти покажа снимки от нея. Нямах достатъчно пари за добър почвен микс а тоя компост струваше 60л чувал 6-7 евро и ми свърши отлична работа!
 

FireBlade

Member
можете ли да ми дадете съвет по колко от кое да сложа ?

Черв.Калиф.Червей
гъбен компост
перлит
торф
заешка угнила
:wave:
 

focktor

Member
Съветвам те да пропуснеш заешката и гъбения компост.
А ЧКЧ чист тор ли е ,или смес?
 

damyanek

Member
ако си в период на цъфтеж трябва да сложиш по-малко избери си м/у торфа от ЧКЧ и ако заешкия ти е на 2-3 год. може и от него :) ...растенията се нуждаят от фосфати докато повече азот и калий ще ти намалят добива на ТНС
 

FireBlade

Member
Съветвам те да пропуснеш заешката и гъбения компост.
А ЧКЧ чист тор ли е ,или смес?
Чист тор е без примеси

Става въпрос за семки които са покълнали в салфетка и ще ги засявам :thank you:
 

Latest posts

Latest posts

Top