What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce diesel + haze

Pemek

Active member
Zbytek na predchozi strance.
Po ususeni zastipku favoriti 1,7,8,9
Z toho nejvyraznejsi mi prijde 1. Ale zbytek je tez v cajku. 4 je asi nejhorsi.
Ale sem z toho totalne zmatenej. 9 asi nejlepsi vynos. Vesmes to vypada ze nejhorsi budou mit kolem 40 g a vis a nejlepsi mezi 60 a 80.
Mozna vic , nedokazu odhadnout. Vahu dyztak hodim pozdeji.
Dik tem co ste sledovali. Za fotky se omlouvam , v tom chaozu sem nestihl vse a fotky mohly byt lepsi. Ale aspon meco.
Postupne budu aktualizovat favority a co si nechavam.
Good luck ��
 

Pemek

Active member
Od 49 dne byly na vode. Celkove sem hnojil spis min. Tkhle vypadaji pac sem jentyden nevidel , dostaly jednu zalivku a pak uz byly na suchu. Zloutnout zacl az kolem toho 63 dne.
 

-GD-

Active member
60-80...to je slušný oddíl :D


Zbytek na predchozi strance.
Po ususeni zastipku favoriti 1,7,8,9
Z toho nejvyraznejsi mi prijde 1. Ale zbytek je tez v cajku. 4 je asi nejhorsi.
Ale sem z toho totalne zmatenej. 9 asi nejlepsi vynos. Vesmes to vypada ze nejhorsi budou mit kolem 40 g a vis a nejlepsi mezi 60 a 80.
Mozna vic , nedokazu odhadnout. Vahu dyztak hodim pozdeji.
Dik tem co ste sledovali. Za fotky se omlouvam , v tom chaozu sem nestihl vse a fotky mohly byt lepsi. Ale aspon meco.
Postupne budu aktualizovat favority a co si nechavam.
Good luck ��
 

L1st3r

Member
Zdarec, vypadá to fajnove. Co to bylo na tom groweru, takovej rychlej úprk :) . Mohls aspoň hodit pm , sem se ti snažil marně napsat. Hele hod me vzkaz na L1st3r@email.cz at te muzu kontaktovat. Bude chvily trvat než nasbiram příspěvky, tak at te mužů prudit aspoň pres mail ;) . Už jsem hodil pod světlo ty mad kushe, tak bych to nahodil, jen to asi nebude hned pac nestiham.
 

Pemek

Active member
Zdar. Ja prez emaily nic moc neresim tak pekne sbirej at muzes psat :D.
Na groweru zadnej uprk nebyl , rekl bych ze velkej bracha karel se mnou uz nemel trpelivost tak sem dostal banana hawana :D.
Nahaz nejaky prispevky do vtipu , fotky do galerky a mas to hned.
 

Pemek

Active member
Abych to tu cely uzavrel , bude probihat vyber a nektery phena si odjedu znova , kazdopadne u me vedou phena 1,7,8 a hned v zavesu je 3 a 9.
Vynos byl paradni. Nejmensi byly phena 2,3,,7,8 od 45g do 56g
Nejlepsi 1,4,5,9 a to mezi 72 az 84 g.
Chce to vic vytunit dany phena , sle to se poda. Vsecko sou to borovicovo dieselovy smradosi.
Jen 4,5 je zemina.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
tady je moje gg4sdbx, asi 50. den. docela tvrdé šíšky to dělá.
picture.php
 

Pemek

Active member
Krasna vec ��.
Dneska mi to nedalo a akorat odjizdim od borca co si pestuje klasiky dp. Sensi, sweet a pod.
Dostal gg4 a vyber gg4 x ecsd bx. A jaksi nechapal ze je to home made preprc.
Bylo to v ramci testu jak se vyhrotily seedbanky tu na icmagu a musim ti dat za pravdu.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no jo mu řekni, že sme všichni homemade přeprcy, tak at si to uvědomí. to je takové kosmické vědomí :D to nevim teda jeslti dosáhne, ale pokud si dá tady tu tvoji ggsdbx trojku, co sem koštoval před chvílí, tak možná i jo :D to je zatím to nej co sem od tebe dostal, chut trvá a trvááá... good job.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pokračuju dál.. pětka má víc kyselého chemického citronu a mín té čoko kávové chutě, velice jasný citron na výdech. jednoznačně bx pheno... chemický citron a sulfátový dýzl, s trochou kávové glue v pozadí. píšeš 78 g na kytku, a květy jsou deliciozní hehe
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
no tak pětka mně tu dává tedka zabrat LOL takové jak když jedeš na řetízkáči, v porvnání s trojkou, která je víc do glue a relaxačních účinků, tady to je jízda, hned cítíš jak se částice tvého těla dostávají do pohybu, some funky shit. edit: sedmička je kávový dýzl :D glue se špetkou dýzlu a takovéto jak říkají u chem sister, že to je praženina, žádný citron. síla jedné gorilly a dvou psů hehe
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
hmm osmička je na chut hodně čoko dýzl imo :D ale i citron a chemická laboratoř. aftertaste je krásně kyselá..
 

Pemek

Active member
Ta osmicka mi pripomina prave diesel. Ale trochu jiny nez to bx. To je takovy chutny kysely
Ta 8 je rekl bych smrduta i v chuti :D. Ale prijde mi asi nejvic diesel i stavbou palic a rustem.
Mizna takovej mix vseho.
Nehlede na to ze roste v matkarne jak jebla.
Dala sice nejmene , ale zas zabirala nejmin mista a mela nejmin listu , trimovacka 40g kytky zabrala 10 minut. Ale taky chtela tech 77 dnu. Coz je nejvic ze vsech.
Dalsi vec , na fotce je videt ze sem nechal omylem par spodnich palic , ty kupodivu byly protostly vic nez sem zvyklej na ostatnich rostlinach , takze priste ji protrhavat nebudu .
Za me 8 co se tyce vseho krom delky kvetu je top.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
je to hezký čoko kávový dýzl, chutná hodně kysele ta osmička, ale je tam prostě to čokokafe co neni v dýzlu. no ale dost pokulhává za pětkou a to 30 g :D pětka je můj favorit :D eště koštnu 1 a 4. 2 a 9 nemám..
 

Pemek

Active member
Ja nemuzu srovnavat prave s ecsd. A chut bx uz sem skoro zapomel :D.
Jako vynosem pokulhava dost , to je pravda.
Ja to beru tak ze ecsd je, bx taky. Vsecko diesel tak proc nedrzet sour chocolate :).
Ja jen kdyby to nekdo chtel zejo. Me to treba chutna.
Jen testuj. Sem zvedavej co reknes na 1 a 9. Sup sup. Umis to hezky popsat. :D.
 

Pemek

Active member
9 sem ti nedaval , nebo si ji nezkousel ?
Asi mas pravdu , nebudu vymyslet hovadiny , pokud me clovek co huli ecsd napise ze pheno 5 je gutt tak to tak je :D.
 
Top