What's new

Strains για το μέλλων?

scourouhi

Member
Για του χρόνου έχω Zamaldelica fem και Malawi x PCK Fem . Θα έχω και σπόρια από τα Σατόρι μου .Πρέπει να βρώ άλλες 2 καβάτζες, πάντα με αυτόματο πότισμα .
 

scourouhi

Member
Καλησπέρα Βασίλη . Πριν από 2 μήνες έψαχνα για σπαράγγια στην εξοχή και ξαφνικά έπεσα πάνω σ'ένα μαύρο λάστιχο που πάει νερό σε ένα αυθαίρετο πάνω σ'ένα λόφο . Το λάστιχο εκτείνεται για πάνω από 300 μέτρα και σε ένα σημείο του ανακάλυψα ότι είχε διαρροή .Σε εκείνο το σημείο τό'κοψα και σενιάρισα τον αυτόματο.Έτσι τά'χω καλά και με την συνείδησή μου αφού δεν κλέβω νερό από το μπάρμπα αλλά του κάνω και οικονομία !
 
πολύ ωραίος φίλε μπράβο , μεγάλη μαγκιά έκανες , μακάρι και εμείς να κάναμε το ίδιο και να μην τρέχαμε κάθε λίγο στα βουνά
 

ironagxos

Member
kalo kalokairi se olous aderfia!!gnomes gia 2 kala strain !!!!afgooney and flowerbomb kush apo green;;;ti lene;;gia xeimona fash....xo kai tzaki!sto metaksi exo enaspecial queen outdoor kai kati auto royal draft..afta re alania den t polyblepo n pane kala..olo apo thn arxh reveg kanoun....ti na po...mporo n ta doso ta lipasma ths ghe pou xrhsimopoio indooR mpas kai petaxtoun;;
 
Top