What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

W plenerze z polak(ami) :D

PioK

Member
pokaze sie pokaze ... i mam nadzieje ze nie tylko w tym dziale... niech no tylko beda jakies godne warunki do odpalenia boxa

IMGP0509.jpg


IMGP0511.jpg
 

tredowaty

Member
morze ... coś wspaniałego to wszystko to kry lodu nawarstwione przez fale. Niestety nie udało się dojść do końca i tak wracało się mokrym po kolana hehe ale było wesoło :)
picture.php

Pozdro
 

kunkka

Member
Veteran
Doprawdy śniegu już nie ma, ale na jedną sesyjkę mógłby jeszcze spaść;)
picture.php


Świecące oczy jak milion w bilonie:D
picture.php


picture.php


picture.php


Ale we wiosennym plenerze zapewne będzie piękniej;)
Pozdroo!
 
A

ares420

Wejście do raju :D

picture.php


picture.php


picture.php


Na tą Plantację konopi natknąłem się we Francji całkiem przypadkiem :D
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
kocham ten pokoj nad zycie:greenstars:
po tym wejsciu do ogrodu to liscie teraz widze wszedzie , doslownie , sa nawet na niebie....

picture.php


pozdro ZZ
 

frether

Member
Veteran
picture.php


picture.php


picture.php

ktoś chyba lampy do szafy szukał...:laughing: LRF
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

no to tak pierw trzeba znaleźć dobro miejscówkę, aby co na przypał z jointem w wodzie nie stać hihi :bashhead:
robimy kilkunastominutową rozgrzewkę biegowo-gimnastyczną, po czym wchodzimy do wody spokojnym, ale zdecydowanym krokiem.
No i teraz zaczyna się największa zabawa :wave: kto pierwszy wyjdzie z wody?? :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mors_(człowiek)
 

Chmurek

Member
Wędrując dziś po lesie w poszukiwaniu miejscówki natknąłem się na oto taki obrazek
picture.php


picture.php

Szkoda że miałem jedynie telefon pod ręką
 

Holan

Member
Chmurek, a co podnieca Cię widok zdechłego(choć, co też prawdopodobne -zabitego) psa? Moim zdaniem nie ma się czym jarać, smutny widok.

PS. Niebo


http://imageshack.us
 

Attachments

  • czerw.jpg
    czerw.jpg
    32.8 KB · Views: 14

Chmurek

Member
Chmurek, a co podnieca Cię widok zdechłego(choć, co też prawdopodobne -zabitego) psa? Moim zdaniem nie ma się czym jarać, smutny widok.
Nie psa, a dzika. Taka już natura dzikiego świata. W życiu dzika nie widziałem, więc nawet zjedzony mnie zainteresował.
Przyroda to nie tylko kolorowe obrazki.
 

Holan

Member
No faktycznie dzik, nie przyjrzałem się. Pies nie ma szabli z boku i te kopyta. Jednym słowem wtopa.

Tak czy siak zdjęcie mało smaczne, nie dostrzegam też w nim artyzmu-proszę wybaczyć. Odstręczające.
Ja jednak wybieram, jeśli taką możliwość mam- a mam; kolorowe obrazki. Pozdr



Uploaded with ImageShack.us
 

klint

Active member
Veteran
KilkA smaczkow z amstucha. p;ozdro ekipa <wave>

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php



To tylko taka namiastka ale daje ogolny zarys "amsterdamskich nocy...":smoke out::sasmokin:
 

Latest posts

Latest posts

Top