What's new

W plenerze z polak(ami) :D

Trybik

Member
PioK to jest czesc jakiejs rosliny :p P.S fajny masz aparat,podoba mi sie jakos zdjec. Mozesz napisac jaki masz model i ile taki kosztuje, bo ja nadal szukam jakiegos aparaciku i nie wiem co wybrac.Pozdr.
 
E

Ergonomic

Piok- szczoteczka do zębow! jak nic! ewentualnie stos mazaków czy czegoś w ten deseń...

@greengirl- świetne foto, ale czy nie za mocny kontrast?

Dawajcie panowie zdjęcia! ja się swoimi zajmę jutro bo dziś to już późno i trzeba w kimono lecieć
 
Last edited:
G

Guest

PIOK - Slonecznik :) no chyba ze zrobiles mega macro szczekoczulek spidera hehehe.najwieksza nagroda jest ogladanie twoich fotek, chlopie rozwijasz skrzydla z kazdym uploadem ;) pozdr
 
Last edited:

Tonny

Member
Jak dla mnie jest to gęsiówka, albo rodzaj astrów alpejski, krzaczasty.. etc.
19484Obraz_030-thumb.jpg
 
G

Guest

PioK obstawiam preciki, slupki kwiatowe?:D heheh, raczej to chyba nie slonecznik?:smile:

16863slonecznik.jpg
 
Last edited:

PioK

Member
no dobra .... sam nie wiem co to bylo ... naturalnie jakis kwiat ale jak sie nazywa to nie wiem...

tutaj to samo zdjecie w kolorze
imgp4343fx0.jpg


a tutaj inny kadr
imgp4396gx0.jpg


Trybik, body pentax k100 + helios 77m4 do zdjec makro dokladam odwroconego heliosa + dyfuzor na lampe
 
Last edited:

PioK

Member
GReen dreAM, fajny zegarek

" Sen to zlo... nie mam zludzen... ", a wiec weekendowej zabawy ciag dalszy ;]

imgp4402tz7.jpg


dziadzia Gonozo
imgp4413cx7.jpg


wsciekly Gargulec
imgp4410gh1.jpg
 
Last edited:

PioK

Member
jak sie upale to uwielbiam sie wpatrywac w chmurki... te to i tak slabo ... raz kiedys bedac upalonym jak dziki osiol widzialem chmurke w ksztalcie boeing 747 taki realistycznie-ogromny jakby przelatywal z 50m nad ziemia... i mowie kolesiowi "ty patrz ... boeing" ten tez od razu rozpoznal znany ksztalt... ale ale im dluzej slismy to ta chmura coraz bardziej zmieniala wyglad i w pewnym momencie ten boeing w nas zaczal pikowac jak kamikaze .... ostra paranoja !! gdzie tu uciekac !! ... boeing byl taki wielki ze gdzie bysmy nie spitolili to i tak nas rozgniecie... przygotowywalismy sie na najgorsze ;]
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top