What's new

Сезон 2012 Outdoor

yoss33

Well-known member
Veteran
Здравейте :tiphat:

Сезон 2012 тропа на вратата, някои вече сложиха семките в кофичките и потриват нетърпеливо ръце :) Да видим кой какви планове има за новия сезон.

Аз ще заложа на Haze и Papaya, и двете от Nirvana. Едното е чиста сатива, а другото - почти чиста индика. И други неща ми се гледат, но от съображения за сигурност ще гледам само 2 растения. Скоро и снимки...
 

El jardinero

Active member
Здравей yoss33,точно на време е темата.Ще гледам Critical mass.Нека слънцето да ни грее до края.Успех с гледането ...
 

obione

Active member
Бе миналата година гледах Шарк, Шит, ЪрлиХейз, и мога да кажа, че Шита и Шарка пръскат навън в БГ. Харвеста почна края на Септ. и последното Шарк беше готово 10 Окт. Жалко, че толкова дивак има в тая северна България. Доволен съм много, но тази година не искам да гледам мъжки и само фем ще бъдат. Снимки в тая тема ще слагам, не ми се занимава с дневник. И ако всичко е наред първите ще са на един хейз х скънк, който ще го форсирам да цъфти другия месец, комбинирано 5 часа слънце 7 часа МХ.
 
S

Sacra Frasca

:tiphat:
Наистина, точно на време създадена тема. супер. Тази година ще заложа на euforia на dp и още от сега я тормозя ще става майка и (леко подрязвам част от листата да не се стресира) както се вижда и на снимката. Защото по план ще гледам главно в бокса, а пък еуфория съм гледал преди 2 години и даде като за рекорд, само дето не е нещо кой знае какво, хубав скунк нищо повече. Иначе ако има някакви подаръци към поръчката може и тях да сложа на вън но още не са пристигнали, Успех колеги. :blowbubbles:
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    28.1 KB · Views: 47

_Ina_

Active member
Veteran
Aз ще по4вам сега манитоба медисин и горила голд2,но първо индор за семе. били много бързи за навън,така ми казаха канадците,които разпитах.. даже тва горила голд можело да цъфне и ауто в някои слу4аи. в нашия климат ще са супер предполагам. Имам разни други семки останали и друго ново няма да зимам.Sacra Frasca:а защо са му така листата всъщност?
 
S

Sacra Frasca

Извинете за спама!
Ами аз гледам само фем. семки, защото ми е по изгодно пък и по бързо от регуларките. И вече ако искам да пробвам някой легендарен или мнооого прехвален сорт тогава чак си вземам регуларки. Когато си избирам даден сорт за майка гледам да е колкото се може по стабилизиран сорт защото фемките имат навика да обръщат резбата ако ги насилваш много много. И затова им орязвам част от листата(най често средния пръст) още от много малки, когато се появят първите листа с по три пръста, веднага кълцам единия, от опит знам че някак си свиква по лесно с резидбата и от както ползвам този метод до сега съм нямал "травестит" . Затова са такива листата, защото ще я правя майка за да извадя някой и друг клон през юни за аутдора.
 

_Ina_

Active member
Veteran
интересна теория. А видя ли го отнякъде или? ами ако не го направиш така по вероятно ли е да станат херми или там руги проблеми? разпитвам те за да видя каква е логиката:) Ако е нещо яко да го практикувам и аз. макар 4е като цяло винаги си взимам регулари заради семките,но ако е ефектно какво пък. Демек искаш да кажеш 4е така свикват с рязането,нали така?Поне като гледам не им вреди:)
 
S

Sacra Frasca

:tiphat:
Да взаимствах идеята от австралийски форум, и вече 3/4г. процедирам така. Преди това и аз си взимах само регуларки с цел собствени семки или да пазя майки, но толкова дълго пафкам джойнт че независимо от сорта и силата след 3 макс 4 дни развивам толеранс и цялата схема започна да губи смисъл. Затова сега си поръчвам фемки редовно и пафкам все различни сортчета, така хем имам винаги нещо свежо/ново хем няма опасност от толеранс, а пък от време на време пак си сея от семките които вече съм си направил, а те са доста найстина доста.:)
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Ето ги и моите млади надежди :)
Светя им със 100W бял LED емитер, който си купих от чисто любопитство към новите технологии, добре се отразява на разсада за сега. Домати гледам за пръв път от семки.


Haze:

Papaya:
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Latvian Yellow, Black from Tula, Aussie Red, Black Cherry, Neves Azorean Red :) От Black Cherry и Neves Azorean Red ми изникнаха само по едно растение от 4 семки, ама все е нещо. Да видим какви домати ядат по света :)
 

obione

Active member
е как, 1 към 1 с твоите....даже едното ми от сега мирише на "холандец".....Сефте ми се случва толкова от рано да го усетя....
 

dizaster

Member
picture.php


Мойте са още клечовци..Излезна и едно с 3х3 листа.След 20 дена , на язовира.Въдиците и така :biggrin:.Релакс на макс
 

dizaster

Member
Те "късат синджира" :) Дай им почва и пъплят като щури..9000 лумена имат над тях...6 месечни са..Вчера ги сложих под лампи ,че на прозореца верно са клечави...За 10-15 дена се оправят , ако ли не ще им пусна натрийка 400в след 3-4 дена , че ги прегаря като са малки..ММ :)Пуснах и 4 оригинални семки от Canteloupe-to----na DNA ли са незнам....Носят ми ги подарък..
 

yoss33

Well-known member
Veteran
Ето и моите 2 растения, 8000lm 17/7, точно на 1 месец от показване от почвата са, днес ги засадих навън, че утесня кашона.
picture.php



и вече навън:
 
S

Sacra Frasca

Като фото-модели са, като експонати на витрина, чудесни са, едно голямо браво, ама веднага си личи когато някой върши нещо с любов и вещина! Да бъдат все така красиви и щасливи до беридба, успех шампионе!
 
Top