What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

среща

C

coco fknbrice

ха-ха-ха-ха-ха много ми е трудно да ти повярвам да знаеш. незнам за какво говориш да ти кажа честно
 
C

coco fknbrice

човек надявам се не се обиждаш ама бих те посъветвал да не се излагаш повече.
 

Opium

Member
:laughing:за кога ще я организираме тая БККупа...да знам да се потготвям че до ниската земя все за следващият път оставям :) да не пропусна и домакинството ... и защо само Рифермена,сигурно има и други позападнали бреедери който веднага ще откликнат на поканата...:laughing:
 

darto_magare

New member
Bgrow,
по-голям мишок от тебе за сега в този форум няма!
Не знам въз основа на какво мутрееш и се имаш за някъв разбирач и гроуър. Ти за мен си пълна шматка и за дълго ще си останеш такъв в моите очи! Кво ти пречат толкова момчетата че искат да си направят купа? Щом имат стимул да се показват и да ги знаят, с огромните рискове които има в днешните мътни времена, си е тяхна работа и тряя да няма такива неща като твоя напушен и безсмислено пълен с олигофреноценизми пост! Въпреки че не бих участвал в такава бг купа от съображения за сигурност това ще е супер яко и преди да ви пожелая успех с начинанието Ви съветвам да помислите над сигурността си!
 
...господа успокоите топката нищо не делим , градивност и добронамереност му е майката .Солидарноста между хората е единственото оръжие срещу тези който ни управляват .
 

_Ina_

Active member
Veteran
ето сега ако имаше модератор щеше да изтрие тая тема! що винаги наи-накрая ви избива на някви такива глупости?! Отврат! за кво се псувате и тн 4ак? Аиде,засега ще зарежеме тая среща.
 
C

coco fknbrice

инче сори че се наложи да те направим свидетел на това горе но въпросния потребител се скъса да говори глупости да обижда и да лъже най нагло и безочливо добре знаеш че не съм от онези които избухват без причина.

мастъре не става въпрос за делба тук и ако bgrow не си беше изтрил като П....а писанията щеше да ти стане ясно за какво иде реч. няма място за солидарност към двуличниците и лъжците. Това трябва да го знае всеки !!
 

_Ina_

Active member
Veteran
много полезни неща нау4авам от вас само не искам такива неща да пишете 4е е много грозно и ми разваля удоволствието. не 4е ми е работа де.
 

Latest posts

Latest posts

Top