What's new

Pune o intrebare,primeste un raspuns

gganjaabwoy

Active member
ex...io zic sal banezi pe jtm asta ca numa corupe pe aici oamenii sa se lase de fumat...cred ca el ii responsabil pt decaderea sectiunii ro:muahaha:
 

lumion

Active member
Ganjo ai auzit de moderație ? :)) De prăjit este cel mai ușor, moderația cred că ne omoară mai mult .
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@ganju: las ca poate ma banez singur acusi dupa testul de watercuring. Daca nu iese ce sper, ma las de iarba. Dar si daca iese, n-ai idee ce napolitane bune fac... Cu moderatie, desigur. A, tu n-ai auzit... E ca microdosingul lui explo :D

Cat despre decadere, nu imi amintesc sa fi fost asa activa prea des. Daca mi se datoreaza, ce sa zic, toata stima :))
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Microdosing FTW.. mie imi pare rau ca is blocat sub 15 grame per portie, altfel faceam microdosing mai generos. Dar voi puteti incerca si mai mult, n-o fi la toti acelasi prag.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Nerabdator mai esti... Acusi. Cred ca azi e ziua 12 sau 13, tre sa ma uit.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Dupa ce am vapat oleaca de bud, da. Fara watercuring, nu merita (din punctul meu de vedere, care este de alta natura decat al vostru, fara a implica faptul ca al vostru nu e corect. Bine, nu e, dar asta e alta poveste :D). Cu, mai vedem... Daca nu merita, o pun pe foc, daca da, o sa va explic mai multe. Poate si daca nu, dar nu sunt sigur ca intereseaza pe cineva...

Maine e ultima apa.
 

enricco

Member
intrebare pentru conducatorii auto. Functioneaza sau nu Listerine pentru a nu iesi la testul ala pe care il are politia in dotare, in ultima perioada aud ca se fac teste din acestea, in special noaptea. Am cautat in english, am vazut listerine tabs, ca iei mai multe in gura le tii si pac nu iti iese la test.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Incearca tu si ne zici si noua. Numa vezi ca pe net aia zic de teste de saliva care se trimit la laborator, nu de cele cu reactivi ce dau rezultatul pe loc. Asa ca e posibil sa fie vorba de chestii total diferite, si sa nu mearga tot ce ai citit pe net.
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Pai si? Exista o limita legala la THC? La o adica poate ai mancat o prajitura contaminata cu THC de la un PECO! Sau poate ai fumat acu o saptamana in Amsterdam. La noi exista o asemenea limita la detectie?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
La saliva nu cred ca exista o astfel de limita, deoarece testul e valabil la maxim 24 de ore de cand s-a consumat..
 

lck9022

New member
Buna seara,


Am o dilema. :peacock:

Pun intrebarea fiinca am tot citit forumul si nimic despre o idee, unde poti demara treaba. Imi puteti da niste ideei unde imi pot pune puii sa creasca? In afara de apartament sau casa de la tara? :))
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
@explo: Bai umane, mai e sectiunea aia de sticky, ca buna mai era? Sau ai reorganizat-o?

In ce priveste diferenta de cantitati, intrebarea era in contextul in care ar fi trecut 24 de ore de la consum.
 
Top