What's new

Razno

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
Hey I was wondering does some of you guys know what happening with Peksman
He is a really nice Slovenian grower i met here, but I haven`t heard from him for like 1 year...
I really hope he is OK :thank you:
 
S

shush

we were just drinking coffe together and testing his slsxpt.he's fine and still in da game :D
 

g0vnaa

ICE Cream eater
Veteran
we were just drinking coffe together and testing his slsxpt.he's fine and still in da game :D

Thats really great man. I thought he is in some kind of trouble.
Can you tell him to drop me a PM when he is free. I have some questions for him :thank you:
 

Agropop

Member
A je normalno,da,ko zamešaš med zemljo kalcivit,zaliješ z prefiltrirano vodo iz pipe,da ti po parih dneh,ko se voda mal izsuši iz zemlje (n8),da ti zlima zemljo oz jo naredi tako trdo nevšečno,da jo moraš razrahljat pa še to je dost dela...?
 

lasko

Member
agropop ja je mozno, odvisno koliko si dal notri kalcivita. Osebno v n8 zemljo ne dajem nic ker ni potrebno, ajd mejbi malo guanota :)
 

GreenMAX

Member
Laško a ti N8 kaj recikliraš?
Jaz svojo reciklirano uporabim za gojenje moje druge ljubezni....:sasmokin:
ChokoladeandOrangehabaneros.jpg
 

Agropop

Member
lasko kalcivita je na cca 10l nekje pest,pest in pol.
prodajalka je rekla,da s tem ne moreš predozirat,ma se bojim,da temu ni ravno tako,ker se mi zdi prepočasna rast za 14 vege v dobrih pogojih...

agropop ja je mozno, odvisno koliko si dal notri kalcivita. Osebno v n8 zemljo ne dajem nic ker ni potrebno, ajd mejbi malo guanota :)
 

Agropop

Member
A kdo uporablja ec meter pri zemlji?
Je kje pri nas za kupit ec meter ceneje kot pri grow shopih?
Aja a je treba pri teh metrih tudi imet kakšno raztopino za kalibracijo kot pri ph metru?

lp
 

driska

Member
Majo zasoljene cene ja! mal poglej pri kakih lokalnih prodajalcih.
Prosim še za nasvet glede PH. naša voda iz pipe ma 8.4 , ko dodam gnojila pade na 7.5 nato pa še v kanto stisnem malo limone ali dodam malo radenske in pade na 6.8 Ph.
A je to vredu alternativa z limono in radensko al je treba kaj specifičnega kupit
 

driska

Member
pojdi k kakem vrtičkarju v tvoji bližini ( tako jaz naredim), in ko naročuje za sebe še lahko za tebe naroči! dobiš 10 evro cenej ko v štacun, Lp.
 

driska

Member
pozdrav fantje!
prvo bi vsem vočšu predvsem zdravo in srečno novo leto!
vprašal bi pa glede EC metra kolk ga je priporočljivo met in ali lahko z ec metrom meriš poleg vode tudi nasičenost zemlje?
a je enota 1100-1400ppm vredu za fazo cveta?
 

skunatim1999

New member
en lep pozdrav...pa da ne bom nove teme odpiral, bom kar pod razno vprašal:
in sicer me zanimajo gnojila za hidroponiko...katera gnojila se vam zdijo najboljša?
prijatelj zdaj uporablja flora series od GHEja, te čist osnovne in me zanima kaj priporočate še zraven...razmišlja o diamond nectar in morde mineral magic, ker bio roots, bio protect in bio bloom so dragi k svina pa ga zanima vaše mnenje ali se vložek izplača.
priporočate morda katero drugo firmo? advanced nutrients se mu zdi zanimiva, pa morda hesi (predvsem finančno ugodno je)...no, sprašujem vas o vaši izkušnjah z gnojili, temi osnovnimi, in raznoraznimi dodatki (expert grower, master grower...hehe ku v igricah)...ali se splača vložiti v te dodatke.
hvala za odgovore!
 

driska

Member
prosim za nasvet!
kupu sem ventilator 200m3, ki ga imam za dovod zraka dal sem ga na stransko spodnjo stran boxa, problem se mi pa zdi ker je oddaljen od rožic par cm in piha direkt po njih, zna bit to kaj narobe ali ni problema? hvala
 
Top