What's new

Razno

driska

Member
ti me je ratalo nasmejet:) nisem pa nč bliže ugotovitvi, saj v box piha zrak temperature okrog 5-10C in mislim da če to direkt po roži ko cveti vleče ni preveč dobr! upam pa da me kdo poprav če ni tko
 

driska

Member
aja pa še nekaj! ob prižgani lampi mam v boxu 25c me pa zanima kolk je lahk najnižja ob ogasnjenih? mam namreč 19-20c
 

lasko

Member
sej sm ti lepo povedal. ghe flora seria ima vse kar nucas ne rabis nobenih dodatkov. vsi dodatki so samo waste of money
 

Agropop

Member
Am če po dobrem mesecu vegetacije,potrgaš spodnje veje pr sogu, a ti to opočasni prehod na cvetenje oz začetek cvetenja? K po tednu ni znakov,da se bi kej začel cvetenje :thinking:
 

driska

Member
Sem opazu da več ker uporablja zemljo N8! me pa firbec če je ta zemlja gut za rože brez vege, na cvet direkt
 

driska

Member
lep pozdrav v korejo:)
nč kj resnega za vprašat le željo po matranju samega sebe morem potešit:)
nekak si ne znam razložit pri ventilaciji če imaš recimo tolk močen odvodni vent. da zraka ne dobiš tolk not kot ga prenese ven a lahko s tem rože izsušiš ali jim vzameš kisik, ker zrak preveč vleče ven in ga je posledično premal v boxu? sicer mam za intake direkt od zunaj ampak še vseen ko šotor zapreš ga vakum potegne skupaj čist tak da kar poka:):)
 

driska

Member
haha lasko. Js sem tut iz severne pa nis mnda mislu da sem sosed:)
Pol ni problema al je bols da sotor mal odprem
 

Stevius

Member
lep pozdrav v korejo:)
nč kj resnega za vprašat le željo po matranju samega sebe morem potešit:)
nekak si ne znam razložit pri ventilaciji če imaš recimo tolk močen odvodni vent. da zraka ne dobiš tolk not kot ga prenese ven a lahko s tem rože izsušiš ali jim vzameš kisik, ker zrak preveč vleče ven in ga je posledično premal v boxu? sicer mam za intake direkt od zunaj ampak še vseen ko šotor zapreš ga vakum potegne skupaj čist tak da kar poka:):)


Dvomim da bi rože s tem izsušil (prej bi bil razlog za to: premalo vode), še manj pa "odvzel kisik".

Zdej če se jaz prav spomnim mora biti intake luknja (pri pasivnem sistemu) 2x večja od outtake. Naj me prosim kdo popravi če se motim... malo mi je znanje zarjavelo.

Kakorkoli, moje mnenje je: Bolje je imeti "prevelik" negativni pritisk v grow-u kot pa pozitivni. :)
 

lasko

Member
Ce noces da smrdi v primeru da uporabljas karbonski filter mora bit intake vedno manjsi zato da imas podtlak in gre smrad ven skozi filter. ni problemov s kisikom :)
 

Latest posts

Latest posts

Top