What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Vtipy

BURN

Member
Veteran
I: Ty máš nový notebook?
II: Ano a zdarma.
I: Jak to?
II: Byl jsem u kamarádky a ten její notebook nefungoval. Tak jsem se s tím páral asi 4 hodiny, ale nakonec jsem ho opravil. A ona si sedla na stůl, svlékla si kalhotky a řekla: "Za to si můžeš vzít, co chceš".
Tak jsem si vzal ten notebook.
I: Dobře si udělal. Vždyť v těch kalhotkách bys vypadal jako buzerant.
:D
 

papaja

Active member
Veteran
Nebezpečnost marihuany při řízení doložil příkladem řidiče, který kouřil za jízdy marihuanu. Zastavila ho policie a požádala, aby odtáhl její porouchané auto. Souhlasil. Po chvíli se ohlédl a vyděsil se, když viděl policii těsně za sebou. Lekl se, že ho pronásleduje, zrychlil a ostře odbočil. Lano se přetrhlo a policejní auto vyjelo z cesty.
:laughing:
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-n...i-zvysuje-riziko-dopravni-nehody-trikrat.html
http://www.youtube.com/watch?v=aVMu8nN8rTk
no comment
pozor dej na takovýhleho ptáčka, co rozdává moudrosti o trávě
 

sensi23

Active member
Veteran
Jde borec po lese a uvidí malou holčičku jak pláče..co se ti stalo holčičko,ale šli jsme s rodiči do lesa na houby a najednou začalo pršet a hrom udeřil tak silně že táta dostal infarkt a byl na místě mrtvej,no a pak uhodil blesk do stromu a zabil maminku,no a pak šel bratříček po lávce ,ale že byla mokrá tak uklouzl a spadl do vodičky a utopil se ...borec se chvilku kouká a pak si rozepne poklopec a říká holka ty máš dneska špatnej den
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Armada v afganistane...

Armada v afganistane...

Prediera sa bushov v snahe najst svoju jednotku v Kadnahare...
picture.php


Dalsi uz iba kusok od Kadnaharu..
Kurna Sadam kde si sa schoval?
picture.php


Na hliadke...a robi to dobre..
picture.php


Jdou vojaci jdou...jaka je to krasa
picture.php


Viac inokedy:wave:
"P"
 

simor

Member
Veteran
Když Kristus opouštěl svět, pověděl Cikánům:
"Nic nedělejte, dokud se nevrátím!"
A oni čekají.


:deadhorse
 

sensi23

Active member
Veteran
pride cigan do cukrarny polozi bura na pult a rika hej kamo dej sem nakou dobrotu ne a typek za pultem vytahne devitku a odpraskne ho a rekne tady mas magnum pico!!
 
Top