What's new

W plenerze z polak(ami) :D

C

czaczo

picture.php
picture.php
picture.php

kolomnie ma ktos sokola,i poszcza go z rana ,kilka razy juz go widzialem,kurcze i akurat wtedy gdy wyjde bez aparatu.a chcial bym go upolowac,.zajebisty moment hot cargo,musisz zobaczyc czy niema gniazda gdzies w poblizu ,bo wytlucze ci wszystkie golebie.
piok no co ty ,nie nazekaj na pentaxa,slyszlem ze jest dobry sprzet,mysle ze czas juz u ciebie na zmiane szkilek,albo dokupienie jakiegos(ale po zdjeciach niewdac zadnych niedoborow w sprzecie,hehe)ciekawe kiedy ja opanuje na tyle fotografie co ty.pozdrawiam
 
C

czaczo

witam
co chlopaki z wami,obraziliscie sie na aparaty.no juz ruszac sie ,jak ruszacie na spoty to zabierajcie ze soba aparaty i utrwalacie .
ja dzisiaj siegalem do sloika z krotkim gwintem 10-22mm,hehe.naprawde dobra zabawa,magia i krzywizny ,wypaczenia ,wybrzuszenia,ale tez i cos takiego:
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

EARTH MOTHER

New member
Witam wszystkich braci jednoczących się w dymie marii.
:laughing:

Toż to nurtuje mnie pytanie, od zawsze wydawało mi się że znam na nie odpowiedź, aż tu wkradła się do mego serca, ukradkiem bo tylnymi drzwiami -wątpliwość.
Pytanie więc brzmi, które tak głęboko kochane przez nas serce, będzie miało więcej słońca? te na górze czy na dole?

A oto plansza, Lets play..

picture.php



krk
picture.php
 

hodowca

Active member
Veteran
@Earth Mother - to na górze będzie miało więcej słońca w ciągu dnia...
,to na dole będzie w południe zasłonięte przez szczyt góry...
 

-Bruce-

Active member
Witka :) pyt. do wszystkich milosnikow fotografii... kto mial okazje odwiedzic bienale fotograficzne w poznaniu....??
 

Butelka

Member
Bruce - wybieram się od jakiegoś czasu i cały czas nie dotarłem :)
noc muzeów była tez grana - ale jak byłeś w mieście w ten dzień wiesz co się działo ...
ale jak dotrę zdam relacje :)
 

-Bruce-

Active member
Bruce - wybieram się od jakiegoś czasu i cały czas nie dotarłem :)
noc muzeów była tez grana - ale jak byłeś w mieście w ten dzień wiesz co się działo ...
ale jak dotrę zdam relacje :)

nie tym razem mnie nie bylo w poz. jak byla noc muzeow, za to moge sobie wyobrazic co sie dzialo, gdyz od niedawna nie jestem mieszkancem tego miasta
Na bienale bylem i napewno zanim sie skonczy bede jeszcze raz gdyz jest na co "popatrzec"..... :joint:
pozdrawiam i zapraszam do poz...:joint:
picture.php

tutaj fotka przedstawiajaca jedna z elektrowni........przepiekny widok dymiacych kominow.....:Bolt:
 
P

PolishBoyfriend

Nie lubię bezsensownej przemocy, jak mogę to staram się nie zabijać much tylko łapać (jak Czesio) i wypuszczać za okno ;). Ale za bycie ślimakiem - kara śmierci!

Bardzo lubię wiosną i latem, wspominać zimę. Fajnie jest spacerować otulonym w ciepłe ubrania przy dużym mrozie. Myślę sobie wtedy, jaki zajebisty jest ten cykl w przyrodzie... i jak dobrze że teraz jest ciepło :). I że to palenie, które mam w szafie, robi się coraz milsze w dymie ;].


trochę zwierzęcych klimatów :]


i parę fajnych moich zdjęć na tapetę... w tym mój ulubiony preflower Northern Lights, niby taki maluch, a jakoś tak fajnie wychodzi z tym brązowym tłem


Parę fotek z ostatnich wakacji na Krymie... zajebisty klimat na wakacje. Klimat jak w Grecji, piwo Carslberg za jakieś 2zł, lokalne za 1,5zł, Davidoffy po 3zł wszystkie pierdoły w stylu bungee, lotni itd za 1/3 ceny. Miód! Na pewno wrócę nad Morze Czarne. No i można pić piwo w miejscach publicznych, ganda depenalizowana. Pokój z klimą i widokiem na zatokę? 2 osobowy około 30zł / dzień.
 
C

czaczo

hehe,nowosc w domu.taka pozycja numer ONE.
picture.php


kwiatki i motyle to poezja fotografi.(tak se wymyslilem)
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top