What's new

Witam w nowym domu!

pok

New member
polska szkola wyglada tragicznie... jest po prostu beznadziejna, nie spelnia swoich statutowych funkcji... nie przynosi zadych korzysci... opuscilem gimnazjum i od tej chwili moje zycie calkowicie sie zmienilo... kiedys nie pilem i niepalilem, bylem grzeczny ale zeby jakos rozladowac stres stalem sie pijakiem a potem tez palaczem :canabis: nie zaczolem palic i sadzic od tak... wszystko sie wzielo z mojej nienawisci do szkoly, wladzy czy tego calego systemu... dlatego bede robic wszystko co nielegalne i tak mi dopomoz bog! :) jakos rok czy dwa temu niedaleko do szkoly przyjachalo kilku waznych ministrow, nie wiem nawet kto to byl ale brzydze sie wladzy i jej przedstawicieli, tak bardzo mi szkoda ze nie obrzucalem ich jajkami :) zeby zobaczyli ze ktos jest niezadowolony a pedagodzy wystawiaja sztucznych uczniow z wzorowymi stopniami na powitanie "zobaczcie jaka ta szkola jest dobra" rzygac sie chce... ta obecna szkola uczy i wychowuje przyszlych ministrow, biskupow, poslow, prezydetow etc. to juz sobie mozna wyobrazic co bedzie za kilkanascie lat...


ide spalic kolejna flage i podeptac kolejne godlo, a potem sobie usiasc w fotelu, zaciagnac sie ziolem, zapomniec o polsce i poczuc sie jako obywatel idealnego, anarchistycznego swiata pokoju... heh...
 
D

dEv-9

Nie no POK ty to troche przesadziles, w koncu tu sie urodziles, tu sie wychowales, tu pierwsze blanty skrecales, tutejszego jezyka sie uczyles, tutaj szkole jakas tam odbyles. Polska moze to nie raj ale my ja tez tworzymy i musimy byc na swoj sposob z tego dumni, zobaczcie jakich mamy uzdolnionych ogrodnikow rozsianych po calym swiecie. :wave:
 

pok

New member
jak najbardziej jestem zadowolony z naszych ogrodnikow :), sa ludzie wspaniali, sa miejsca wspaniale i dla tych rzeczy zyje bo kilka razy w roku doswiadczam czegos co mozna nazwac rajem :)... w poprzednim poscie mialem na mysli ten syf jakim sa wszelakie urzedy ktore maja za zadanie nami kierowac i nami sie opiekowac... jakis tydzien temu zrezygnowalem z polskosci, nie przyznaje sie do tej przynaleznosci, nie uznaje zadnych krajow, mam to ze tak powiem w dupie... jestem obywatelem ue w ktorej nie ma granic... skoro nie ma to nie ma... a tak mowisz ze tutaj stawialem pierwsze kroki... tak ale wcale nie jestem z tego zadowolony bo znam ludzi z innych krajow, nie mowie ze gdzie indziej jest lepiej, w cywilizowanych krajach po prostu jest NORMALNIE... dokladnie to odwzorowuje tak bliskie nam rastafarai :) [nie jestem rasta ;)] babilon jest zly i kiedys upadnie a my byc moze razem z nim wiec stworzmy sobie syjon :)
 
D

dEv-9

No z tymi urzedami to sie moge zgodzic, ogolnie tych wszystkich ludzi bym wymienil na hmm? Lepszy model? :chin: :wave:
 
G

Guest

co za zdegenerowana antyspoleczna mlodziez... przytulnie jak w domu. Odpalam fajeczke i trzeba kubeczki podziurawic i soilmixa dla malolatow przygotowac :]
 

Mr. Smee

Member
a ja skonzcylem szkoly (podstawówa+gimnazjum+uczelnia), i musze wam powiedziec, ze TO BYLY NAJLEPSZE LATA MOJEGO ZYCIA!!! Szczególnie uczelnia i akademik!!!! Nie wolno tego opuscic, koledzy!!!! To wplynie na cale wasze zycie!!!! :wave:
 

Herer

New member
Na razie do palenian nic nie mam ale mam jednego ładnego krzaczka :canabis: :wink: , tylko nie wiem gdzie tu sie fotki zamiescza:/:/pozdro :wave: :wave:
peace
 

Herer

New member
Ale i tak jestem nie zadowolony z tego sezonu, nie mialem skad wziasc pestek :confused: z sd sie troche boje, a inni maja drogie i badziewne, chyba z tego sezonu nici, jeden krzaczek :mad: i jak jeszcze bedzie to mezczyzna :mad: :mad: :confused:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
jak tam herer

no slabo cos wyglonda w tym roku twuj grow.
masz caly rok pszygotowac sie teras do sezonu w nastepne lato,hehe
bendzie dobze

peace
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
to ja tez sie przywitam

dzien dobry wszystkim

cos sie tu nie klei rozmowa w tym watku hmm :p

peace
 

ChurcH

Member
No witam chlopaki same sławy tutaj się zagniezdzily na nowym forum.
Ogolnie dziwnie ale mam nadziej bardziej pozytywni niz na pewnym forum ktore upadło.
Ogolnie czesc.
 
G

Guest

pisz otwarcie jakie forum masz na mysli a nie "pewne", hyperreal ? overgrow pl ?
 

ChurcH

Member
Mialem na mysli HYPKA.
Co do mojej ostatniej uprawy to kiepsko umarla.
Ale zato dobrze jest z aktualna mam NL z Nirvany.
Za niedlugo robie nowego boxa, troszke wiekszego niz aktualnie.
I dozuce jeszcze 2 odmiany "Asian Slore" i " Master Kush"
 
Top