What's new

secretul din gradina...pardon dulap...120w led grow!!!1

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
mici comparativ cu ce?
caterinca omule, era unu' p-aci care o tot dadea cu "ce mici-s buzii" and shit... :D
eu am fost de la bun inceput incantat de aspectul sanatos al plantelor si nu-s vreun gaozar care se excita doar cand vede colas-uri gigant chiar dak nu-s ale mele :wave:
 
M

MJMJ

frumos vorbesti piramidoane de colegii tai care au zis ca li se par cam mici in comparatie cu alte growuri si ne intrebam daca o fi de la leduri.Stai linistit ca nu ne excitam la cantitati de kg.De cand regula ca daca sunt mari sunt prosti,daca sunt mici sunt extraordinari?Doh...
 
A

AlexFermieru'

good point mj :)..si mie imi par micuti mugurii..acu , ca e de la strain sau leduri nu ai cum sa stii pana la alt grow in aceleasi conditii..oricum sa te bucuri de harvest si la mai multe growuri cat mai reusite.
 
G

gorbaciov

foarte misto ! dupa un smoke raport poate ne spui si noua cat ai scos per planta bud uscat... asata daca vrei :D
 
deci budzii sunt mai mici deoarece...timp scurt de veg...ledurile desi n-au fost tinute f aproape..plantele nu s-au lungit(in flower au crescut cu maxim 5cm)...totusi sunt in ghivece de 4,4litri...plus banuiesc si un stun...ca au indurat putin frig cateodata(gen 18-20grade)

si oricum o sa revin cu mai multe concluzii la final (gen comparatie cu hps400)



p.s nu stiu ce cant o sa scot pt ca nu am cantar...dar o sa va zic nr de borcane :))
 

Latest posts

Latest posts

Top