What's new

Witam w nowym domu!

JohnyQ

New member
,

,

Witam moich rodakow!

Widze ze ladnie sobie radzicie :] Sledze to forum od kilku miesiecy, ale zarejestrowalem sie niedawno. Glownym powodem jest Seedboutique. Jest to nowy sklep Cygana. Beda w nim sprzedawane te same nasiona co w seedsdirect oraz nasiona mlodych breederow. Oczywiscie ceny tez beda nizsze. I teraz najlepsze: Ten sklep bedzie miedzynarodowy (rozne jezyki) wlasnie piszze z Cyganem o mozliwosci przetlumaczenia sklepiku na Polski. Bylaby to swietna mozliwosc dla polskich growerow. Ahia i nasiona beda wysylane za pobraniem z Anglii. HEh jezeli chcecie pomoc wpiszcie w watku ponizej swoje zdanie na ten temat

http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=14740

Dzieki JohnyQ
 
Last edited:
G

Guest

Witamy Sabbra Caddabra. Fajna xsywka :D. ;) Podoba mi sie. Zapodaj jakies foty.

I goraco witamy na IC mag Polishu.

Milego pobytu.

Peace Pes :D:yes:
 
G

Guest

Wita Azzz

Wita Azzz

Hej witam wszystkich, byc moze kilku ludzi pamieta mnie z OG (rip), nie pisze duzo gdyz nie mam zbytnio czasu, ale jesli natrafie na pytanie na ktore bede mogl poradzic to napewno to zrobie, a i od czasu do czasu zdjecia moich panienek tez wstawie.

Pozdrawiam :joint:
 

ralph_pl

New member
Czesc witam wszystkich ;)

Przy okazji - potrzebny jest pylek jakiegos silnego faceta ;) mam white rhino kwitnace 2 tygodnie i chce zrobic nasiona, a ze jest to kolejny cykl na samych zenskich klonach nie mam mozliwosci zebrac pylku. pozdrawiam
 
G

Guest

heh tez bym wzial chetnie od kogos pylku troche, ale watpie zeby ktos nieznajomemu wyslal..., raczej probuj u znajomych...
 

ralph_pl

New member
wiesz. moi znajomi robia zakupy u dilerow i sa na etapie 'chemia' i 'natura'... nie bede podejmowal kolejnej proby uswiadamiania ich bo to bezcelowe ;) wrzuce zdjecia mojego growa moze wtedy ktos rzuci jakas oferte ;)) pozdr
 

Marcinbc8

New member
Witam wszystkich :D
Ciekawi mnie w którym tygodniu kwitnienia najlepiej jest zapylać roślinki, by ziarna były napewno dojrzałe i dobre.
Tak pozatym interesuje się MJ od 5 lat więc myślę że w czymś pomoge :D Pozatym roślinki w kolumnie sobie rosną i ziarna na out już czekają Hihihi Jak narazie 24 ziarna na out, w tym 4 fem. Pierwszy solidny outdor :D
Pozdro dla wszystkich
Narka
 

Latest posts

Latest posts

Top