What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

jtm

Some kind of shaman
Veteran
La Agro Natura (care este lichid), se pun cam 15 mL/L, asta fiind doza maxima. Eu incep de la 15mL/3L si cresc gradat pana la maxim, in circa 2 saptamani.
La melasa care o ai tu, nu as putea sa spun.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nu e mult. 5 lingurite e circa 12-15ml.

Atata ca pe ingrasamintele astea de melasa scrie "poslet de melasa". Ce o fi aia poslet, daca e tot melasa sau e cumva procesata, nu ne-a lamurit nimeni, iar eu nu am gustat Natura Agro :D. Bietul hempie era sa cada de pe orbita de nedumerit, ca intreba si el la un moment dat...
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Si o gluma proastă dacă îmi permiteți știu că e proastă dar îmi asum riscul!!! Ați fumat vreo data tricomi îngrămădiți???? Muahaha Muahaha Muahaha sunt prea spart că sa nu o zic!!!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Totusi, charrasul e una dintre cele mai impure feluri de hash, cu continut mare de materie vegetala, deci n-as asociao cu tricomi ingramaditi.
Bubblehash sau 1%hash mai degraba ar putea sa fie numite tricomi ingramaditi.
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Înțeleg acum. Mersi de răspuns! Dar eu am luat-o că pe o gluma pentru că tare mă amuza cum se aude " tricomi îngrămădiți" știi cum e când ești spart rău totul ți se páře amuzant!!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Asa-i zic eu praf de stele la kief cand il adaug in joint. Ca te duce fix in afara orbitei..
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Eu sunt deja acolo dar mă mănâncă undeva sa îl bag și pe al 2 le-a joint si Asta má trimite sigur la milioane de ani lumina!!! Muahaha
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Má lesinat super bine am fost vreo 4 ore mut :)))) și eram și la muncă ! M-am luptat vreo 4 ore să muncesc dar nu prea îmi ieșea cum trebuie! Că la muncă lucrez cu un tabel de valori și sunt cred că vreo 1000 de valori și nu mi le mai aduceam aminte și le încurcăm între ele a fost groaza până la sfârșitul programului am zis că e un drum fără sfârșit:D a doua zi îmi spuneam singur cum de am mai fost in stare sa muncesc și să fac față! Muahaha
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
A, e ca aia in care ma uitam la un film cu Vin Diesel si aveam impresia ca ma uit la un film cu Tinkerbell, si mai mult, nu reuseam sa inteleg actiunea, parea un fel de chestie suprarealista in niste universuri paralele!
Asta dupa ce l-am vazut de 3 ori una dupa alta, ca poate pricep ceva.

A doua zi a trebuit sa ma uit treaz...

:laughing:
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Da da exact așa dar și mai mult mă incurc la calcule !! Dacă încep să scocotesc un buzunar de mărunți nu reușesc să fac suma exacta și număr de zece ori aceeași bani dar de fiecare dată îmi iese diferit calculele!! Fain trip!
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Tarziu nu e, si nu e nici o regula ca va mari yeldul. Dar macar o va face mai putin inalta. Ceea ce poate fi un avantaj daca nu ai acoperire de vegetatie in jurul spotului.
 

Latest posts

Latest posts

Top