What's new

Tylko po Polski

Mr. Smee

Member
cooopa said:
nie nio niewiem nieznam sie na zapylaniu



a tak na marginesie to zwarzaj prosze troche na slownictwo bo jakos wiesz lepjej by bylo kuturalnie :smile: dziekuje

Nie widze powodu dla czego mialbym sie inaczej wyslawiac. Ja nie wstydze sie nazywac rzeczy po imieniu, kultura nic do tego nie ma. W sumie tez jestesmy zwierzetami. A dupczenie to nic zlego, bo przeciez jesli nie to, to gdzie my wszyscy by byli? Czy bysmy w ogóle istnieli? Pomysl o tym :chin: :wink:
 
D

dEv-9

Dupczenie z rana, dupczenie z wieczora - odrazu czlowiek ma lepszego humora. :canabis: :wave:

Takie slownictwo chyba normalne jest. :smile:

Moja panna czasami tez cos powie wulgarnego chociaz jest dziewczyna, np. Cipka mnie swedzi, jebac mi sie chce. :mad:
Heheh to dopiero jest wulgaryzm. :biglaugh:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hahaha

dev masz super panne,haha
zeby tyko jej cipka nie pszestala swedziec,haha
bo humor ci sie szybko zmieni.

peace
 
D

dEv-9

Przestaje ja swedziec jak za mocno ja wymecze, ale na drugi dzien znowu juz jest loz. :biglaugh: :friends:
 

cooopa

Member
nie no spox tak w sumie mnie to nieprzeszkadza.ja tylko chcialem by bylo kulturalnie ale spox nie ma sprawy
peace pozdro
 

GSK81

New member
Witam to mój pierwszy post na tym forum, niedawno je znalazłem(z czego bardzo się cieszę :)) czytając natrafiłem na Twój post HOT CARGO w którym piszesz że urodziłeś się w Ełku a ja można powiedzieć tam żyje bo mieszkam zaledwie 20 km od Ełku a w mieście tym zawsze się uczyłem jeżdziłem(i jeżdżę :)) zaopatrtywać się, chciałoby się powiedzieć jaki ten świat mały,
a jesszce małe pytanie do Ciebie czy znasz kogoś o ksywce Żaba oczywiście z Polski?
pozdrawiam <peace>
 

GSK81

New member
czemu bez takich pytań coś złego się stało? że ksywkę czyjąś podałem to i tak o niej wiedzą co mają wiedzieć a pytam się po prostu bo możemy mieć wspólnych znajomych z tego co mi kumpel opowiadał kiedyś, nie musi odpowiadać jak nie chce, byłem ciekaw jedynie jeżeli zrobiłem cos nie tak to przykro mi
<peace>
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hehe

policja!!! rence do gury,hehe

kiedys znalo sie zaby, ja jusz w kraju niejestem ponad 20 lat, chodzilem do szkoly numer 2. takze malo pamientam ludzi, ale moze sie pszypomni.

peace
 

cooopa

Member
chcialbym zauwazyc((oczywiscie bez obrazy dla nikogo peace) ze na jednym osiedlu mozna znalezc nawet kilku ludzi o ksywie "Żaba" wiec hmm i jeszcze 20 poza granica.......


pozdrawiam
 

NKOTS

follow the pink rabbit!
Veteran
dzien dobry wszystkim

tez bym cos dorzucil ale

po przeczytaniu calego topicu

nie kojarze juz o co w nim b

:D

pozdrawiam wszystkich w kazdym razie
 
Top