What's new

W plenerze z polak(ami) :D

tomato

Member
Veteran
jak kwiatki to kwiatki :D
:wave:

picture.php


E:hmn, jakies zwidy mialem czy co .. :chin:
Piok dawaj tego kfiatka :D
 
C

czaczo

zajebiscie!!!
a ja dzisiaj jezdzilem na nowej klaczy
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php

no i rozczarowanie,szkla trza z wyszej polki :wallbash: :wallbash: :wallbash:
 
C

czaczo

witam
powiem szczeze ze fotografowie to najwieksze chwalipiety.hehe.z jakim bym nie gadal ,to -oj ja to wszystkie i te najlepsze elki mam.i teraz juz wiem dlaczego te elki.nabylem cos nowego,i to po bardzo okazalej cenie,jeszcze nie jest to ff ale chcial bym,myslalem o jakiejs 5 uzywanej ,ale to juz jest uzywana.(mam 20 d uzywana ,co prawda zprezentowana,ale zacina sie juz spost i czasami dobre zdjecie moglo by byc a niestety pukasz i pukasz ,a huj nie chce pstryknac.znalazlem na youtube jak to naprawic,ale nie wiem boje sie troszke)kupilem od jednego goscia nuwke z 37 zrobionymi zdjeciami i gwarancja na 23 miesiace 50d.fajny aparacik ,tyle ze moja sigma 17-70 juz taka zbyt dobra nie jest z tym cropem,z dwudziestaka daje jak talala a z tym juz nie.zalamalem sie.wczoraj juz nabylem szybciutko 70 -200 usm l ale bez is .po zajebiscie niskiej cenie(ale zato musze zgonic olympusa,ktorego nie chcialem gonic,bo moim zdaniem to naprawde dobry spacerowy sprzet.i ta 50mm f/2 to naprwde dobre szklo)naprawde fotografia wciaga i to bardzo,tylko szkoda ze dobre szkla kosztuja tak duzo pieniedzy.do konca roku moze jeszcze uzupelnie zestawki o jakies dobre szklo,jak macie cos taniej to dawajcie.hehe.dobra ludzie zebyscie nie pomysli ze juz calkiem mnie pojebalo.
cos nowej puszki
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
 

PioK

Member
fuuu.... canon ;p ;p ;p

a ja dzisiaj bylem w plenerze przeswietlic plucka ;].... no i ... w sumie nie wiem o co chodzi ale wyglada na to ze wszystko ok
imgp7611.jpg
 

frether

Member
Veteran
wreszcie popadało
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php

czaczo super sprzęt :smile: sam myślę by mojego kompakta nie zamienić na lustrzankę tylko trochę kasy brak ah.
Zachęcam wszystkich do robienia zdjęć techniko Kirlianowsko coś fajnego na pewno wyjdzie tu jest trochę materiału na ten temat http://www.eioba.pl/a81878/elektrofotografia_metoda_gdv_a_fotografia_kirlianowska_biopola http://www.youtube.com/watch?v=xMs7Onla6S8
http://www.google.pl/search?q=fotog...s=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a niedługo coś zrobię jak skompletuje cały potrzebny sprzęt

hey PioK zdrowia i jeszcze raz zdrowia
Pozdrawiam :Bolt:
 

tomato

Member
Veteran
ta, popadalo, ateraz nawala taka wichura, ze zaczynam sie obawiac..ledwo aparat w rece utrzymalem :D

picture.php


he czaczo, widze ze sie ostro wkreciles w zabawe w foto :yes:
ostatnio bylem w pewnym mocno turystycznym miescie i wiekszosc ludzi faktycznie biegala z canonami. ja tez mysle pomalu o lustrze, ale wolal bym cos bardziej oryginalnego. Piok, wspominales ze masz pentaxa, co sadzisz o K200D ?

pozdro :wave:
 

PioK

Member
tomato, nie wchodz w system pentaxa... straszne problemy z AF sa... a obiektywy drogie w porownaniu do innych systemow... gdybym mial jeszcze raz kupowac to za ta cene wybralbym NIKON D60 + NIKKOR AF-S DX 35 F/1.8G...

... prawde mowiac to sam sie zastanawiam nad sprzedaza systemu i kupieniu takiego zestawu... tylko musze dobrze wykombinwac zeby duzo nie dokladac
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
dzisiaj patsze pszez okno a tu takie cos sie dzieje na trawie,hehe
wogle sie niebal podeszlem bardzo blisko
teraz wiem czemu tych golembi tak tu ostatnio malo,hehe

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


peace
 
Top