What's new

Przedstaw się!

TheCreator

Member
Veteran
Cześć wszystkim - jestem TheCreator. Dotarłem na IC poprzez polskie forum tematyczne, chciałbym tu rozwijać swoje umiejętności w grow i dzielić się z Wami swoim "dorobkiem". Do tej pory udały mi się jedynie dwa micro-grow'y, obecnie zaczynam z hps'em 150w. Pozdrawiam wszystkich, do spisania :tiphat:

Witka młodziaki!! :dance013:
wave.gif
:tiphat:


haha, nie brać na serio, szydera ze mnie

laughing.gif

Heheh lajtowo ;)
 
G

Guest5426986

Przeoczyłem ten temat. :bump:

A więc witam wszystkich Ogrodników zjednoczonych w boju uprawy.
Jakiś czas temu przeglądałem icmag-a lecz dopiero teraz odważyłem się założyć tutaj konto :jump: pozdrawiam wszystkich :blowbubbles:
 

squn

Member
Witam wszystkich ogrodników !

Jestem średnio zaawansowanym ogrodnikiem, mam za sobą 3 sezony OUT i jedna nie udana próba IN :) Polski dział przeglądam od ponad roku ale dopiero teraz zdecydowałem się zarejestrować :)

Pozdrawiam
 

w33dman

Member
Siema, w33dman pozdrawia growerów z Polszy ;)

Coś o mnie? Hmm, potrzebuję więcej niż jestem w stanie spalić, bo jak się już nastukam to lubię patrzeć na to czym się ujebałem :D Jestem fanatykiem uprawy outdoor, skazany za indoor ;)

Do zobaczenia na spotach.

Peace.
 

Qdi69

New member
Witam. po kilkunastu dobrych miesiacach na tym forum czas wkoncu sie przywitac :)
Powodzenia w tym sezonie oby byl o Niebo lepszy niz poprzedni :tiphat:
 

viceroyRed

New member
Witam i pozdrawiam wszystkich growerów. Na forum jestem od 2008 roku może niektórzy z was mnie pamiętają między innymi jako założyciela tematu pochwal się, część może miało okazję sprobować kwiatków z mojego ogródka:)
Uprawiam outdoor od 2006 roku z mała przerwa w 2011, za to w tym roku podwójnie pokoloruje

viceroyRed bless ya
 

swiezy

New member
[YOUTUBEIF][/YOUTUBEIF]Siemanko ;) Jestem Świeży, to dopiero moj drugi sezon, wpadlem na to forum poprzez polecenie od ziomka, widze ze jest spoko klimat, duzych plonow zycze kloedzy Growerzy ! Jo !
 

Znachor

New member
Witam wszystkich. Jako by trza się tu najpierw przedstawić chciałbym napisać kilka zdań wstępnych. Jestem Znachor i mam w głębokim poważaniu farmakologię bo jak trza to mam własne sposoby na leczenie i profilaktykę. Moje panaceum otrzymuje z własnej pracy przez kilka lat wiec juz troche wiem o co be ale to kropla w morzu w porównaniu do tego co wiedzą mentorzy w polskiej sekcji ;) Pozdrawiam
 

satiw

New member
Siemanko :)
Witam wszystkich uzależnionych od rolnictwa. Zajmuję się tym od paru lat z przerwami. Obecnie hydro box 0.5 m2, hps250w i parę outów.
Pozdrawiam i życzę 2g/W wszystkim Panom i Paniom.
 

The Police

New member
Siema Bracia, jestem juz z wami 5 latek, do tej pory jako obserwator, troche outdoor grower. dzialalem pod innym nickiem ale wolalem dla bezpieczenstwa zalozyc nowy.Dopiero teraz mam mozliwosc rozwinac swoje skrzydła i napewno pokaze wam co w ogrodzie rośnie mi.

nie mam narazie sprawnego aparatu ale powiem wam co sie i jak.

u mnie w ogrodzie 2x HOT MIX od Hota, ktorego dosatlem w 2008 chyba.
nasionka nie byly jakos specjalnie przechowywane ale wykielkowaly i pieknie rosna. obecnie chyba 6 tydzien flo, wloski brązowieja - niebawem wam pokaze co sie dzieje.


buch przyjaciele!

The Police - Roxanne
http://www.youtube.com/watch?v=QB2Ik6iGKHA
 

stempol

New member
witam wszystkich, krotko o sobie... Wiadomym Hobby zajmuje się od 4 lat, głownie Outdoor może w tym roku coś się zmieni, naturalną medycynę stosuje już od ponad 10 lat. Na forum szukam jak najwięcej nowych metod pielęgnacyjnych moich księżniczek, zazwyczaj jestem Obserwatorem.:thank you:
 

empek

New member
Witam załogę :) trochę tym się interesuję już, po wielu próbach w końcu udało mi sie zarejestrować :D forum przeglądam od około 3 lat ;) Pozdrawiam
 

drLSP

Member
Witam kolegów po fachu :)

Zajmuję się uśmierzaniem bólu mojej żony, przez co interesują mnie naturalne nawozy i medyczne odmiany.

Pozdr
drLSP
 

Latest posts

Latest posts

Top