What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vtipy

simor

Member
Veteran
jeden z Ovy

jeden z Ovy

:yoinks:
 

Attachments

  • NecozOstravy.jpg
    NecozOstravy.jpg
    23 KB · Views: 16

simor

Member
Veteran
Druhá třída po prázdninách.....
Paní učitelka vítá děti ve škole a ptá se, co dělali o prázdninách.
Hlásí se Alenka: "Prosím, já jsem si hrála na písku."
"Výborně, Alenko. A když napíšeš na tabuli bez chyby PÍSEK, dostaneš kousek koláče."
Alenka se soustředí, napíše PÍSEK a za chvilku si už pochutnává na velkém slaďoučkém kousku koláče.
Pak se hlásí Pepíček: "Prosím, já jsem si hrál na písku s Alenkou!"
"No to je pěkné, Pepíčku. Teď napiš na tabuli HRA ,a když to bude bez chyby, dostaneš také koláč."
Pepíček na druhý pokus napíše třesoucí se rukou HRA a už cestou do lavice se zakusuje do koláče.
"A copak jsi dělal ty, Dežíku?", ptá se paní učitelka.
"Prosím, chtěl jsem si hrát s Alenkou a Pepíčkem, ale oni po mně házeli kamení!"
"No to se tedy opravdu zachovali nepěkně! Ale když napíšeš bez chyby BEZPRECEDENTNÍ DONEBEVOLAJÍCÍ RASOVÁ DISKRIMINACE ROMSKÉ MENŠINY,dostaneš koláč i ty..."
"BuchPičo"
 

simor

Member
Veteran
Jsi blondýnka.
Cestuješ autobusem.
Potřebuješ si nutně prdnout.
Naštěstí hraje hlasitá hudba.
Tak si ulevíš vícekrát, samozřejmě úplně perfektně v rytmu
dunicích basů a bicích.
Při vystupování si všimneš cestujících, jak se na tebe pohoršeně
a s hnusem dívají.
Tehdy si uvědomíš, že máš na uších sluchátka a posloucháš svoji
Mp3-ku.
 

simor

Member
Veteran
čučíš do díry prasáku co? :D koukni raděj na nohy,6 prstů nemá jen tak někdo
 

Attachments

  • kuk.jpg
    kuk.jpg
    26.8 KB · Views: 19

PERIPHERY

Member
Veteran
Cornfield dobry narez..hehehe
Inak velmi podobne fotbalove ihrisko maju v Skalici...
(ako je to foto na 'vzducholodiach')

Simor dobre palby..Ale add posledny...
Poznam dvoch ludi v mojom okoli,ktory maju sest prstov...
Ale nemozes sa divit..Ked buchol Cernobil,nas vyhnali na skolsky dvor....
Takze ja kukam tam kam kukam........

Ja vzdy vyprsknem na monitor,ked vidim toto..
picture.php
 

simor

Member
Veteran
wéé Perry co to je za křiváky,to je hukot...

přidám pár fachmanů :D:D
 

Attachments

  • prase.jpeg
    prase.jpeg
    27.6 KB · Views: 16
  • cikansky_vanoce.jpg
    cikansky_vanoce.jpg
    31.5 KB · Views: 15
  • výkaz.jpg
    výkaz.jpg
    56.3 KB · Views: 20
  • daně.jpeg
    daně.jpeg
    55.9 KB · Views: 13

simor

Member
Veteran
Pan Novák se utopil při potápění na Ibize.
Po dvou letech dostala paní Nováková telegram:
Pobřežní hlídka našla mrtvolu vašeho muže .....
Vyplavené tělo je obrostlé mořskými mušlemi a v nich
jsou perly v hodnotě 15 milionů korun.
Paní Nováková odepisuje:
Perly prodat, peníze zaslat a návnadu hodit zpátky do moře!!
 

Flores

Member
Príde za otcom päťročný synáčik a pýta sa, čo je to politika.
"Ako by som ti to vysvetlil", rozmýšľa otec. "Pozri sa, to je
ako u nás doma: Ja som kapitalizmus. Ja zarábam peniaze a
nosím ich domov. Mama, to je vláda. Tá mi peniaze zoberie,
niečo si nechá a zbytok prerozdelí podľa svojho uváženia.
Naša slúžka, to je robotnícka trieda. Tá pracuje a my ju za to
platíme. Dedko, to sú odbory, ten dáva pozor, aby robotnícka
trieda nebola vykorisťovaná. Ty sám si ľud. Pre tebe to všetko
všetci robíme. A tvoj malý ročný braček, tak to je naša spoločná
budúcnosť. Rozumieš tomu? Chlapček sa dlho zamyslí a potom
povie: "Zatiaľ ešte neviem, nechám si to prejsť cez noc hlavou".
V noci sa prebudí kvôli zápachu, pretože jeho malý braček sa
pokakal. Zojde teda do izby rodičov. Tam spí iba mamička a
nedá sa zobudiť. Chlapec ide teda do izby slúžky. A tam vidí otca,
ako si so slúžkou práve pekne užíva. Ani jeden si malej postavičky
nevšimne. Chlapček sa smutne otočí a za rohom uvidí dedka, ako
so záujmom pozoruje oknom ocka so slúžkou. Ani dedko si ho
nevšimne. Chlapček sa rozplače a ide si ľahnúť. Ráno sa ho oco
pýta: "Tak už vieš, čo je to ta politika?" A chlapec smutne
odpovie: "Už to viem, ale je to trochu inak, ako si mi to hovoril
včera". "A ako, prosím ťa?" "No, kapitalizmus zneužíva robotnícku
triedu. Odbory sa tomu nečinne prizerajú, zatiaľ čo vláda tvrdo
spí. Ľud je všetkými ignorovaný a naša spoločná budúcnosť leží v sračkách".

:D
 

BURN

Member
Veteran
Pro lidi co z nějakého důvodu nemůžou nebo nechcou na české "zajímavé" forum přeposilám příspěvek jednoho člena..Nevím jestli to patří do vtipů ale já se tomu docela dost zasmál....
(člen Slepec)


Hmm...to ja uz taky kvuli ganje mel problemy s benga...proste klasika, je patek vecer clovek ma konecne cas jit ke kytkam...samozrejme za svetla to nejde, tak jsem vyrazil za tmy...sednu do auta, jedu a zastavim cca 500 m od policka A, coz je priblizne 600m od pole B (k policku B sedostanu za chvilu)...takza prijedu k policku A a tam vyslapana pesinka uplne jinou cestou nez chodim...prijdu ke kytkam a ty jsou nastesti v pohode nedotceny...uff...oddechnu si.......vyndam hnojky vodu, namicham koktejl, prdnu to do hhliny ke kytkam a zacnu si to razit na pole B....a pozor ted to prijde!!!........asi 300m od policka B si i za minimalnich svetelnych podminek (tedy spis nulovych) vsimnu vyjetych koleji po louce kde nikdy nikdo nejezdi....jdu dal a zacnou se plnit moje nejhorsi ocekavani, vyjety koleje vedou primo ke kytkam...dojdu k policku (tedy spis dobehnu rychlosti jakou mi me plice jen dovoly).....po prvnim pohledu na policku uz zacinam byt pomerne nervozni nebot ty kytky tam stojej nedotceny...takze urcite si to dokazete predstavit jak jsem byl v riti, kdo jinej by dojel ke kytkam, takhle na jisto (alespon podle ty stopy), kytky tam nechal a zase odjel?...kdo?...no prece benga..hned mi zacalo byt vsechno jasny...museli me sledovat minimalne jeden mesic, jinak by moje policko B takhle na jisto nedali.........po uvedomeni tohodle vseho okamzite opoustim misto cinu, ani jsem ty chudery nestihl zalit!!!!.....celou noc se prevaluju v posteli, samozrejme oka nezamhourim.....rano jsem odhodlany vsechno vyklopit...beru tedy celosezoni fotodokumentaci a odchazim na policejni stanici...rikam si lepsi se priznat za vcasu, nez cekat az si na me jeste neco najdou...na bengarne povidam, ze se chci priznat...ujme se me celkem sympaticka policistka...takze pocidam co mam na srdci...po tom co skoncim s vypravenim se me bengawoman zepta jestli to je vsechno, no a me je jasny, ze to musim vykopit vsechno...takze tak po dalsich 20 min vypraveni vykolpim vsechno..a to znamena, ze uz vedi o 1600 kilu v garazi..stejne tak vedi o varne na pude, do ktery se da vlitz jen falesnou skrini (mimo jine fakt husta vychytavka, s kamou jsme to kutily pres rok)...po tom co si napisou jmena lidi, kterym jsem prodaval, me kunda rekne: "dekuji pro dnesek to je vsechno"....takze po cello denim vyslychani me hodi do cely a me se zacne promitat cely zivot pred ocima a v duchu si rikam..dat si tak jeste jednu buchnu s brkem svy obliny cudky v koutku..no rano jsem prevezen do Praglu k Apatykarovi...no a dal je snad vse jasne...rozjely se abstaky jak svin a ja zacal pocitat dny kdy se dostanu ven a dam si buchnu pod jazyk s brkem svy oblibeny cudky v koutku.......hej lidi tajk budte fakt opatrni, nikdy nevite kdo vas sleduje.....

samozrejme piste dal sve zazitky s policii..fakt me to zajima..protoze si myslim, ze jsem zacil jen slabej odvarek z toho co ty magori fizlacky dokazou


Jako ta demence je i k smíchu a někdy docela i k pláči...Nebo to ty drogy_?
celou noc se převaluju v postely,ani oka nezamhouřím :D
 

BURN

Member
Veteran
No mě se to zdá opravdu jako vtip....Udat se sám může jít buďto fakt nemocný člověk,nebo naprostý debil(Dámi prominou)Navíc udat svoje kamarády(k tomu se vyjadřovat ani nebudu)+udat lidi kterým prodával což je největší hovadina protože ti lidi by byli následně povoláni za svědky proti onému pachateli,čímž by si zavařil eště 100% víc,protože kupovat si něco pro sebe trestné není.....Takže to je naprosto směšný blábol anebo výplod chorého,nebo sjetého mozku....Ale směšné to je no
 
...rozjely se abstaky jak svin a ja zacal pocitat dny kdy se dostanu ven a dam si buchnu pod jazyk s brkem svy oblibeny cudky v koutku.......

tady uz mluvi samo za sebe slovni spojeni buchna pod jazyk .. tohle proste normalne smyslejici clovek nikda nemuze udelat !
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Aká suma tvorí hranicu medzi priestupkom a trestným činom na Slovensku?

Záleží od toho k akému trestnému činu sa to viaže. Napr. pri krádeži sa posudzuje závažnosť podľa škody - malá,väčšia,značná...

Ktorá škoda je aká,je definované v § 125 Trestného zákona:

"(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 8 000 Sk (teraz 265Euro).
Škodou väčšou sa rozumie suma dosahujúca najmenej desaťnásobok takej sumy. Značnou škodou sa rozumie suma dosahujúca najmenej stonásobok takej sumy. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie suma dosahujúca najmenej päťstonásobok takej sumy. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu."

U nas v praxi uz od roku 2005....:deadhorse
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
Aká suma tvorí hranicu medzi priestupkom a trestným činom na Slovensku?

Záleží od toho k akému trestnému činu sa to viaže. Napr. pri krádeži sa posudzuje závažnosť podľa škody - malá,väčšia,značná...

Ktorá škoda je aká,je definované v § 125 Trestného zákona:

"(1) Škodou malou sa rozumie škoda prevyšujúca sumu 8 000 Sk (teraz 265Euro).
Škodou väčšou sa rozumie suma dosahujúca najmenej desaťnásobok takej sumy. Značnou škodou sa rozumie suma dosahujúca najmenej stonásobok takej sumy. Škodou veľkého rozsahu sa rozumie suma dosahujúca najmenej päťstonásobok takej sumy. Tieto hľadiská sa použijú rovnako na určenie výšky prospechu, hodnoty veci a rozsahu činu."

U nas v praxi uz od roku 2005....:deadhorse

jak to máte na slovensku ošetřené v případě, že onen lupem si vydelávajíci jedinec přijde při výkoně své profese na mém soukromém pozemku k úhoně fyzického rázu, nebo jinak : mohu u vás požádat nezvané návštevníky svého domu/zahrady o okamžitý odchod taky nějak důraznejc než verbálne, aniž bych se posléze stal jediným sankcionovaným v celé kauze ?
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Taketo situacie ma riesit predovsetkym paragraf 25 a 26..

§ 25
Nutná obrana


(1) Čin inak trestný, ktorým niekto odvracia priamo hroziaci alebo trvajúci útok na záujem chránený týmto zákonom, nie je trestným činom.

(2) Nejde o nutnú obranu, ak obrana bola celkom zjavne neprimeraná útoku, najmä k jeho spôsobu, miestu a času, okolnostiam vzťahujúcim sa k osobe útočníka alebo k osobe obrancu.

(3) Ten, kto odvracia útok spôsobom uvedeným v odseku 2, nebude trestne zodpovedný, ak konal v silnom rozrušení spôsobenom útokom, najmä v dôsledku zmätku, strachu alebo zľaknutia.


(4) Ak sa niekto vzhľadom na okolnosti prípadu mylne domnieva, že útok hrozí, nevylučuje to trestnú zodpovednosť za čin spáchaný z nedbanlivosti, ak omyl spočíva v nedbanlivosti.

§ 26
Oprávnené použitie zbrane

(1) Použitie zbrane v súlade so zákonom nie je trestným činom.

(2) Za použitie zbrane v súlade so zákonom sa považuje aj jej použitie proti inému vo svojom obydlí na ochranu života, zdravia alebo majetku, ak osoba do obydlia neoprávnene vnikne alebo v ňom neoprávnene zotrvá a nejde o nutnú obranu. To neplatí, ak bola pritom inému úmyselne spôsobená smrť.


Dalej nový trestný zákon podstatne sprísňuje trestné sadzby za zločiny. Uzákonila sa zásada „dvakrát a dosť“ pri úkladnej vražde a „jedenkrát a dosť“ pri tzv. mafiánskej vražde. Už predtým zavedená zásada „trikrát a dosť“ pri obzvlášť závažných trestných činoch sa zachovala aj v novom Trestnom zákone.Veková hranica trestnej zodpovednosti sa znizila z 15 na 14 rokov (§ 22) atd..

Stale viac najazdov na polia,lesy ci obydlia(predovsetkym Romskov mensinov)
ma riesit tzv. Farmarsky zakon..Absurdna situacia vznika vtedy..Ked mladeho
roma sic zavru za stiry ukradnute kukurice..No to ze na vedlajsom poli partia
ukradla cely zavlazovaci system,ktoreho hodnota bola 6900Korun..Je povazovane
za priestupok...Dnes uz ale nie je dolezite mnozstvo ukradnutych produktov:
zemiakov,kukurice ci hrozna...Treba ale este 'dotiahnut' mnozstvo detailov..

Narocna tema hehe..Myslim ze aj jeden thread by bol malo..Snad som trochu
pomohol sa zorientovat..Viac inde..Predsa len sme vo 'Vtipoch'..Aj ked nase
prava obcas posobia,ako jeden velky vtip...

Opatruj sa Cornfieldaku:wave:
"P"
 
Top