What's new

Przedstaw się!

dubselekta

New member
Witam Panowie,
Konto już mam od jakiegoś czasu, trochę podglądałem, trochę poczytałem, za dużo zrobić nie mogłem przez ograniczony dostęp, ale już sytuacja opanowana więc WITAM.
Tak po za tym chyba każdy wie po co się tu gromadzimy i dlaczego dołączyłem :)
pozdrawiam
 

MyNameIs...

Member
Witam wszystkich
Postanowiłem wkońcu coś napisać i może bardziej aktywnie spędzać czas na forum...jestem już z Wami ponad 2 lata i wydaje mi się jakbym już Was znał hehe...Część osób było mi dane poznać na innym forum ok 3-4 lata temu i ciesze sie że nadal działają :)
Nie byłem aktywny bo martwiło mnie bezpieczeństwo, przebywam w naszym cudownym nadwiślańskim kraju ale mam nadzieje że już niedługo,nażyłem się tu prawie 30 lat i starczy:)
Pozdrawiam wszystkich miłośników pięknego kwiatu...BigUP
 
I

I'mjustlooking

Siema :D
Pale od 17 roku życia, w tej chwili mam 21 lat i 2 letni staż w uprawie. Kocham dbać o te rośliny i ciągle próbuję się rozwijać w tym kierunku dlatego wylądowałem tu :D Głównie działam indoor ale w tym roku stawiam pierwsze poważne kroki w uprawie outdoor. Box 30x30x90cm, 5x23w po 1500lm, 2 wentyle 10x10cm 12V. Miałem do czynienia z takimi odmianami jak bubblelicious af (nirvana), big bang af (gratis), skunk #1 (sensi seeds), Chem Fields (Warr-Ultimateseeds), a teraz lecę z SSSDH x KF. Namówiłem kilku kumpli żeby poszli tą samą drogą co ja i dzięki nim też miałem okazję palić inne odmiany lecz w większości af. Jestem zwolennikiem pełnosezonowych odmian choć niektóre automaty mnie urzekły.
Pozdrawiam wszystkich i oddaję pokłon w waszą stronę bo widać pasję w każdym calu i centymetrze waszych pociech :D
 
C

canna_brotha

WITAM BRACIA I SIOSTRY!
Mam swoje lata, troche stazu w uprawie idosc spory w raczeniu sie tym smakowitym dymem ;) do tej pory lecialem raczej 400w ale przyszly czasy ze czlowiek chce miec troche wiecej i na dluzej i z w kazdym sezonie miec duzo roznistych smakow i aromatow hehe:)
duzo siedzialem i obserwowalem wasze poczynania tutaj, ale dopiero niedawno postanowilem zalozyc konto.

POZDROWIENIA I DUŻO DOBRYCH WIBRACJI ŚLE W WASZĄ STRONE!!
 

nadmanganian

New member
Witajcie;
Bardzo mi miło, że mogłem dołączyć do Waszego grona. Mam nadzieję, że zgłębie tutaj tajniki tego czego jeszcze nie wiem ;)
Kocham sensi :huggg:
 

krieg

Member
Witam wszystkich ogrodników :tiphat: jestem nowy na ic, lecz tematyka cannabis nie jest mi obca coś tam już powoli zaczyna mi wychodzić. Mam nadzieje że nauczę sie od was dużo ciekawych rzeczy i licze na wasza pomoc przy nie których projektach.

Podrawiam :)
 

padadeszcz

New member
Siemka wszystkim,
informacje na temat tego forum znalazłem na forum.haszysz i tak też tutaj trafiłem.
Przygoda z mj zaczęła się gdy nie miałem dojścia, aby nabyć coś do palenia, a raz na jakiś czas fajnie było sobie włączyć gierkę i zapalić :) Pomyślałem więc, że mj jest rośliną. Jak jest rośliną to można ją wyhodować. Ale zaraz skąd tu wziąć nasiona.... hmmmm google wszystko powie. Patrze patrze, ale tego dużo... tak łatwo kupić nasionka? Zamówiłem, wykiełkowałem, wziąłem znajomych na spacer i posadziliśmy kilka krzaczków. I tak to się zaczęło.
Mam za sobą 2x IN, trzeci w trakcie i 2 OUT w trakcie.
Indorowcem na pewno nie będę, wolę świeże powietrze, wiatr i słoneczko :) no i te.....komary
Pozdrawiam ludziska
 
S

Simon Templar

:)))))))))

:)))))))))

Sieeeemaaaa ! ! !

Zgadnijcie kto wrócił ;)

...póki co jestem cały i zdrowy i klejący!

Łapki tak mi się kurwa kleją, że nie moge telefonu obslugiwać hhehe i po klawie też ciężko się pisze.

Jestem wciąż w chuj poschizowany i w ogóle.... kurwa mać - nie mogłem się przez tora zarejestrować, pojechałem więc po całości... kurwa niech mnie ktoś pocieszy, że ok....

Strasznie zapracowany jestem... dostałem new job-a i przeniosłem się do miasta (ze wsi ;P).

Chujowizna pogoda u mnie... wszystko mi żre pleśń jebana....

Muszę pierdolnąć jakiegoś indorka na zimę :) Ohhh yeah!

Simon Templar

P.S. Sorry, że tak nagle wyjebałem z forum... kurwa fajne zdjęcia tu miałem... ehh żal... ale czasem tak jest, że trzeba wyeliminować najmniejszą szansę na PRZYPAŁ!

P.P.S. WRÓÓÓÓÓCIŁEM :dance013:
 

Monsi Ralpmet

New member
Cześć,

I'm Monsi. Wybaczcie, jeśli będę robił błędy po polsku - it's not my native language.

Wiele słyszeliśmy o was tutaj w polskiej section icmag!

Same dobre opinie!

Miło mi do was zawitać!

Monsi
 

ESC.

New member
Cześć :)
Coś o mnie w temacie.. uprawiam konopie od lat, grzyby psylocybe cubensis, salvie divinorum. Mam nadzieję że miło będę tutaj z Wami spędzać czas, aktualnie sporo czasu
spędzam na forum trawka.org, wcześniej w sumie chyba kilka lat spędziłem na forum trawka.com.pl gdzie przez kilka miesięcy byłem moderatorem. Fascynują mnie rośliny/grzyby psychodeliczne. Jak pozwolicie, mogę zasypać Was zdjęciami z jakichkolwiek upraw i taki mam zamiar. Do tego razem z Wami tworzyć historię icmaga hehe pozdrawiam!
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Witam serdecznie wszystkich :D

ESC - jasne ze chcemy bys nas zasypal fotami gandzi :) forum o kierunku tylko i jedynie cannabisu i pochodnych , mamy to nawet w logo zapisane ;)
picture.php



Zapraszam do dzielenia sie z nami info oraz szukania nowych rozwiazan , poznawania wspanialych ludzi , pozytywnych doznan .

poZZdro
 

ESC.

New member
Dziękuję :) Chłopaki, a zdjęcia z uprawy grzybów psylocybinowych ? salvii divinorum ? Wybaczcie że tutaj pytam, ale jest tu taki ogrom tematów, że minie sporo czasu zanim będę ogarniał coś na tym forum hehe tymczasem uciekam, po kobitke jechać musze pozdrawiam!
 

ESC.

New member
Napisz mi coś na pw, nie wiem jak tu się nawet prywatne wiadomości pisze, skomplikowane zdaje się tutaj wszystko hehe :) Zibciu kupe lat hehe !
 

kmc21

Member
Witaj ESC. Ogarnąłeś sobie te konto widzę :) PW bedziesz mógł pisać dopiero po napisaniu 50 postów.

PEACE

UF



sorry za offtopic :)
 

ESC.

New member
Cześć, dziękuję za info :) napisz ESC to sam Ci odpisze pozdro! :)
 
Last edited by a moderator:

Latest posts

Latest posts

Top