What's new

Vtipy

Nadrzajda

Member
Vyzpovídal jsem se faráři, že jsem masturboval a myslel při tom na svoji sestru.
"To je otřesné", řekl mi, "zvlášťě přihlédnem-li k tomu, že máte překrásného mladšího bratra."
 

Jajda z okjesu

Well-known member
Veteran
V malém domečku se sejdou tři synové starého muže,který leží těžce nemocný na posteli. První syn promluví:Tatínku náš drahý,vypadáš dobře. Druhý povídá:No jo tati,uvidíš,ráno vyskočíš z postele a půjdeme na ryby. V tom vejde třetí,bouchne se hlavou o futra a říká:Au do pice, to jsem zvědavej, jak se tady večer s tou rakví otočíme!
Chciju smichy kamarade.:biggrin:
 

sailinder75

Active member
picture.php
 

r0tAk

Member
Vénovi bylo 55 let, šel do důchodu a protože byl dosud zachovalý, tak si ještě našel práci. Ale vypadalo to, že není schopen chodit do práce včas. Každý den přišel o pár minut pozdě. Jinak byl ale skvělý pracovník, takže si ho zavolal šéf, aby mu domluvil:
„Véno, děláš svou práci výborně, ale už mě nebaví tvé pozdní příchody do práce.“
„Já vím šéfe, pracuji na tom.“
„Dobrá, to rád slyším. Vím, že jsi předtím byl v armádě, copak ti říkali tam, když jsi přišel pozdě?“
„Dobré ráno, soudruhu generále!
 

r0tAk

Member
V tuto chvíli má Muskova tesla nalítáno půl milionu kilometrů na jedno nabití. Ropná loby puká závistí.
 

r0tAk

Member
Víte jaký je rozdíl mezi klitorisem a pivem gambrinus?
.
.
.
Klitoris chutná po chcánkách jenom prvních pár vteříin
 

r0tAk

Member
Starší pár si večer v posteli čte:
"Staroušku, můžu už zhasnout?"
"Ty klidně zhasni, ale tu lampu nech rozsvícenou."
 

r0tAk

Member
Jak gambler pozná, že spadnul na úplné dno?
Když jde koupit rohlík, aby si mohl vsadit alespoň Účtenkovku.
 

r0tAk

Member
1 2 3 4 5 Ostatní Známka: 2Známka: 2, Váha: obrovská !
A: Je to bio?
B: Ne!
A: Raw?
B: Jsou 4 ráno a kupuješ ode mě na Václaváku heroin. Srovnej se.
A: Máš pravdu. Vemu 3 gramy. Bereš bitcoiny?
 

r0tAk

Member
Baví se tři rybáři o tom, jaké úlovky kdo chytil.
První: "Já chytil 3kilovýho kapra."
Druhý: "Pche, já 5kilovou štiku."
Třetí: "To nic není, já chytil 10 kilovýho sumce"
A první říká: "Že já debil vždycky začínám první."
 

r0tAk

Member
U soudního přelíčení vypráví obviněný ze znásilnění stopařky, jak provedl svůj čin. „Nalákal jsem ji do svého Trabantu a pak jsem jí zaháknul jednu nohu do poutka nad pravými dveřmi…“
Z publika se ozve: „Aha!“
„…pak jsem jí zaháknul druhou nohu do poutka nad druhými dveřmi.“
„Aha!“
Soudce vyzve ke klidu, ale z publika se ozve: „Omluvte mě, slavný soude, ale já celou dobu, co to auto mám, přemýšlím, k čemu tam ty poutka jsou.“
 

r0tAk

Member
Několikrát jsem své vietnamské kamarádce navrhoval, že si dáme "69", ale pokaždý přijde s gyrosem a velkejma nudlema.
 

r0tAk

Member
vě muslimky si prohlížejí fotoalbum: „Podívej, to je náš malý Achmed. Ten vyrostl, co? Za chvíli vyrazí se svou první bombou na zádech.“
„To je hrozné, jak se nám ty děti rychle rozletí do světa.“
 

r0tAk

Member
• Dobrý den, chtěl bych si u vás rezervovat stůl pro tři, na osmou.
• Tři na osmou? Myslíte si, že tu máme stůl pro šest a půl tisíce lidí?
 

Latest posts

Latest posts

Top