What's new

Uprawa w kompie czyli PC micro 70W CFL

lob19

Member
Veteran
hehe, dzięki wyrolowany tez mi się podoba, ale mogło być lepiej, pamiętaj, że lecę na 1/2 mocy (~50W) ;)

a tu większy boksik:

picture.php
 

JrDarus

Member
Siema lob faktycznie ten af ma szanse dojsc na 10, ale chyba znasz stara zasade somy ;) Nie mogę sie doczekac kolejnych kwiatow w Twoim wykonaniu. Pozdroo
 

lob19

Member
Veteran
po tym jak mi padły światła, stwierdziłem, że nie będę wyznaczał daty, a po tym jak paliłem ziółko kolegi na którym wszystkie trichomy były brązowe, postanowiłem poczekać jeszcze dłużej :D

pozdro
 

lob19

Member
Veteran
no i jak zwykle jak się trafia długi weekend muszę się rozchorować :/ na szczęście pan Bóg stworzył mikrofale, dzięki którym 5 min po ścięciu, sampelek WD jest suchutki :D
Tak więc leczę się domowymi sposobami i czekam aż karzeł nabierze pełni mocy.

pozdro
 

JrDarus

Member
Byłem pewny że na to się zdecydujesz:D Bardzo ładnie rośnie, aby tak dalej. Mo photos lob, mo:)
Cosik zostawie po sobie


Pozdro:wave:
 

lob19

Member
Veteran
10 stycznia: miał być dzisiaj harvest, ale potrzymam ją jeszcze tydzień.
Ścinane ostatnio sampelki nie dały tak mocno po czaszce jak powinny, więc trzeba czekać...

Obciąłem większość liści, nie podlewam już do końca, niedługo mam zamiar wynieść boksa na strych albo do piwnicy aby trochę schłodzić panienkę to się kolorowa zrobi (mam nadzieję)

picture.php




W dużej szafce już od kilku dni 12/12 ale na razie nic się nie dzieje

picture.php


pozdro
 

jerzu19

Active member
Veteran
siema Lob
niemoge sie doczekac fotek ze scinki jak i smoke reporta bo mala wyglada SUPER i jest niezle oszroniona:D Jak z zapachem?wiem ze jest mocny ale chcialbym wiedziec wiecej na ten temat.
Ciekawi mnie tez bardzo czy mala nabierze kolorkow po zmianie miejsca!ale niepozostaje mi nic innego jak czekac z niecierpliwoscia na kolejny(update) popis twoich umiejestnosci:respect:

pozdro jerzu
 

lob19

Member
Veteran
Zapach jest bardzo ciężki, przygniatająco słodko mdlący. Niektórzy wyczuwają w nim kawę, cebulę, poziomki ciężko to określić dokładnie. Działanie jest podobne: typowy kanapowiec, ciężka senna zamułka. Pod koniec czuć zmęczenie i senność, ale nie bardzo da się po tym spać, w głowie kotłuje się mnóstwo myśli. Występuje zjawisko które ja nazywam "zbyt zmęczony aby zasnąć".

Nie jest to ziółko do palenia na co dzień (no chyba, że się ma za dobre stopnie i zbyt ciekawe życie osobiste), polecam je raczej jako lekarstwo uspokajające, ma też lekkie działanie znieczulające, ale paliłem lepsze "painkillery". Fajnie siada po ciężkim dniu, ale nie polecam palić tego z rana, bo nie wyjdzie się z pokoju :D

pozdro
 

lob19

Member
Veteran
:greenstars:HARWEST:greenstars:

cała zabawa zajęła 76 dni (licząc od wyjścia z ziemi). 6 dni dłużej niż poprzednio, pewnie przez problemy z niedoborami na początku. Wyszło tego dużo, jestem ogólnie zadowolony :D kilka fotek z dzisiejszego święta:

picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php
picture.php


jak się wysuszy to zważę i napisze ile wyszło. pozdro
 

Amnnesia

Member
Witam:) Widze lob ze juz po harvescie :jump:a co z twoją RPA zyje jeszcze ? u mnie jak widziales troche jeszcze to potrwa ale z dnia na dzien widac zmiany, a jak tam reszta panienek z boxa nr2 u ciebie :)
 

lob19

Member
Veteran
no w boxie nr. 2 dzieje się sporo:

3 z 3 herijuan okazało sie panami :( na szczęście jeden jest naprawde bardzo ładny i zatrzymałem go na pyłek.

picture.php


Z dwóch JackHerrer x (NYCD x AK47) jeden to samiec, druga jeszcze nie wiem, ale wygląda super (silna i bardziej sativa) i mam nadzieje na dziewczynkę. Tego samca też zatrzymałem (to ten wyższy) aby zrobić pestki F2.

picture.php


do kosza poleciał też jeden pan AK47 x NYCD, mam nadzieję, że dołącza do niego 2 kolejne (te wysokie badyle z tyłu)

picture.php

^od lewej: CHDD x BBJ, AK47 x NYCD, JackHerrer x (AK47 x NYCD), z tyłu 2 x AK47 x NYCD

afryka jeszcze jakoś żyje, popalona nawozami ale daje radę, fajny krzaczek będzie jeśli odbije. Będę ją musiał przesadzić, ale na razie nie mam ziemi.

picture.php


na razie to tyle
pozdro
 

jerzu19

Active member
Veteran
siemano lob
upragniony H-day wreszcnie nadszedl:jump:
WIELKI :respect:za ten grow,prawdziwa profesjonalka!!masz brachu reke do tego!!!k+
na nastepny rzut ida roslinki z tube boxa?

pozdro jerzu:friends:
 

lob19

Member
Veteran
W "tube boxie" zostały już tylko 3 roślinki (te dwie wysokie okazały się samcami całe szczęście). Zostały: AK47 x NYCD, CHDD x BBJ, JackHerrer x (AK47 x NYCD). Trochę szkoda tej herijuany, ale samczyk pięknie daje i mam nadzieję na mega dobry pyłek.

I tutaj mam pytanie: jak sie opiekowac kwitnącym samcem? Nawozic tak jak samiczkę czy olac i zostawić jak jest?

Dwarf już się podsuszył, gotowego "produktu" wyszło 10g, ale wcześniej zjarałem trochę i wysłałem koledze sampla. Myślę, że łącznie było tego ok 12g.

morał: lepiej 4 jednotopowe niż jedna trenowana (ostatnio wyszło 17g)

pozdro
 

frether

Member
Veteran
uuaaa hehe u Ciebie to zawsze coś się dzieje troszkę mię nie było więc mam co podziwiać hyhy
a czy men to już papu nie potrzebuje tak samo jak nasze kochane panienki
zawsze jak robiłem roztwór dla damek to i przy okazji meny dostawali amciu a rośli pięknie i w dodatku złotym pyłem się odwdzięczali hehe
jak najbardziej polecam :)
picture.php



Pozdrawiam serdecznie :wave:
 

lob19

Member
Veteran
Witam:wave:

UWAGA! poniższy post zawiera zdjęcia męskich narządów rozrodczym i może być nieodpowiedni dla niektórych osób ;)

W kompie dochodzą dwa samczyki

Herijuana:

picture.php


i JackHerrer x (AK47 x NYCD)

picture.php


W dużej szafce zostały 3 panie. Przesadziłem je do większych donic i tak to wygląda:

picture.php


Pewnie się nie zmieszczą bez naginania, ale się zobaczy.

Moja ulubiona JackHerrer x (AK47 x NYCD):

picture.php




CHDD x BBJ:

picture.php




i AK 47 x NYCD

picture.php



Kupiłem fajną (ale niestety dośc drogą) świetlówkę akwariową z bardzo przyjemnym spektrum, niestety aparat wariuje przy mieszanym spectrum światła.



na razie mam taka jedną, ale docelowo chcę mieć 4 (mają po 20W a nie 18 więc łącznie byłoby 80 :) )

pozdro
 

lob19

Member
Veteran
:tiphat:

1 tydzień flo

picture.php


samcem herijuany zapyliłem Jack Herrer x (Автомат Калашникова* 47 x New York City Diesel) i Chemdog Double Diesel x Big Bad John

Jack Herrer x (Автомат Калашникова 47 x New York City Diesel)
picture.php


Chemdog Double Diesel x Big Bad John
picture.php


pani Автомат Калашникова 47 x New York City Diesel czeka jeszcze na swojego samca

picture.php


Załozłem już filtry węglowe bo zaczęło juz naprawde mocno pachnieć no i jak widać ponaginałem je.

pozdro

*automat kałasznikowa ;)
 

Amnnesia

Member
Pieknie to u ciebie wyglada lob a i u mnie coraz ladniej afryka ladnie sie szroni i powoli nabiera masy a i reszta zdrowo na wegu, byle tak dalej powodzonka:):gday::wave:
 

Latest posts

Latest posts

Top