What's new

Торове,добавки,схеми и начини на ползван&#1077

Торове,добавки,схеми и начини на ползван&#1077

Ето тук ви предлагам да се задават въпроси относно торовете и тяхното приложение. Ще приложим и таблици на всички известни фирми. Също така и видовете добавки, които се използват в отглеждането
:artist:
 

bahura

Member
Усещам, че това ще бъде една много полезна тема! :jump:

Веднага задавам един въпрос относно серията за кокос на Growth Technology "Йоник" която мисля да пробвам! Имали някаква схема на поливане като на Дъч Формулата (1 седмица 1мл от гров, 0.5мл от блуум 0.5мл микро) или се ползва само гроу през вегитация и след това само блуум през цъфтеца или се ползва като хй-про по равно и от двете през целия период?? Също и за бъстера и останалите как могат да се комбинират с основните Йоник храни?

Благодаря предварително :thank you:
 

bahura

Member
Бахурче,грешно съм те преценил батка БРАВО,само така,кефиш само дето се ядосвах,ама какво да правиш като сме недодялани.,!надявам се да не си го взел на-сериозно:comfort:
Не съм разбирасе ;)
 
ще сканирам направо таблицата на Йоник и ще я постна. Много е лесен за ползване
 
ето таблица, ще кача и още инфо
 

Attachments

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    35 KB · Views: 24

bahura

Member
ето таблица, ще кача и още инфо

Да стана ми напълно ясно от таблицата !

Гроу си е за вегитация! Бмуум е за цъфтежа! без да се комбинират като хй-про ;)

:thank you:
 

Astral

Member
Мноо ма кефите как преигравате!
Верно живота е театър и всички сме актьори...ама са справяте доста добре!!!
 
В GROW IT.NUTRIENTS SHEDULS има всички таблици за всичко,вече.А от йоник единственото,което препоръчвам и ползвам от години(2007 същото шишенце и още функционира) е клонекс за 7 евро,беше им първия продукт,ако не се лъжа:tiphat:
 
В GROW IT.NUTRIENTS SHEDULS има всички таблици за всичко,вече.А от йоник единственото,което препоръчвам и ползвам от години(2007 същото шишенце и още функционира) е клонекс за 7 евро,беше им първия продукт,ако не се лъжа:tiphat:
Лъжеш се!


Първо фирмата се казва Growth Technology, а не Ionic.
Второ, това не им е първия продукт
Трето, в тази тема предлагам да има полезни съвети, а не забележки и тъпи подмятания като на Astral
@ Astral
Колега, във всеки форум има информация за торовете и тяхното ползване, Освен във форума където властва глупостта(Ripp)
Ти там си добре приет, за разлика от мен, защото аз на глупака не мога да мълча. Успех на теб!:tiphat:


Ако има да добавите полезна информация, моля заповядайте
 

bahura

Member
Мноо ма кефите как преигравате!
Верно живота е театър и всички сме актьори...ама са справяте доста добре!!!

Ти ако нямаш нужда от информация за различните торове и добавки можеш да си замуслчиш и да неспамиш.

А тази тема е за всички които искат да си вземат и изпробват нещо ново.... защото се сещам, че до преди половин година можеше да избираш междо Дъч и Биобиз. :laughing:
 
E

EverLast

Да стана ми напълно ясно от таблицата !

Гроу си е за вегитация! Бмуум е за цъфтежа! без да се комбинират като хй-про ;)

:thank you:
Колко гениално! :blowbubbles:
Някой от вас използва ли триходермин или триходерма изобщо? Аз използвах в няколко реколти но бих искал да чуя и други отзиви!
 

biorai

Member
В триходермата има много калции и магнезии и е много полезно да се поръсва около стеблата.Основно съм я виждал за аутдор като хората я използваха да гонят голи охлюви, елени, домашни прасета кози и всякакъв друг вид животни, който всичките обичат да пасят.
 

biorai

Member
Опа,това беше за (долномитната) вар.Сори:)

п.с тя не гони изброените по-горе животни.Просто убогатява с магнезии и калции и стабилизира пх-то.
 
Top