What's new

Thread dla nowych :D

JAK WRZUCIC JE*ne zdjecie sorry za nerwy ale juz setny raz probuje i g***no z tego wychodzi...

uploaduje zdjecie klikam na ikonke Post Reply pisze jakis tekst klikam na uploadowane zdjecie z mojej galerii chce wyslac posta i wyskakuje
1. Your Post contains one or more URLs, please remove them before submitting your message again.
i tak za KAZDYM razem
:/
 

kov

Polskaaa, bialo-czerwonaaa
weedmaster - mozesz umieszczac zdjecia kiedy masz powyzej 2 postow, takie ograniczenie antyspamowe.

pozdr, kov
 

orangin

Member
Jak nazwa wskazuje Shaman Trip, jest to lista Twoich kolegow lub nie-kolegow (Ignore List). Kiedys dodalem jednego typka do tej drugiej grupy, po to zeby nie czytac jego glupich wypocin. Wtedy widzialem, ze ten ktos napisal posta, ale nie widzialem jego tresci (a scislej: nie widzialem braku tresci, jakkolwiek to zabrzmi :D).

cardiel said:
hehe tez nie wiem... ale dodaj mnie a ja Ciebie i bedziemy wiedzieli obaj

wtedy uaktywnia sie opcja wirtualnego lizania sie po jajkach :D:D:D
 
Last edited:
K

Kameleon

Kov jak będzie kiedyś okazja to mógłbyś wspomnieć administracji o tym, żeby użytkownicy poniżej 50postów mogli czytać PMy ale nie mogli wysyłać.

Teraz to nawet do skrzynki wejść nie można.


Wszyscy by się ucieszyli :)
 
O

Ojciec

Mam pytanko w jaki sposób usunąć , przeczytane wiadomości na PW ?

(Uczyłem sie niemieckiego wiec to problem dla mnie :redface: )
 

capta

Member
na dole skrzynki pod wiadomosciami masz cos takiego
24629asdasd-thumb.PNG
 

Zathir

Member
Zaznaczasz je, potem na dole strony masz zielony pasek na którym jest napisane Selected Messages i dalej mozesz wybrac co z nimi zrobic. Domyslnie jest move to folder, zmienasz to na delete i klikasz go.
:wave:
 

bogusik2

Member
A ja mam pytanko apropo tych dziwnych przypisow... jak sie najezdza na te kwadraciki... ja mam 'bogusik2 is a jewel on a rough' - co to wogole znaczy?? lol
A na przykład Shaman ma 'he become famous soon enough' hyhy o co z tym chodzi? pzdr
 
R

retbatler

to jest odzwierciedlenie Twojej reputacji, czyli ile ludzi Ci dało K+
za kaplusy dostajesz jakieś punkty, a za punkty zielone kwadraciki i opis
dzięki temu jak gdzieś zapostujesz, to wszyscy widzą że nie jesteś jakimś pionkiem tylko półtora growera :)

najwięcej ma DG "reputation beyond repute"

a jak sie ktoś nie bawi to robi "disable reputation" w opcjach i ma czarny kwadrat jak np. HC albo Kov

pozdr

E: jewel in the rough - perły przed wieprze? :D
 
Last edited:

bogusik2

Member
No to wiedzialem tylko ciekawia mnie te opisy hehe kazdy ma inny czy sie powtarzaja :) w sumie malo wazne ale ciekawe.. dopiero dzis zauwazylem te oryginalne opisy :D moglby mi ktos moj przetlumaczyc? hehe z angielskiego jak widac nie jestem taki zaawansowany ;] pzdr
 

bogusik2

Member
Klikasz ta wage szalkową pod avatrem i wpisujesz czy dobrze oceniasz post czy zle, mozesz dopisac notke zeby ktos sobie przeczytał.. pzdr
 
D

dEv-9

Latest Reputation Received
Co to?
Jakies wiadomosci do mnie? :p Ocb z tym;/ z gory dzieki, lr niezle kopie :)


Ok juz przeczytalem wyzej hehe :bashhead:
 
Last edited:
G

Guest

Krotkie pytanko: jak mozna skasowac zdjecie z galerii?

EDIT: DZIEKI GUCIO!!! :wave: jakos nie moglem znalezc tego edit, chyba niedowidze hehe
 
Last edited:

gucio

Member
Fish131 said:
Na gorze na pasku masz USER MENU---> My gallery---> klikasz w jakies zdjecie---> klikasz w "edit photo" (znajduje sie to pod zdjeciem)---> masz tam na dole cos takiego "If you want to delete this image completely, check this box" wiec zgodnie z poleceniem zaznaczasz okienko z napisem "(CAREFUL - once it's gone it's gone)"---> klikasz submit changes i zdjecie jest juz przeszloscia :D

Nie mam nic do dodania :D
 

cardiel

Member
juz ci spiesze z pomoca :smile:

jak przekroczysz 100 masz drogi zielony kwadracik
150 trzeci
200 czwarty

i potem juz po 100 sa odstepy

chyba tak to lecialo :smile:

pozdr
 

Latest posts

Latest posts

Top