What's new

r0tAk 150w Motavation

r0tAk

Member

light: 150w hps
vents: bathroomfan first, TT100 later, CAN-LITE filter, small circulation fan
box: 40x40x120 cm
3,5 litres containers, biobizz coco mix, few centimetres hydroton pebbles as a bottom layer
bcuzz coco A+B only
 

r0tAk

Member
Start 21.9.:



Week later, not much progress due to low concetration of fertilizers:



Switched to 12/12, plants are nicely green already :)



Shaved the bottoms:

 

spachal

Well-known member
Veteran
To je opravdu pod 150W halogenem? Pokud ano, tak to je velmi slusny vysledek!!
 

spachal

Well-known member
Veteran
Samozrejme jsem myslel sodikovou vybojku, mea culpa. Takove palice lide dosahuji tak na 600W gavite :]
 

-GD-

Active member
ten model se jmenuje Motavation?Máte s ním někdo už zkušenost? ani Chronic se před ním výnosem nechytá jako :D
 
Last edited:

pMiii

Active member
ten model se jmenuje Motavation?Máte s ním někdo už zkušenost? ani Chronic se před ním výnosem nechystá jako :D

Měl by to být strain od Magus Genetics co jsem tak našel dole to hážu ->


haluze celkem na 150w to kazdopadne! :D


To je ze semena nebo nejaky cut ?

Motavation »»» Sensi Star F3 x Warlock
Sensi Star F3
Mostly Indica
Warlock
»»» {Skunk x Skunk} x Afghanistan
Skunk x Skunk
Skunk
Skunk #1
»»» Afghanistan x Mexico x Colombia
Afghanistan »»» Indica
Mexico »»» Sativa
Colombia »»» Sativa
Skunk (specified above)
Afghanistan »»» Indica


:tiphat:
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak ono to je primarne genetikou, hodne veci co tu mezi nama frci takovyhle palice proste neudela ani kdyby jsi se stavel na hlavu zejo :D
 

Dogons

Active member
čau Rakosníčku noo něco jsem zjistil už vím kde hledat cestu...dík.. je to genetikou to je jasný bud palice nebo požitek
 

Machoman

Active member
Jak píše pmii: odrůda je původně od magus seeds, majitel měl nějaky zdravotní problémy tak se domluvil se Simonem ze serious seeds a ten to od něj všechno převzal. První balení jsem kupoval asi 4-5 roků zpátky, to co má roták je tak 2-3 roky zpátky, to bylo suvereně nejsilnější várka. Serious seeds svoje geny nemá pořád stejné, důležité je sledovat kod te varky. Třeba poslední chronic 10 holek, všechno jsem vyhodil - extremně sativoidní várka.

Z toho novyho od serious můžu doporučit hapiness a serious kush, z obou se dají najít hodně slušny mateční rostliny. Oboje mám vyzkoušeny a i přes to, že se to nabízí jen jako femky nikdy jsem si nevšiml ani náznaku žadného banánu ( což se třeba nedá říct o fem WW od DP, kteří mimochodem s těma femkama přišli jako první ) Z čeho se mi třeba najít nepovedlo nikdy nic slušnyho je DNA genetics, sensi seeds což jsou seedbanky které jsou podle některych lidí jedny z top....

Teď mám rozjetych dalších asi 60 novych mamin z asi 6 ruznych seedbanek, tak pokud budu mít chuť a čas sepíšu tady někde nějaké shrnutí. Většinou jde o relativně nové na trhu např. ( dutch kush, mendocino skunk, L.A amnesia všechno od paradise ) nebo staronové ( C99 od grimmů )
 

metracek

Active member
Veteran
Vzhledem k tomu ze je tady celkem dost pochvalnych komentaru, coz me udivuje, vyjadrim i svuj opacnej nazor. Ja bych tyhle palice kourit fakt nechtel, odpuzuji me. V porovnani se vsim co tady koluje je tohle podle meho nazoru kvalitativne velice bidne. K cemu je pak ten velkej vynos, na krmeni kralikum? :)
 

sensi23

Active member
Veteran
Vzhledem k tomu ze je tady celkem dost pochvalnych komentaru, coz me udivuje, vyjadrim i svuj opacnej nazor. Ja bych tyhle palice kourit fakt nechtel, odpuzuji me. V porovnani se vsim co tady koluje je tohle podle meho nazoru kvalitativne velice bidne. K cemu je pak ten velkej vynos, na krmeni kralikum? :)

Taky se mi vysledny produkt moc nezamlouva dle obrazku..ovsem obrazek muze zkreslovat..Jak psal dogon bud vynos nebo pozitek :laughing:I kdyz i vynosne veci muzou byt skvele.Naposledy jsme od serious seeds koupili 2 pakly kali mist a vsechno seno na vyhozeni..ani jedna co by stala za slovo.ta serious kush je pry dobra ale me moc nelaka osobne teda..Toho rusaka moc nemusim no..:tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pod 150W to nemůže ani jinak vypadat..(myslím fotku sušiny) to motavation je komerční odrůda z holadnu, určitě je to zemité a nasládlé :D normální ten jejich "skunk".. potence tak max. 7.. efekt velmi nezajímavý.. serious seeds, sensi seeds, dutch passion se dnes zdají jako sprosté slova..
 

-GD-

Active member
něco jsem našel v PR letáčku:
Motavation:
50-60dní květ, menší hybrid, dominant indika, málo listů, moc pryskyřice,silné nasládlé aroma, nádech terpentýnu nebo čerstvé barvy. Hlavně proti bolesti.
1. místo exp.grow. cup Spain 2013.
 

Latest posts

Latest posts

Top