What's new

Sweet Seeds Crystal Candy F1

Uzsidoboz

Well-known member
Gondoltam nem offolom szétt bat naplóját így hát ez az utolsó hozzászolásom és zárhatod a naplóm whip köszönöm.
MEg lenne 1 kérdésem is hozzád
Szovval te tudsz valamit amit én nem hogy mitől is rohadt be úgy a gyökér kérlek oszd meg velem
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Mindent lehet csak akarni kell.. ugy hogy osszetomorodik es oxigenhianyos nedves szar lesz peldaul
 

Uzsidoboz

Well-known member
Ennyi perlittel 2-3naponta locsolással?? volt amikor 2nap után pihe könnyű volt a cserép Akkor meg hogyan sikerült télleg nem értem..
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
🦫 Special 🍆
Lapozza en csak tippeket mondok nem tenykent kell kezelni lehet ezer mas oka is.. mondjuk eloskodo gyasszunyog
vagy csak siman a cserep volt fertozott
 

Solon

Well-known member
A levegő tele van ezekkel a kártékony gombafélék spórájával, nyilván regionálisan eltérések lehetnek. A körülményeket kell alkalmatlanná tenni a gomba felszaporodására. Szereti a gomba a már említett oxigén szegény közeget, a nedvességet, a meleget, ami megint csak az oxigén mennyiség csökkenéséhez vezet, a legyengült növényi szerveket, ilyen egy túltápolt gyökérszövet. Megfelelően megválasztott cserépméret, takarás, ha meleg van, hidegvizes locsolás nyáron, ha a pot átmelegszik. Kezedet ráteszed és langyosnak érzed, az már túl meleg.
 
Top