What's new

Sklepy Hydroponicowe w Polsce

hodowca

Active member
Veteran
Luki przecierz napisałem już wcześniej ,że gadałem z nimi wiele razy i mówią ,ze wysłali!!!!
Nie rozumiesz?
 

Finger

Outdoor grower...
Veteran
Hodowco, zawiń od nich nr listu przewozowego, zadzwon do DHL i wtedy bedzie wiadomo czy walą sciemę....w DHL paczki tez giną.
 

sioolyoo

Member
Przy przenosinach na nowy soft zginely nam 3 albo 4 zamowienia. 2 juz rozwiazalismy z klientem ktory do nas zadzwonil. Moze ty jestes wsrod tych 2 innych.Teraz mamy system ktory wysyla SMSy do klienta po kazdej wyslanej paczce z nuemrem listu i numerem telefonu do centrali kurierskiej. Moze na przyszlosc sprobuj sie z nami skontaktowac a pozniej wylewaj zale, zaloze sie ze wyszedlbys z tej rozmowy zadowolony. Wnies o zwrot pieniedzy na konto i zamow u Hempa nikt ci nie broni a nie pisz takich bzdur bo rece opadaja. Nazywasz siebie mega zajebistym klientem. Nie wiem o kogo chodzi. Mamy dwoch takich klietnow co zaplacili i nie odebrali dwukrotnie przesylek tak wiec wcale mega zajebistymi klientami nie sa bo my tracimy na transprocie i na kazdym dniu w ktorym przesylka lezy na sortowni. I wcale to nasza wina byc nie musi. najczesciej Mama i Tata zabronili odebrac synowi albo corce paczki lub kurierowi nie chcialo sie wchodzic po schodach i zostawiac awiza. Jak zwrotka przychodzi do firmy, dzwonie do klietna i albo ma telefon poza zasiegiem albo wylaczony albo odbierze i powie ze kuriera nie bylo i tak w kolko. Nie bede wysylal paczek do klientow ktorzy ich nie odbieraja chyba mnie rozumiecie bo tak to mozna bez przerwy az do bankructwa. Po to przechodzimy na nowy soft i sie rozwijamy aby takie sytuacje mialy miejsce jak najrzadziej. Odezwij sie na gadu gadu albo zadzwon to zlokalizujemy twoje zamowienie i zalatiwmy sprawe..
 
I o to chodzi a nie się tu napinasz na forum i renomę firmy im psujesz bo jestem jednym na pare tysięcy pechowców...
 

hodowca

Active member
Veteran
Nie moge dzwonic bo nie ma mnie w kraju.czemu kurwa jak pytałem 10 razy w mailach o to moje zamówienie to cały czas sciemnialiscie ,ze juz wysłane? teraz gadasz ,ze zagineło w systemie? czyli wogole nie bylo wysłane?! ciekawe dlaczego akurat moje zagineło? całą sprawe miałbym w dupie gdybym nie robił przedpłaty na konto. zależało mi bardzo na czasie o czym pisałem wam w mailach ,a Wy zapewnialiscie mnie ,ze wszystko OKej , niestety miałem przez was tylko same problemy, teraz jest juz po fakcie.
tak jak mówiłem mnie straciliscie jako waszego klienta ,sorry ,ale bardzo nie lubie walenia w huja.nie bede robił z siebie błazna o to jebane 100zl.
teraz to kup sobie coś za to i potraktuj jako prezent ode mnie , jestem naprawde dobroduszny i nigdy nie pisze nic głupiego bez powodu , naprawde.
pozdrawiam

p.s. temat do zamknięcia
 

PioK

Member
sioolyoo, nie wiem jak mam rozumiec twoja wypowiedz w tym temacie... jesli probujesz usprawiedliwic ten sklep to to jest slaby argument ;] ;] ;]... bo jak widac hodowca mial kontakt dobry i ewidentnie widac ze sprzedawca ma nieczyste sumienie ;]

a jesli piszesz to w formie zartu(czarny humor ?? ;]) pod wplywem najarania tak jak ja teraz to i owszem ... hahaha ... wszyscy zyjemy w ciemnogrodzie ;] ;]
 

Latest posts

Latest posts

Top