What's new

W plenerze z polak(ami) :D

masakrator

Well-known member
ICMag Donor
Veteran
Jak modne pajaczki to ja tez znalazlem jakiegos w swojej sypialni heheee

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

klint

Active member
Veteran
Damn Lipass ile masz MP w fonie ze takie fotosy ciula ?:chin: Jak na fona to rewelacja :) Pozdrawiam !
 

lipasss

Active member
Samsung 5 mega. zdjęcia po zmianie rozdzialki na polowe.
No jak na fona to zajebiście nie spodziewałem się tego. Jeszcze nie stestowałem wszystkich funkcji więc pewnie będę coś wrzucał w ten temat :)

picture.php


picture.php
 

klint

Active member
Veteran
To i ja cos zapodam z dzisiejszego tripa... :) Wymarzlem kurewnie ale sie oplacalo :)
Narazie tylko trzy fotki bo lipa z czasem. Reszte wrzuce wieczorkiem. Pozdros Amigos ! :D
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

A Tutaj grzybki tesciowej... ;)
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

A oto efekty calej wyprawy. Szalu nie ma ale milo spedzilem czas i to sie liczy ! :)
picture.php

picture.php

Troche za zimno na lysiczki ale nie martwie sie bo wiem ze punkt kulminacyjny jeszcze nie nastąpil...

Pozdrawiam ! :D
 

klint

Active member
Veteran
Zwracam sie do forumowych wyjadaczy :D mam takie pytanko mianowicie chcial bym kupic jakis aparacik do 2000zl i nie wiem co wybrac moze mi ktos polecic jakis w miare dobry sprzet? Wiem ze za ta kase nie ma sie co spodziewac cudow ale na moje potrzeby w zupelnosci powinno wystarczyc. Zeby bylo dobre macro :D


Pozdrawiam Ekipe IC !
 

jakos

New member
w 2k zl sie nie zmiescisz zbytnio... mozesz kupic body canon eos 1000d i jakis ladny obiektyw sigmy do macro 75-200(300) albo Sony DSLR-A230 i taki sam obiektyw.
jakbys mial 2500 bylo by latwiej :)
 

klint

Active member
Veteran
Jeszcze sie troche wstrzymam bo niebawem urodzinki to wiecej papierkow bedzie :) Zebym pozniej nie zalowal ze pocipiłem sie na kilka stowek i kupilem ciulstwo :) Pozdrawiam !
 
Top