What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

The Master Kush Project

Status
Not open for further replies.

coolbud

puffin' the herb
UPDATE 9 WEEKS​

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
E iluzie optica sau se vad cateva 'hashtips'-uri pe acolo ?

Ai observat cumva frunze decolorate total in mugurii aflati cel mai aproape de panoul de leduri ?
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
hashtips ? te referi la chestiile albe de pe bud ? da , alea sunt de la lumina.

Baga o cautare pe Goagal dupa 'hash tips led' ca sa intelegi la ce ma refer. Unori sub leduri mugurii din varful topurilor incep sa dezvolte tesut fara clorofila, plin de rasina, ca in poza de mai jos . Eu am observat asta la AK47 , unde am avut vreo 5 topuri care au crescut asa, fiind situate destul de aproape de leduri.

545085073-DSC01192.jpg


page2.jpg
 

coolbud

puffin' the herb
bine bai hempfield , m-am prins din prima la ce te referi.de ce ai impresia ca toti suntem grei de cap ?:)
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Nici pe departe n-am considerat ca ati fi grei de cap. Am postat pozele si am facut precizarea pentru cei care nu au auzit de 'hash tips' (ca sigur apareau intrebari pe urma).

Recunosc ca si semnul ala de intrebare de dupa 'hashtips' m-a derutat un pic :biggrin:
 
Status
Not open for further replies.
Top