What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Selekce diesel + haze

metracek

Active member
Veteran
Jinak tw x thh se moc nepovedla. Moc horko na ni asi , jak je vetsi tak ma i vic stupnu , mavic sem dal asi moc vermikompostu , takze trochu prepalena N.
.

Vermikompostu si nedal vic, mozna si dal nekvalitni. Me rostou tw x thh v substratu z 40% vermikompostu, stejne jak diesel a vsechny ostatni rostliny a musel sem stejne 3x prihnojit bio grow. Dusik se pijima bud jako NO3 nebo NH4, pokud si to prepalil tak mas prostredi ve kterem dostava prednost NH4.

"Za normálních podmínek má nitrát pro výživu rostlin největší význam. Kořeny ho přijímají aktivně ve směru elektrochemického gradientu. Nitrátový dusík je přijímán při pH kyselejším. Při pH 6,8 se příjmem NO3 a NH4 v rostlinách může vyrovnat. Amonný iont působí inhibičně na příjem nitrátové formy."

"
NH3 může být pro rostlinu toxický již při nízkých koncentracích. Toxicita je závislá i na pH živného prostředí. Zásadité pH živného roztoku toxicitu NH4+ zvyšuje a kořeny mohou být již při nižší koncentraci tohoto iontu poškozeny."


 

Pemek

Active member
Tak to jsi trefil asi zcela presne , pac ph sem moc neresil takze tam bude spis kolem 7 cca.
Bylo mi pak jasny ze sem neco posral , pritom sem dal vk. Docela malo.
No nevadi , kazdopadne me slo hlavne o cross gg4.
Jinak dik za zadu do budoucna :). Bude se hodit, “at uz te lidi maji radi nebo ne , tady s eukazuje teorie v praxi “ takze dik. ;)

Rakosnicku. Jojo 1 mi pripomina gg4 celkem dost , uvidim co udela bez zastipu. Dost mozna to bude lepsi nez kdyz ji stipnu. Ty páice sou tvrdy jak sutry a to fest , stavba neni jako u ostatnich , vetev je vytahla a na konci bambule. S tim ze se hodne rozvetvuje.
Z prvu mi prisla stejna jak glue , ale smrdi celkem jinak.

Diky ze sledujete ;).
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
s tím výběrem phenotypů bych počkal do kouře. u sedmičky je výhoda málo listí v květech. takže tě nemůže bolet ruka od stříhání LOL
 

Pemek

Active member
Jo no , ale vsecky maji malo listu. Respektive ostrham velky listy a hotovo.
Ty maly okvetni listky neresim , stejne seschnou.
S kourem je to jasny , uz sem neco skouril a zatim to vypada na jiz zmineny phena.
Ztim valci 2 a 5 ty sou podobny.
Nejvic aromaticka jak vune tak chut minted prijde 1.
Ale to se muze za dva tydny otocit.
 

Pemek

Active member
Zapomel sem udelat fotky celych kytek , tak napravuju.
Konretne phena 5 a 9 sou dobrej rachot.
 

Attachments

  • 00D85F32-1C52-4FEC-9242-6376A2A8C611.jpg
    00D85F32-1C52-4FEC-9242-6376A2A8C611.jpg
    94.5 KB · Views: 50
  • 468E5DF1-2A92-4551-909B-54B83213C21D.jpg
    468E5DF1-2A92-4551-909B-54B83213C21D.jpg
    86.8 KB · Views: 43
  • 64CB6879-45A3-4DFA-85D6-255CB3E079B2.jpg
    64CB6879-45A3-4DFA-85D6-255CB3E079B2.jpg
    97.6 KB · Views: 42
  • 9A4FD15C-F6D1-4AA3-A81D-2C9C5AF4B9D9.jpg
    9A4FD15C-F6D1-4AA3-A81D-2C9C5AF4B9D9.jpg
    87.5 KB · Views: 50

Pemek

Active member
Jeste ta devitka.
A nakonec tw x thh taky neni marna ;). Palice jak raketa pred startem :D
 

Attachments

  • 60610673-4B51-44EC-BE99-349DB4AC758E.jpg
    60610673-4B51-44EC-BE99-349DB4AC758E.jpg
    100.2 KB · Views: 47
  • 13FC9DC7-93D6-4426-9052-D9B7D032C3A2.jpg
    13FC9DC7-93D6-4426-9052-D9B7D032C3A2.jpg
    83.8 KB · Views: 52

Pemek

Active member
Cus. Pocitam ze pristi tyden, coz bude 70dnu.
Jinak davam up. Dneska je to myslim 60 den. Posledni zalivka celkem vydatna a za tyden to skosim.
 

Pemek

Active member
Zkousel sem to nasvitit ledkama tak snad ty fotky budou stacit. Kazdopadne ty co na fotce nejvic sviti maj i nekvic pryskyrice.
 

Pemek

Active member
A dalsi. Nefotil sem vsechny , mam je v zadu a nechtelo se mi je vyndavat. Navic ani nejsou zajimavy. Mozna 8 je jeste hezka. Ale pheno 4 je jakysi divny.
 

Pemek

Active member
Sakra. 3 fotky sou na predchozi strance.
Z vuni jsem uz naprosto zmatenej.
Nejaromatictejsi je pheno. 1.
Nej diesel je 9,7.
2 je jakejsi mix , ale pripomina mi vylepsenou gorillu.
5 netusim , ale kala psal neco o chocolate diesel. Snad to upresni. Vune je zatuchla ne silna , citim tam i diesel. Gg4 moc ne.
7 diesel + citron. Ale vic smrad jak citrusy.
3 diesel. Ale slabsi s necim nepopsatelnym v pozadi.
Nejvic se mi libi 2,5,7,9.
Nejsmradlavejsi a nejtvrdsi palice zaroven s nejmensima kalichama je 1.
A devitka mi trochu pripomina metrackuv black diesel po vzhledu.
Ted chapu maha kalovy slova.
Poradna selekce je kdyz mas 10 samic a nevis kterou vybrat :D.
Tak ja mam 8 samic a neumim vybrat ze 7 :D takze tak. Necham to na nem.
 

Pemek

Active member
Edit , fotky zkresluji , kazdou sem fotil jinak daleko tak ty kalichy vypadaji snad vsude stejne. :D pic za tyden ;)
Covece na me zastipky funguji vic nez dobre. Na to ze sem susil na stinitku tak to tlaci do hlavy celkem fest.
Kdejaci komercni radoby breedri se muzou jit zahrabat.
Nutno dodat ze gg4 ma porad vic pryskyrice , ale to neni vsechno.
Pheno 7 a 2 jsou pryskyrici zhruba srovnatelny s gorillou.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
sedmička je vzhledově můj favorit. gg4 v těch holkách moc nevidim, šecko diesel... joo negře máš to dobrý.edit: devítka a pětka budou chtít asi o týden déle. pětka bude zemitá imo. se uvidí.. jednička je hodně chemdog...
 

Pemek

Active member
7 vzhled taky no.
Kalichy sou celkem prorosty a celkove kytka pevna.
Z rezu bych rekl ze bude vypadat teochu jinak ale. “Lip”
Hej hej. Petka je tokova zvlastni na vuni. No uvidim jak prijedu , klidne je necham dojet jeste tYden.
Covece ty z fotek vis vic nez ja :D. Sem zvedav co na to pak reknes.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
čéče nevim. jen hádám :D z klonu jj. taky třeba 7ičku můžeš příště víc povegovat a to bude ten rozdíl
 

Pemek

Active member
Urcite. 1,7 chcou urcite dési veget. Rekl bych ze hadas spravne , tu petku neumim poradne popsat a asi je to takovy zemity, ka ty zemity tomy prave neumim vubec neumim popsat podrobneji.
Hlavne jsem zvedavej jak to bude vypadat bez zastipu.
A 7 chce urcite mene hnojek. 1,4,5 a 9 sou vic nenazrany jak ten zbytek.
2,3,7,8 chcou hnojek min a z toho 3 a 7 jeste min.
 

Pemek

Active member
Po 70 dnech sem to stahl krom phena 8.
Ja sem spokojenej.
Diesel vune je 7 a 9.
Stiplavy , asi borovicovy s trochou pepre a nejake jakoby uměle vune sou 1,2.
4 zemina , 5 zemina diesel ,3 docela diesel citrus , 8 asi diesel se zeminou. Nedovedu urcit presne.
 
Top