What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

r0tAk 150w Motavation

r0tAk

Member

light: 150w hps
vents: bathroomfan first, TT100 later, CAN-LITE filter, small circulation fan
box: 40x40x120 cm
3,5 litres containers, biobizz coco mix, few centimetres hydroton pebbles as a bottom layer
bcuzz coco A+B only
 

r0tAk

Member
Start 21.9.:



Week later, not much progress due to low concetration of fertilizers:



Switched to 12/12, plants are nicely green already :)



Shaved the bottoms:

 

spachal

Well-known member
Veteran
To je opravdu pod 150W halogenem? Pokud ano, tak to je velmi slusny vysledek!!
 

spachal

Well-known member
Veteran
Samozrejme jsem myslel sodikovou vybojku, mea culpa. Takove palice lide dosahuji tak na 600W gavite :]
 

-GD-

Active member
ten model se jmenuje Motavation?Máte s ním někdo už zkušenost? ani Chronic se před ním výnosem nechytá jako :D
 
Last edited:

pMiii

Active member
ten model se jmenuje Motavation?Máte s ním někdo už zkušenost? ani Chronic se před ním výnosem nechystá jako :D

Měl by to být strain od Magus Genetics co jsem tak našel dole to hážu ->


haluze celkem na 150w to kazdopadne! :D


To je ze semena nebo nejaky cut ?

Motavation »»» Sensi Star F3 x Warlock
Sensi Star F3
Mostly Indica
Warlock
»»» {Skunk x Skunk} x Afghanistan
Skunk x Skunk
Skunk
Skunk #1
»»» Afghanistan x Mexico x Colombia
Afghanistan »»» Indica
Mexico »»» Sativa
Colombia »»» Sativa
Skunk (specified above)
Afghanistan »»» Indica


:tiphat:
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak ono to je primarne genetikou, hodne veci co tu mezi nama frci takovyhle palice proste neudela ani kdyby jsi se stavel na hlavu zejo :D
 

Dogons

Active member
čau Rakosníčku noo něco jsem zjistil už vím kde hledat cestu...dík.. je to genetikou to je jasný bud palice nebo požitek
 

Machoman

Active member
Jak píše pmii: odrůda je původně od magus seeds, majitel měl nějaky zdravotní problémy tak se domluvil se Simonem ze serious seeds a ten to od něj všechno převzal. První balení jsem kupoval asi 4-5 roků zpátky, to co má roták je tak 2-3 roky zpátky, to bylo suvereně nejsilnější várka. Serious seeds svoje geny nemá pořád stejné, důležité je sledovat kod te varky. Třeba poslední chronic 10 holek, všechno jsem vyhodil - extremně sativoidní várka.

Z toho novyho od serious můžu doporučit hapiness a serious kush, z obou se dají najít hodně slušny mateční rostliny. Oboje mám vyzkoušeny a i přes to, že se to nabízí jen jako femky nikdy jsem si nevšiml ani náznaku žadného banánu ( což se třeba nedá říct o fem WW od DP, kteří mimochodem s těma femkama přišli jako první ) Z čeho se mi třeba najít nepovedlo nikdy nic slušnyho je DNA genetics, sensi seeds což jsou seedbanky které jsou podle některych lidí jedny z top....

Teď mám rozjetych dalších asi 60 novych mamin z asi 6 ruznych seedbanek, tak pokud budu mít chuť a čas sepíšu tady někde nějaké shrnutí. Většinou jde o relativně nové na trhu např. ( dutch kush, mendocino skunk, L.A amnesia všechno od paradise ) nebo staronové ( C99 od grimmů )
 

metracek

Active member
Veteran
Vzhledem k tomu ze je tady celkem dost pochvalnych komentaru, coz me udivuje, vyjadrim i svuj opacnej nazor. Ja bych tyhle palice kourit fakt nechtel, odpuzuji me. V porovnani se vsim co tady koluje je tohle podle meho nazoru kvalitativne velice bidne. K cemu je pak ten velkej vynos, na krmeni kralikum? :)
 

sensi23

Active member
Veteran
Vzhledem k tomu ze je tady celkem dost pochvalnych komentaru, coz me udivuje, vyjadrim i svuj opacnej nazor. Ja bych tyhle palice kourit fakt nechtel, odpuzuji me. V porovnani se vsim co tady koluje je tohle podle meho nazoru kvalitativne velice bidne. K cemu je pak ten velkej vynos, na krmeni kralikum? :)

Taky se mi vysledny produkt moc nezamlouva dle obrazku..ovsem obrazek muze zkreslovat..Jak psal dogon bud vynos nebo pozitek :laughing:I kdyz i vynosne veci muzou byt skvele.Naposledy jsme od serious seeds koupili 2 pakly kali mist a vsechno seno na vyhozeni..ani jedna co by stala za slovo.ta serious kush je pry dobra ale me moc nelaka osobne teda..Toho rusaka moc nemusim no..:tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
pod 150W to nemůže ani jinak vypadat..(myslím fotku sušiny) to motavation je komerční odrůda z holadnu, určitě je to zemité a nasládlé :D normální ten jejich "skunk".. potence tak max. 7.. efekt velmi nezajímavý.. serious seeds, sensi seeds, dutch passion se dnes zdají jako sprosté slova..
 

-GD-

Active member
něco jsem našel v PR letáčku:
Motavation:
50-60dní květ, menší hybrid, dominant indika, málo listů, moc pryskyřice,silné nasládlé aroma, nádech terpentýnu nebo čerstvé barvy. Hlavně proti bolesti.
1. místo exp.grow. cup Spain 2013.
 
Top