What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

среща

C

coco fknbrice

споко бе bgrow това ти е било на сърцето това си казал можеше на лични да си пишете аз се възмутих ако трябва да бъда честен но от друга страна това така като гледам не е първия конфликт на бахура хаха. няма смисъл от такива крайни думи предлагам да забравите всичко и да продължаваме да си хортуваме без лоши чувства. не си тръгвай защото тук ще става все по интересно.

не си разочаровал никой

п.с. ей бахуре браво бе успя да избачкаш една почерпка хахаах
 

_Ina_

Active member
Veteran
аз съм навита хаха:) ама защо на хотели ще ходим бунгалата и палатките са по весели
 

capsicum

Member
:gday: :good::smoweed: Това звучи мноо яко! Ама ние верно трябва дасе съберем- аз все си мислих , че всички просто си говорят... Но сериозно трябва да помислим и за сигурността , че за 2 китки не ми се ходи в затвора :) :) :) Аз прелагам да е на място (град, курорт...) от което няма представитлел сред нас- това мисля изключва Варна, Пловдив София...за други не зная. Това естествено си е лично мое мнение и бих се съглсил на всяко подходящо предложение! :smoke out:
 

_Ina_

Active member
Veteran
А това наистина ли беше жена ти,дето писа по едно време? ще е яко. А за Търново събора какво ще кажете? Там има всякви от цяла България и е доста добър камуфлаж. Ама то трябва на ли4ни да се разбираме а аз изглежда нямам още.
 

Astral

Member
Трябва дискретност дами и господа....звучи нелепо да се уговаряме така за каквото и да било...ще се постарая и аз да съм на уреченото място и да се видим:tiphat:
 

capsicum

Member
Ами предполагам, че всеки е дал някакъв E-mail за да се регистрира тук. Предполагам и че това не му е официалния. Може тях да използваме за уговорки -как мислите? да си го напишем на лични и така!
 
Всъщност Astral е прав, за какво ни е да се виждаме на живо, та нали го правим почти всеки ден виртуално, обменяме си нужната информация и всичко необходимо. Малко е рисково с тия сбирки. Представям си каква параноя ще е :ying:
 

_Ina_

Active member
Veteran
На живо ще е по яко. Отиваме на екскурзия просто много хора от цяла България. Само 4е на е-меил да,ще е по-добре. И да се разберем предварително за поне 2 седмици. А може и другата година като се познаваме много добре ве4е. 4ак параноя! На нкоя хижа каква параноя:)
 
E

EverLast

Правете го така,че да не привличате внимание.....бъдете дискретни. Сигурността е с топ приоритет според мен!
 

bahura

Member
Като най усрал се във форума,ще се извиня посредством това ,ще поема разходите на всички за хотел и храна,изберете къде и кога и посочете банкова сметка уверявам ви няма проблем,може да посочите и повече хотели,много се извинявам дано ми простите,знам че по-някога изпростявам но това е от спортното ми минало гледам винаги да съм победител,а загубата ме кара да полудявам,дано не съм ви разочаровал до такава степен че да ми теглите по една майна,
с уважение
BGROW

BGROW няма проблем станалото станало важното е, че се извини и няма смисал да плащаш за хотели и почивки.... просто някои ден ще се саберем и ще пийнем по едно.

Незнам дали знаеш, но и аз избухвах на два пъти в един дръг форум и най-вероятно за това съм паднал в очите на (EverLast) тука, че навсеки може да се случи да си изпусни нервите ... стига след това да го усъзнае и да се извини... всичко ще е "ок"
 

jhook

Member
канабис къп Балгария :)
хахахах
само кажете и ще се въсползвам от офертата на Бгроу;)
 

darto_magare

New member
До тук по горните имате психични отклонения всички до един! Липсва Ви инстинкт за самосъхранение! Намалете материала и се явете на проверка.
 
...дали някой има психически отклонения или някой бърка инстикта за самосъхранение с параноя , можем да поспорим веднага когато кажеш .Тук сме се събрали гроари за лично ползване не дилъри . Ако някой има път към Манастирски ливади да заповяда на гости 0889626590 .
 
C

coco fknbrice

хей induction lamp добре дошъл при нас радвам се че си тук.

поздрави:tiphat:

п.с. магаре незнам колко сериозно го каза това но аз бих се въздържал от квалификации към хора които не познавам ... най малко е грозно
 

Latest posts

Latest posts

Top