What's new

Tylko po Polski

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
gdzie jestescie polskie jaracze.pokazcie swoje kwiaty i dajcie znac ze niejestem tutaj sam.

HC
664PDRM0101.JPG
 
Last edited:

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
hej KGB47

are you polish or you just messing with me?
hehe anyway we are here!!! hope there will be many more to come.

peace

HC
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Wow ! Mamy wlasne forum ! :)

HC : jestes zarejestrowany na hyperrealu ?
uprawiasz tylko indoor ?
KGB : jestes z polski ? :)

Hey Skip ! Thanks for that ! :)
 

KGB47

"It's just a flesh wound"
Veteran
HOT CARGO said:
hej KGB47

are you polish or you just messing with me?
hehe anyway we are here!!! hope there will be many more to come.

peace

HC

Online english/polish dictionary;) so I guess I'm just messing with your mind. I'm glad they opened this forum in your language, your pictures are worth the price!:cool:
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
thank you KGB47

i try to do my best. there are some nice new plants i have going that i will show soon.

hej thor jestes w polsce ? wszystko co choduje to w domu ale chyba w tym roku cos sie zasadzi na podworku. dostalem dobre nasiona to powinno byc cos dobrego.

peace


HC
 
Last edited:

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Jestem z wschodniej Polski.
Uprawiam tylko outdoor. 'nothing beats sun' :D
Odmiany które bêdê sadzi³ w tym roku to :
Sweet Cindy 99 (czekam na list juz od miesiaca :confused: )
Sweet Tooth #4 f2
Tarantula f2
Early Gold
Lowryder
Lowryder x Ducksfoot
Lowryder x Master Kush x Lowryder
Lowryder x Oasis
:p
A Ty co bedziesz uprawial w tym roku ?

pozdro
thor

btw. jestes uzytkownikiem forum na hyperreal info ?
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
jak tam thor

widze ze bendziesz mial super kwiaty. ja teras zaczynam PPP, Citral, Who y Daddy. tylko choduje po 4 ,6 kwiatow w domu. zawsze starcza do drugiego harwestu. na polskie forum bylem tylko pare razy ale chyba sie zarejestruje. meiszkam w new england usa. urodzilem sie w elku wiesz gdzie to jest? dawno tam nie bylem. w tym roku tes cos zasadze na sloncu. jak warunki w posce pozwalajo na chodowanie? dobze rosnie?

peace

HC
 

Genom

New member
Witam wszystkich

Macie tu parê fotek moich maleñstw.

Thor - po pierwsze dziêki za wszystko!

Nacieszcie oczy :D patrz¹c na condoleezze99 z przepastnych zasobów doskona³ej genetyki Johna Lee Pedimore'a. Przy pomocy polskiego ³¹cznika mia³em to szczêœcie dostaæ nasiona.

S¹ w 34 dniu kwitnienia.

329g13xc99-1.jpg


329g13xc99-2.jpg



329g13xc99-3.jpg


329g13xc99-4.jpg


329g13xc99-5.jpg


329g13xc99-6.jpg
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Ta Condi jest po prostu cudowna :)

Wiem gdzie jest elk, ale nigdy tam nie bylem ;) Warunki outdoorowe sa nawet niezle, pierwsze przymrozki pojawiaja sie dopiero w polowie pazdziernika.
Aha, zapomnia³em dodaæ do listy odmianê Purple Zindica :)

A jakie warunki sa w New England ?
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
Genom widze ze ladnie ci to rosnie. napewno pachnie zajebiscie.

thor new england jest klimat prawie taki sam jek w polsce,takze tylko lato na chodownie na sloncu. O gdzie dostales Zindica? musze to zasadzic ale niewidzialem w zadnych seed banku.

peace

HC
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Nasiona Purple Zindy dostalem prosto od breedera - BUMBOKLOTA. Jego nasiona mozesz kupic na stronie http://www.bluemountainseeds.com . Na razie jest ona wylaczona - bumbo chyba sie gdzies przeprowadza. Mam nadzieje ze nie ma klopotow z DEA.
Uprawiales juz cos out ? jakie rezultaty ?
btw. zamowiles juz jakas odmiane BOGa ?
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
tak wlasnie myslalem. napewno bendzie duzo krosow tego gatunku na lato. bog seeds jeszcze nie. to bendzie moja zimowa operacja. czego widze to jest bardzo dobry gatunek. w zime moge chodowac wiencej bo temperatura pozwala na wiencej lampy. w lato to musze uwazac bo czasem jest jak w piekle.
nigdy nie chodowalem na sloncu.mam kolege co choduje po 200 300 kwiatow na paru miejscach ale tesz jego okradli pare razy, cala robota do dupy. w tym roku posadze pare tu i tam po jednym i zobaczymy co z tego bendzie. Jakie kwiaty co chodowales nalepiej rosly? bo to napewno i tu by tak samo roslo.

peace

HC
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
W Polsce najlepiej rosna odmiany ktore dojrzewaja w 6/7 tygodni. Np. Passion #1, wszystkie odmiany zaczynajace sie na Early (np. early gold, early queen, early bud itp.) i wszystkie zaczynajace sie na Purple. Powinny dojrzec pod koniec wrzesnia :)
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
fajnie dzienki thor ,

bende musial je dostac. niemam zadnych nasion na slonce. mam bardzo duzo nasion z mexico.ale one sie nadajo tylko do domu z pwodu duzego ruznicy klimatu. mysle ze by niezdonzyly by wyrosnonc,chociasz niejestem tego 100% pewny. zawsze mi wyrastajo super kwiaty z nich. ale nigdy niewiesz jaki rodzaj to jest. teras pierwszy ras choduje znane rodzaje, zobaczymy jaka bendzie ruznica miendzy nimi.

peace

HC
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
Thanks St. Teflon

We are small community here , but i think that there are many out there that will come in, in time.

Peace

HC
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Thanks St.Teflon :)
Moim zdaniem zobaczysz ogromna roznice miedzy bagseedami, a nasionami prosto od breederow :) powodzenia
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
mam nadzieje thor

fajnie jest wiedziec jaki rodzaj palisz. chociasz nasiona co mam naprawde so dobre. jedyna wada to ze strasznie duzo jest menskich nasion,ostatnio mailem 13 kwiatkow i tylko 3 damy . niemoglem uwierzyc. moze dlatego ze nikture jusz majo moze 5 lat ale zawsze wyrastajo na wspaniale odmiany. one nie so indica ani sativa hahaha... no nie tak. one so mysle 60% indica. ale tego na 100% to niemoge powiedziec. zobaczymy jak who y daddy wyrosnie ,teras 4 rosno dwa nasiona byly do dupy no i jeszcze ppp i pare innych. to bendzie muj najciekawszy grow.

peace

HC
 

thor

Outdoor Grower, C99 Lover
ICMag Donor
Racja :) PPP i WYD powinny sie udac znakomicie :) powodzenia w uprawie.
by the way, najlepsza odmiana jaka palilem jest Cinderella 99. Jesli przy nastepnej uprawie bedziesz sie wahal jaka odmiane kupic - wybierz C99 :) naprawde warto
 

Citral

New member
...

...

siemanko, normalnie jak mnie wkurzaja te rejestracje juz chyba na tysiacach stron jestem zarejestrowany :D zapraszam na strone www.nottin.org/pp.php - jest tu galeria roslinek hodowanych tylko i wylacznie outdoor w polskich warunkach klimatycznych... jesli macie swoje fotki to przysylajcie je na adres podany na stronce, im galeria bedzie wieksza tym lepiej :D pozdrowki dla wszystkich !!
 
Top