What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Przedstaw się!

KomisarzJanusz

New member
Witam kolegów.Upraw± out zajmuje siê co roku. W tym postawi³em na 5 automatów 3 white russiany af i 2 ak47 af. Plus za pare dni same rarytasy,tak¿e zaoraszam do ¶ledzenia mojego w±tku. Pozdrawiam.
 

judah

New member
Siema. Co niektórzy mogą mnie kojarzyć z polskich for o tej tematyce, pytanie wie ktoś co się z NK stało, że nie działa?
 

Always Stoned

New member
jo³.
tematem zajmujê sie ju¿ jaki¶ czas,
mam za soba kilka mniej lub bardziej udanych projektów udokumentowanych na innym forum z pro w nazwie.

pozdro
 

LDV

Active member
Chciałem się przywitać i starym weteranom powiedzieć, że bardzo miło wejść sobie tutaj po przerwie i przypomnieć stare czasy :)

Najlepsze forum ever! :)
 

klint

Active member
Veteran
Siema @LDV! niestety to juz nie to samo forum co kiedyś wiekszosc starych wyjadaczy juz tu nie zagląda :(
 

g1enek

Member
Siema załogo !!

To normalne, że jest nas coraz mniej, a starzy wyjadacze mają poprostu swoje życie... ale największy szacunek dla tych którzy zdołali połączyć prywatne życie z życiem ICMAG :)

Pozdrawiam wszystkich starych i nowych uzytkownikow :)

Czas cos przyjebac na sezon heheh
 

Kondor2

New member
Siema konto zalozylem gdybym mial pytania, ¶ledze juz kilka lat polska czesc forum ogolnie na parapecie diesel ryder auto od oriona i zeszloroczny outowy mix fajne rosliny niestety zdjec juz nie mam zbroje sie na outdoor pestki kupione moze cos dokupie napewno sie pochwale pzdr.
 

koochujamito

New member
Siema. Założyłem konto bo jakiś czas tu wpadam dla odmiany od rodzimego forum. A tam teraz jakieś errory mają i nie wiadomo jak to się skończy. Lubię być na bierząco z nowinkami i popatrzeć co i jak robią inni a przy okazji powymieniać opinie i spostrzeżenia jak to na forum. Pozdro dla wszystkich.
 

DlaSportu

New member
Eitan, tulam sie po swiecie I sadze jak tylko moge, pierwszy raz uprawialem w 2005, nie mam zadnych supermocy hehe ale czasem znajdzie sie genotype to tyle.
 

Ulipek Pisgah

New member

Witam, mam caly dom ktory remontuje, potem zrobie caly fajny pokoj na hydro farme, w planie rury plastikowe Zrob To Sam, i zaleznie od budzetu moze zdaze w czasie wegetacji kupic 6 led Viparpectra V900, moze wyrobie z kasa :)
Chce robic olej zeby pluca oszczedzic bo przewaznie mieszam, z przyzwyczajenia, a po oleju nie ma potrzeby palic, ani nie istnieje pojencie tolerancja :) rotterdam ler aj am
picture.php
 

Bialy ruski

New member
Dzie? dobry panowie!Jestem pa?stwa koleg? z Rosji,ale mieszkam niedaleko na Mazurach.Mam kilka pyta?,bardzo prosze o pomo? w pm.Sadzi?,pali?,zalegalizowa?!
 
Uszanowanko - wracam po d?ugim urlopie od forum, niestety zapomnia?em has?o i maila do starego konta ale nie szkodzi! Z nowym rokiem nowe miejsce i nowe perspektywy, niech no tylko roz?o?? skrzyd?a z prac? to pewnie odpal? jaki? micro-piecyk ;) pozdro??
 

RiddickOsa

New member
Witajcie Farmerzy Koledzy. Trafilem tutaj, niestety z kiepskiego tematu - bo potrzeby RSO - jestem i fotkuje moja rewelke na innym forum. Ale tam o sprawieniu sobie/a raczej choremu Znajomemu RSO bedzie ciezko. Czy moze cos/ktos moglby podsunac mi kontakt/pomysl gdzie udezyc?
Pozdrawiam
 

GreenSoulFlayer

New member
Powroty, szczególnie po długiej nieobecności są niesamowitym przeżyciem. Kiedy wracasz po wielu latach w to samo miejsce, widzisz tych samych Ludków oddanych całkowicie tej samej pasji... Jesteście Zajebiści i bardzo za Wami tęskniłem :) ZielZielona, Hot... , Jezu nie było mnie blisko 20 lat, dzieci mi powyrastały.. pozapominałem imiona/ ksywy / nawet hasło do konta... ehhh.. Dobrze Was Wszystkich "widzieć i słyszeć"!!! Startuję na nowo :) / SoulFlayer/Divinorum
 
Top