What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
ia descrie-ne tu comentand poza, de ce nu crezi ca are planta aia 5 sapt de veg
dupa inaltimea in cm? dupa nr de internoduri? dezvolta, dezvolta...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Si daca intrebi daca sa o bagi in flower si nu stim cat loc si ce lumina ai in growroom... degeaba.
 

coolbud

puffin' the herb
flower acum , sigur se va lungi inca odata jumatate din inaltimea actuala.poate vei avea nevoie si de putin lst , totul depinde de strain.
 

dolo

Member
daca s-a desprins putin o crenguta in flower , pe jumatate si am incercat so aduc inapoi legando cu o sfoara mai aproape de locul unde era , sunt sanse sa se lipeasca la loc ?
 

pothead66

Member
ma gandeam la early skunk pentru un micro-sog sub cfl-uri pt iarna asta... cat e de capabil strainu` sa dea ce trebuie in 9 saptamani de flower? Din clona ..
S-o iau pe calea Veg / LST sau 12/12 din clona..? Va termina bine in 9 saptamani sau trebuie ceva Veg? Ar da 6-7 g-uri intr-un sog de 400w cfl-uri sau m-as chinui degeaba?

Ms anticipat
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Poate sa-ti dea si 67 de g-uri daca o tratezi corespunzator
9 sapt de flower... e early sau late skunk? j.k.
Daca ai clona inradacinata o plantezi in ghiveciul final si o vegetezi doar o sapt cat sa-si dezvolte radacinile cu care va hrani bud-ul, eu ca-s adeptul vitezei, as baga-o direct la 12/12 ca-si face repede radacinile alea.
Depinde de cum raspunde soiul la cfl, dar de obicei, indicoasele dau rezultate bune sub neon, e clar ca n-o sa te chinui degeaba decat daca te masturbezi verbal pe site si nu plantezi nici o pula. :D
 

Mooncircle

Member
Eu in fiecare an ma confrunt cu insectele astea nenorocite.Nu prea ai ce sa le faci.Sunt mai enervante ca mustele.Iti poate afecta maxim o treime din potentialul de dezvoltare al plantei.La buzi nu mai spun ca de multe ori gasesti viermi in el.Am incercat si insecticid dar nu par asa tare afectate.
 

Latest posts

Latest posts

Top