What's new

WESOLY POKOJ

kempamc

Member
siemka
no nie dzwigam hahah!!
sluchajcie tego.. ogladam sobie film jakis o jakims plemieniu.. takiego extremu to w zyciu nie widzieliscie !! aaahah to ja myslalem ze to ja mam nawalone w glowie:D kolesie sobie wybudowali ogromna wieze i skakali z przywiazanymi do nog lianami i walili ryjami w ziemie.. jakeis pseudo bandżi :D haha ogladnijcie.. nagralem na koma zlozylem z 3ech filmikow dalem muze i sobie ogladnijcie:D jakos nie jest super ale polecam ogladniecie do konca najlepiej an powiekszeniu:D

http://rapidshare.com/files/40850822/ziomy_lataja.wmv

sciagac poki jest:D!!
 

urban

Active member
To niejest zadna rozrywka , tylko pewien rytuał.
Dzieciak wykonujac ten skok staja sie mezczyznami - nierozumiem co cie w tym tak bawi.
 
G

Guest

no tam w 1cz. ci pieska porywaja i musisz go uratowac... taka gierka2D, fajne soundy i niezle pomysly.. takie .. hmmmm.. zapychadlo i juz :)

jest jeszcze gdzies taka na maxa znana swojego czasu escapefromblueroom???czy jakos tak? budzisz sie w zamknietym pokoju i twoim zadaniem jest z niego uciec,z tego co pamietam to przez 2cz. nikt sie nie przegryzl i dalej czeka na jakiegos mocarza.

a tu jak by ktos chcial pomixowac grzybkiem ;)
http://www.samorost2.net/pantry/
 
Last edited:

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
Tez tak pomyslalem, przeniose myszki do wesolego pokoju jezeli sie nie obrazisz Fubar.

pozdr, kov
 

Fubar

Member
kov said:
Tez tak pomyslalem, przeniose myszki do wesolego pokoju jezeli sie nie obrazisz Fubar.

pozdr, kov

przenos ;> Nie zauwazylem,. ze macie tu knajpe- ja z innej bajki jestem
// poza tym dziecinnieje i ogladam kreskowki z myszkami//
 
G

Guest

jak myszki to i szczurki w oblesnym wydaniu :p

http://www.apocalypsecartoons.com/roc/roc.html

Q_Bee_Nico_by_elazuls_core.jpg


pszczulka maja :rasta:
 
Last edited:

Cinnamon

Member
Tak trochę abstrahując od tematu.


Wybiera się ktoś z szanownego forum na, którąś z tych imprez ?
Można by się spotkać w kilka osób :).

- hip hop kemp Czechy, Hradec Králové, 24-26.08.2007, godz. 18:00 ?? Po więcej informacji odsyłam >>tutaj<<

- Ostróda reggae festiwal - start zapowiedziany na 16 sierpnia - impreza trwać będzie przez 4 dni :headbange >>Info<<
btw. klimatyczna muza sączy się ze stronki :rasta:

- reggae na piaskach - impreza na dniach tj. 14-15 lipca w Ostrowie Wielkopolskim :jump: >>Info<<

Na piaski jak dla mnie jest najbliżej i do tego imprezka prawie, że darmowa - te kilka pln'ów każdy chyba wyskrobie :].

Prosił bym o PM - nie róbmy większego już, wystarczy, że i tak sporo odbiegamy od tematów :bashhead:

Peace iG... :kissass:

btw. nie wiedziałem gdzie mam umieścić tego posta - tutaj chyba najbardziej pasuje ;>. W muzyce nie chciałem już śmiecić :nono:
 
G

Guest

Shaman TRIP

Shaman TRIP

Witam!

Postanowilem opisac swojego dzisiejszego tripa poniewaz wydawal mi sie baaa...rdzo specyficzny ^^

Przed

Wszystko zaczelo sie po tym jak zlozylismy sie z ziomkiem na 2 gieta - 60 zeta (gieta na glowe) - i zostalem powolany by pojechac na wyprawe do dila.

:headbange

Pojechalem na rowerze zeby rozruszac obolala noge i powrocic do formy, a to bylo nawet nie malo. Spotkalismy sie, wypili Tigera :D, pogadalismy i dokonalismy transakcji. Veni, vidi, vici ahaha... :D W miedzyczasie spotkalismy znajomego dila ktory donosil pizze jakiemus klientowi. Rozstalimy sie w koncu i pojechalem kawalek dalej na jakies zadupie by zajarac...

Palenie

Zielsko u niego moze nie zawsze jest 1 klasa, ale klepie przyzwoicie, daje sporo energii a w dodatku prawie w gardlo nie gryzie :D O dziwo odczulem nawet smaczek... truskawkowo-jarzynowy . wtf? Spotkal sie ktos z takim smaczkiem? Co to moze byc za odmianka? W kazdym razie spalilem 1.5 lufki (zainstalwalem jej teksturowy filterek ^^) i bylem juz najarany jak nalezy :D

TRIP

Jako, ze nigdy nie bylem zjarany jadac na bajku bylem strasznie podexcytowany.
:jump:
Strasznie dziwne uczucie! Wydawalo mi sie ze jade powoli a tak naprawde dawalem wciaz gazu :bashhead: Do tego sluchawki na uszach < Trance+H&H >, daszek lekko na bok ... i sie woze :D Tak przejechalem juz polowe trasy a tu nagle detka mi spada!!! Zabralem sie za naprawe ktora jak dla mnie wiecznosc trwala.
:badday:
W koncu doprowadzilem bajk do takiego stanu, ze moglem go chodzac prowadzic. Postanowilem przejsc pare ulic, zeby miec pozniej wiekszy wybor autobusow i nie stac z tymi spoleczniakami i rowerem w jednym busie. To bylo by straszne!
:laughing:
Mysle sobie: "ee.. moglo byc gorzej!" A tu nagle widze w oddali radiowoz z gapiacym sie w moja strone dwoma psiarskimi. SCHIZA!
:cuss:
Nie mogle zmienic trasy bo przez most szedlem. No to podchodze blizej i widze jak jeden z nich rozmawia z chlopakiem ktory byl podobny do tego dostawcy pizzy!!! Mysle sobie: "eee... przypadek!". Mijam ich i zaczynam myslec, ze zeczywiscie mi sie cos przewidzialo, a tu widze jakis samochod a w nim kobite i faceta ubranych w niebieskie kombinezony. Pojawia sie wtedy msyl: "To tajniacy! Ten dostawca mnie sypnal!". Na dodatek po tym jak mijam ta fure, ona nagle rusza i jedzie powoli za mna!!! SUPER SCHIZA!!
:cuss: :cuss:
Mysle sobie: "A jednak moze byc gorzej! Jak tu uciec? Przeciez rower rozbity!". A tu nagle patrze do przodu i widze 4 radiowozy jadace prosto na mnie!!!! SUPER MEGA CIEZKA SCHIZA!!!
:jawdrop:
Mysle sobie: "No to przesrane! Urzadzili sobie zasadzke na mnie! Nie wyrzuce stuffu bo i tak obszukaja caly teren. Moge jeszcze go polknac... nie! Zaryzykuje i przejde obok psiarskich!". Ide wprost na nich, a oni jada sobie ku mnie powolutku, a tamta fura tez. W kocu przechodze obok nich i .. nic!
:jump:
Nogi drazly mi jak z galarety a ja ciagle gapilem sie na odjezdzajace radiowozy i zaczalem sie szerooo..ko usmiechac
:D :D :D
Z pewnoscia nigdy nie przezeylem czegos podobnego. Oprocz ''postoju'' na komisariacie pare miesiecy temu. Ale wtedy przynajmniej nie bylem zjarany i ganji przy sobie nie mialem, wiec sie w sumie nie balem.
:laughing:
Dalej nie wierzac ze nie stoje z rekoma w kajdanch :D podszedlem do dwoch mlodych chlopakow < pewnie studenci > i zapytalem sie gdzie ONI pojechali? Okazalo sie ze nieopodal odbywal sie koncert reggae.
:muahaha:
Moze i bym zawital, ale spieszylem sie na mecz polska-brazylia ^^ Bez zastanowienia wsiadlem do busa i bylem szczesliwy, ze znajduje sie wsrod spoleczniakow niz wsrod mundurowych :D

The end!



Jaki z teego moral?

Zawsze zabieraj zapasowa detke!!!

:laughing:

pzdr! :wave:
 
Last edited:

Feel Fine

Member
Shaman Trip said:
Dalej nie wierzac ze nie stoje z rekoma w kajdanch :D podszedlem do dwoch mlodych chlopakow < pewnie studenci > i zapytalem sie gdzie ONI pojechali? Okazalo sie ze nieopodal odbywal sie koncert reggae.
:muahaha:
Moze i bym zawital, ale spieszylem sie na mecz polska-brazylia

I trzeba było iść na ten koncert regge przynajmniej lepiej być się bawił :p , ale przynajmniej nie oddaliśmy mecz za darmo i jedno seta wygraliśmy :jump:




A tu dla ludzi co .... :D

17bad63140e6660a.gif
 
Top